Роумінг в США

 1. Навіщо взагалі думати про роумінг в США? Ну хоча б для того, щоб користуватися дуже швидким 4G /...
 2. Роумінг в США від Російських операторів зв'язку.
 3. Роумінг від Білайн
 4. Тарифи на роумінг від МТС
 5. Пропозиції оператора Мегафон
 6. Тарифи на роумінг від Tele2
 7. Туристичні оператори Sim Travel і Globalsim
 8. Тарифи на роумінг в США від Київстар
 9. Роумінг від Life :)
 10. тарифи Vodafone

Навіщо взагалі думати про роумінг в США?

Ну хоча б для того, щоб користуватися дуже швидким 4G / LTE інтернетом і при цьому не платити дуже дорого. Українські оператори дадуть інтернет на швидкості максимум 3G і тариф буде дуже не цікавим, особливо коли плануєте пробути довго в Америці.

Тому покупка місцевої сімки в США, дасть дуже круту швидкість і ціна буде значно нижче, ніж роумінг від українських операторів. Перед покупкою важливо знати, який тариф потрібен, як налаштувати сімку і куди звертатися, якщо виникнуть питання.

Якщо не хочете морочитися, то просто розгляньте один з варіантів:

 1. Net10 Wireless буде працювати в самому хорошому покритті AT & T;
 2. Simple Mobile від T-Mobile буде працювати в мережах T-Mobile.

Обидва варіанти дають повністю безлімітний зв'язок і інтернет по всій території США. У стартовому пакеті Ви отримаєте інструкції на Російському мовою. При цьому ціна на сімки, аналогічна ціні в роздрібних точках США.

Ну а якщо, Ви все-таки вирішили купити сімку в США самостійно, то радимо прочитати статтю, яка допоможе порівняти варіанти і вибрати найбільш підходящий.

Коли турист збирається в поїздку, він зазвичай не замислюється про роумінг за кордоном. Він збирає речі, вибирає одяг і думає які корисності взяти, але роздуми про цих факторах йдуть на другий план тоді, коли він приземляється в закордонному аеропорту і хоче зателефонувати на батьківщину, щоб передати родичам, що переліт пройшов благополучно. Звичайно, є певна кількість людей, які думають про мобільний зв'язок з будинком, ще задовго до поїздки, але за статистикою, таких людей вкрай мало і вони часто, практично досконало знають тарифи операторів своєї країни або користуються спеціальними рішеннями для дешевого роумінгу за кордоном. Ми вважаємо, що вивчити тарифи на роумінг в США необхідно, так як зазвичай в даній країні дуже дорогий роумінг від Російських і Українських операторів, і якщо Ви плануєте активно користуватися інтернетом, здійснювати дзвінки і користуватися іншими зручностями, які дає мобільний зв'язок, то можна несподівано багато витратити на роумінг в США.

Які види зв'язку в роумінгу, краще розглянути перед поїздкою?

Ми рекомендуємо розглянути пропозиції як основних, великих операторів зв'язку, так і більш дрібних, які пропонують виключно SIM-карти для роумінгу, які працюють у великій кількості країн. Дешевий роумінг в США, можна отримати і скомбінувавши кілька видів зв'язку, що дозволить користуватися основною домашньої SIM-картою, щоб залишатися на зв'язку, а також заощадити на послугах за кордоном, використовуючи спеціальні SIM-карти для інтернету. Інтернет в США дуже дорогий, якщо користуватися роумінгом від вітчизняних операторів зв'язку, а так як сучасне подорож без інтернету буде вкрай нудно і незручно, то ми пропонуємо приділити особливу увагу цій темі. Як і раніше, кращим варіантом отримати дешевий інтернет в роумінгу, є покупка місцевої SIM-карти, яка дасть достатній обсяг трафіку за помірні гроші. Якщо Вам не цікаво читати огляди і описи і Ви хочете просто купити американську SIM-карту з відповідним тарифом, то рекомендуємо відвідати наш розділ https://isim.net.ua/product-category/severnaya-amerika/ssha/ в якому зібрані американські стартові пакети, з відмінними тарифами на зв'язок і інтернет в США. Це звичайні SIM-карти США, які Ви можете придбати вже в Росії і Україні, за ціною дешевше, ніж якщо купувати їх в роздрібних точках Америки.

Роумінг в США від Російських операторів зв'язку.

У цьому розділі ми розглянемо і порівняємо тарифи на роумінг в США від найбільших Російських операторів зв'язку. Ми не буде докладно писати про всіх тарифних планах, а виберемо на наш погляд, найдешевші пропозиції. Також, ми не будемо розглядати тарифи дрібних, регіональних операторів, яких налічується більше сотні.

Роумінг від Білайн

Роумінг від Білайн

Оператор широко пропонує послугу, з громкоговорящим назвою "Найдешевший інтернет в роумінгу", яка дозволяє отримати 40 МБ інтернету в США, всього за 200 рублів на добу. Дана послуга вмикається автоматично, коли Ви приєднані до Інтернету в США. Після вичерпання 40 МБ інтернету на добу, за 1 МБ трафіку буде зніматися 5 рублів.

Для дзвінків в США, краще використовувати опцію "Планета Нуль". Вартість підключення послуги становить 25 рублів. Плата за підключення опції знімається одноразово. Плата за користування вхідними дзвінками складе 60 рублів на добу, за які оператор надасть 20 хвилин безкоштовних вхідних дзвінків. Після вичерпання безкоштовного пакету хвилин, вхідні дзвінки будуть тарифікуватися по 10 рублів за хвилину. Вихідні дзвінки в Росію обійдуться 20 рублів за хвилину. СМС тарифікується по 7 рублів за штуку.

Команда для підключення послуги "Планета Нуль" - * 110 * 331 # і натиснути кнопку виклику.

Команда для відключення послуги "Планета Нуль" - * 110 * 330 # і натиснути кнопку виклику.

Номер для підключення послуги "Планета Нуль" - 0674030

Тарифи на роумінг від МТС

Тарифи на роумінг від МТС

Для отримання інтернету за кордоном, оператор пропонує 3 опції:

1. "БІТ за кордоном". Підключивши цю опцію, Ви отримаєте 30 Мб інтернету в США за 300 рублів на добу. Підключення та користування опцією безкоштовне. Пропозиція дійсна для тарифних планів, що не містять у своїй назві «МТС Класний», «Турботливий». Гроші знімаються тільки в дні користування інтернетом за кордоном. Щоб підключити опцію, наберіть команду * 111 * 2222 # або відправте SMS з текстом 2222 на номер 111.

2. "Максі БІТ за кордоном". Оператор пропонує 70 Мб інтернету в США за 700 рублів на добу. Підключення та користування опцією безкоштовне. Пропозиція дійсна для тарифних планів, що не містять у своїй назві «МТС Класний», «Турботливий». Гроші знімаються тільки в дні користування інтернетом за кордоном. Щоб підключити опцію, наберіть команду * 111 * 2223 # або відправте SMS з текстом 2223 на номер 111.

3. "Супер БІТ за кордоном". З цією опцією для роумінгу в США, Ви отримаєте 200 Мб інтернет-трафіку за 1500 рублів на добу. Підключення та користування опцією безкоштовне. Пропозиція дійсна для тарифних планів, що не містять у своїй назві «МТС Класний», «Турботливий». Гроші знімаються тільки в дні користування інтернетом за кордоном. Щоб підключити опцію, наберіть команду * 111 * 2224 # або відправте SMS з текстом 2224 на номер 111.

Для дешевих дзвінків в США, оператор пропонує підключити опцію "Нуль без кордонів", згідно з якою Ви отримаєте безкоштовно 10 хвилин вхідних дзвінків за добову плату 95 рублів. Починаючи з 11-ої хвилини, тариф становитиме 25 рублів за хвилину вхідного дзвінка. Вихідні дзвінки в Росію обійдуться в 200 рублів за кожну хвилину.

Щоб підключити опію, введіть на телефоні команду * 111 * 4444 #

Для замовлення опції з території Росії, наберіть на мобільному команду * 444 #

Пропозиції оператора Мегафон

Пропозиції оператора Мегафон

Для доступу до інтернету в США, оператор пропонує опцію "Інтернет за кордоном", підключивши яку, Ви зможете отримати 10 МБ Інтернету за 329 рублів на добу або 30 МБ за 829 рублів на добу. Підключення та користування опцією безкоштовне.

Для підключення Опіц наберіть на телефоні комбінацію * 136 # Для підключення Опіц наберіть на телефоні комбінацію * 136 #  або надішліть на номер 0500993 безкоштовне SMS з текстом «10МБ» або «30МБ» або надішліть на номер 0500993 безкоштовне SMS з текстом «10МБ» або «30МБ».

Для дзвінків в США оператор пропонує опцію "Весь світ". Підключення опції безкоштовне. Вартість користування на добу становить 39 рублів. За цю плату, Ви отримаєте можливість приймати безкоштовно 30 хвилин вхідних дзвінків (з 31 хвилини по 79 рублів за хвилину вхідного дзвінка). Вихідні дзвінки по США і в Росії обійдуться 79 рублів за хвилину.

Щоб підключити опцію, потрібно ввести команду на телефоні:

Тарифи на роумінг від Tele2

Тарифи на роумінг від Tele2

Для інтернету в роумінгу, компанія пропонує підключити опцію "Інтернет за кордоном". Опція дасть 10 МБ інтернету в США за абонплату 300 рублів на добу. Послуга не відключається автоматично і гроші знімаються за кожен день, з моменту підключення опції для роумінгу в США. Підключення безкоштовне.

Підключити опцію можна ввівши наступні комбінації:

Країни СНД і Європи - командою * 143 * 31 # Країни СНД і Європи - командою * 143 * 31 #

Решта країн - командою * 143 * 41 # Решта країн - командою * 143 * 41 #

Для відключення, введіть команди:

Країни СНД і Європи - командою * 143 * 30 # Країни СНД і Європи - командою * 143 * 30 #

Решта країн - командою * 143 * 40 # Решта країн - командою * 143 * 40 #

Для прийому вхідних дзвінків оператор пропонує підключити опцію "Розмови без кордонів". Добова абонплата за опцію складе 5 рублів і всі вхідні дзвінки в США обійдуться 5 рублів за хвилину.

Вихідні дзвінки в Росію зі США обійдуться 65 рублів за хвилину. Вхідні теж будуть тарифікуватися по 65 рублів за хвилину.

Як видно з огляду, кращі тарифи на роумінг в США, зокрема на інтернет, пропонує оператор Білайн, для чого достатньо підключити опцію "Найдешевший інтернет в роумінгу".

Туристичні оператори Sim Travel і Globalsim

З туристичних операторів виділимо 2 найпопулярніших Sim Travel і Simfortour. Дані оператори пропонують безкоштовні вхідні, але не варто швидко реагувати на дану пропозицію. Абоненти, які будуть дзвонити Вам з батьківщини (родичі і друзі), будуть оплачувати дорогі вихідні на Естонський або Латвійський номера - саме це, окупає так звані безкоштовні вхідні.

Sim Travel

Вартість вихідного дзвінка в Росію складе 0,55 $ за хвилину. Базовий тариф на інтернет становить 0,50 $ за 1 Мб, що дуже дорого для окремої SIM-карти, але оператор пропонує активувати пакет для здешевлення, підключивши який, можна отримати 5 Мб інтернету за 1 $.

Globalsim

Вартість вихідного дзвінка в Росію складе 0,29 $ за хвилину. Базовий тариф на інтернет становить 0,50 $ за 1 Мб, але можливе підключення пільгової опції, з якої інтернет в Америці обійдеться в 0,19 $ за мегабайт.

Розглянувши пропозиції операторів, що працюють на російському ринку, подивимося, що пропонують відомі Українські мобільні компанії.

Тарифи на роумінг в США від Київстар

Тарифи на роумінг в США від Київстар

Мобільний оператор "Київстар" пропонує підключити спеціальну опцію для інтернету в Америці під назвою "Вільний роумінг". Роумінг в США в даному пакеті, входить до другої групи країн і тарифи будуть наступні:

1. Вхідні та вихідні по 4 грн. за хвилину (15 хвилин за 60 гривень в день);

2. Мобільний інтернет в Америці по 3 грн. за мегабайт трафіку (15 МБ за 45 грн. в день);

3. Відправлення 1го СМС повідомлення обійдеться в 1,5 грн. (15 СМС за 22,50 грн. В день).

Гроші за користування опцією, знімаються тільки в дні користування.

Підключити послугу можна набравши на телефоні комбінацію * 106 * 1 * 1 # і натиснувши клавішу виклику.

Відключити послугу можна набравши на телефоні комбінацію * 106 * 1 * 0 # і натиснувши клавішу виклику.

Роумінг від Life :)

Роумінг від Life :)

Компанія пропонує дешевий роумінг в США, з послугою «TRAVEL life :)». У роумінгу в Америці оператор працює на базі мереж T-Mobile, що не зовсім добре, тому що у цій компанії відмінне покриття присутній тільки в населених пунктах.

Інтернет в Америці з даною послугою, буде тарифікуватися по 2,49 грн. за 1 МБ. Вихідні дзвінки по США і в Україні обійдуться 8,99 грн. за кожну хвилину дзвінка. Вхідні дзвінки в межах 4,99 грн.

Щоб підключити послугу, потрібно в телефоні ввести * 141 * 3 # і натиснути клавішу виклику. Підключення послуги безкоштовне.

При активації послуги Ви можете вибрати найбільш зручний варіант використання:

1. На постійній основі, з автоподовження щомісяця;

2. На 30 днів, з відключенням по закінченню даного періоду.

тарифи Vodafone

Бренд з'явився на ринку відносно давно, змінивши бренд МТС і представивши дуже низькі тарифи на роумінг в Європі. Пошук тарифів на роумінг в США, на офіційному сайті оператора, не дав результатів. Напевно це пов'язано з тим, що сайт ще тільки наповнюється. Як тільки тарифи будуть доступні, ми відразу доповнимо ними наш огляд.

Як показує огляд, кращий тариф, серед українських мобільних операторів, на інтернет в Америці дає компанія Life.

В Україні також популярні оператори, які продають туристичні SIM-карти, що працюють у великій кількості країн. Насправді, в даному сегменті багато брендів, але вони лише приховують 2 оператора - Естонська і Латвійський. Саме тому, тарифи і послуги цих компаній дуже схожі, а часто навіть ідентичні.

Travel Sim

Найвідоміший в Україні бренд, на ринку туристичної зв'язку. Компанія працює ще з початку 90-х років і обслуговує велику кількість абонентів, але послуги поступово стають не актуальними, так як основні оператори постійно знижують тарифи на роумінг.

Оператор пропонує приймати вхідні дзвінки в США по 0,50 $ за хвилину і здійснювати вихідні по 1,15 $ за хвилину. Тарифи на інтернет в Америці складатимуть 1 $ за 10 Мб інтернет-трафіку, з пакетним автоматичним підключенням.

В даному огляді ми хотіли коротко показати тарифи на зв'язок і інтернет в Америці, щоб у Вас не йшло багато часу на самостійний аналіз цін і пропозицій. Від себе можемо порекомендувати SIM-карту американського оператора Net10wireless https://isim.net.ua/shop/ssha/net10/ яку у нас Ви можете замовити дешевше, ніж якщо її купувати в роздрібних точках США. Всього за 40 доларів Ви отримаєте SIM-карту, безлімітний інтернет в Америці і повністю безлімітний зв'язок в США.

Вибирайте і економте!

Вибирайте і економте

Навіщо взагалі думати про роумінг в США?
Які види зв'язку в роумінгу, краще розглянути перед поїздкою?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: