Робота за кордоном без знання мови

 1. Особливості працевлаштування без знання мови
 2. сезонні роботи
 3. Зміцнення позицій для виїзду на ПМЖ
 4. Як знайти відповідне робоче місце за кордоном?

Економічна криза посилила бажання наших громадян попрацювати за кордоном, проте багатьох зупиняє невпевненість у власних силах. Лінгвістичними здібностями володіють далеко не всі. Чи може без знання мови знайтися робота за кордоном?

Чи може без знання мови знайтися робота за кордоном

Особливості працевлаштування без знання мови

Виїжджаючи на роботу в іншу країну необхідно бути готовим до подолання труднощів. Якщо рішення прийнято, такі дрібниці, як погане знання мови, не повинно зупиняти. Практично всі компанії вказують необхідність знання мови, але при цьому в деяких випадках мова йде про мінімальний словниковому запасі і умінні сказати кілька найпростіших пропозицій. В крайньому випадку, можна подумати про роботу на будівництві в якості чорнороба.

сезонні роботи

Сезонного характеру - в готелях, магазинах, пунктах швидкого харчування в якості підсобного персоналу. Робота за кордоном без знання мови часто носить неофіційний характер і оплачується нижче, ніж це прийнято для подібних робіт. Іноді може повести отримати тимчасову посаду. Це дасть можливість непогано заробити і підтягнути свої знання в природному мовному середовищі. Але в будь-якому випадку необхідність контакту з клієнтами для подібної діяльності буде зведений до мінімуму.

Але в будь-якому випадку необхідність контакту з клієнтами для подібної діяльності буде зведений до мінімуму

Трудова міграція в Латвію

Зміцнення позицій для виїзду на ПМЖ

Перший час робота за кордоном без знання мови не приноситиме особливого прибутку або задоволення. Однак насправді вона відкриває значні перспективи для наполегливих і працьовитих:

 • можливість безкоштовно і швидко навчитися мови в природному середовищі;
 • познайомитися з особливостями певної діяльності і заробити підвищення заробітної плати і більш престижну посаду;
 • знайти офіційне працевлаштування, яке стане суттєвим фактором, що визначає можливість отримати ПМЖ в обраній вами країні.

Надалі можна задуматися про отримання освіти або підтвердження вже наявного диплома.

Як знайти відповідне робоче місце за кордоном?

Підібрати підходящий варіант можна самими різними способами:

 1. Подати на профільних сайтах оголошення «шукаю роботу без знання мови» і вказати найбільш цікаві країни. Роботодавці держав з високим рівнем економічного розвитку зазвичай не набирають персонал таким чином.
 2. Скористатися послугами агентств з працевлаштування. Є велика ймовірність отримати роботу за кордоном для російських в пристойному місці, не займаючись паперовою тяганиною і складнощами переїзду. Все візьмуть на себе співробітники фірми, але далеко не безкоштовно. Існують і шахраї, які можуть залишити без паспорта і засобів. Тому до вибору посередників треба підходити дуже обережно.
 3. Щоб було знайомих. При бажанні кожен може знайти далеких родичів, які виїхали за кордон і перебувають там тривалий час. Інтернет в цьому - відмінна підмога. Наприклад, свого часу для українців Канада стала затишним притулком, там сильна українська громада і рідних приймають з ентузіазмом. Навіть клімат, і той схожий на рідний.
 4. Молодь чекає робота за кордоном за спеціальними студентськими програмами і волонтерство за кордоном . Великих коштів заробити не вдасться, але підвищити мовні навички, знайти хороших знайомих, можна. Такі програми дозволяють не турбуватися про житло, проїзд, облаштуванні та можливості стати жертвою шахраїв.

Рішучі дії допоможуть знайти роботу за кордоном навіть без знання мови. Досить ретельно продумати свої можливості і потреби, вибрати найзручніший спосіб і почати активні пошуки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Кількість переглядів записи: 9730

Поділитися статтею:

Ще статті з цієї рубрики:

Незважаючи на те, що Люксембург - одна з найменших країн світу з чисельністю населення ледь перевищує півмільйона осіб, вона виділяється стабільністю економічного розвитку і високим рівнем життя навіть за європейськими мірками. Чисельність населення тут ...

Останнім часом все більш популярною стає робота для росіян в Мексиці. Обумовлено відносно високими доходами, хорошими умовами життя, плюс держава вважається однією з найбільш сприятливих по кліматичними умовами. [Caption id = "attachment_3383" align = "aligncenter" width = "600"] ...

Чи може без знання мови знайтися робота за кордоном?
Як знайти відповідне робоче місце за кордоном?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: