Найпопулярніші приколи від Google і Yandex - Ржака

 1. Збірник популярних приколів від Google
 2. Тепер настала черга третього секрету
 3. Секрет-прикол від пошукової системи Гугл
 4. Прикол по картинкам від Google
 5. Гугл на автоматі
 6. Збірник популярних приколів від Яндекс

Привіт шановні відвідувачі!

Сьогодні хочу написати незвичайну статтю, а конкретно про найпопулярніші приколи від Google і Yandex. Виявилося, що пошукові системи теж на приколі. Коли я побачив ці жарти, то не міг не поділитися з вами. Читайте далі і дізнаєтесь про 11 найпопулярніші приколів від Google і Yandex.

Приколи пошукових систем зможе випробувати кожен! Щоб не було якихось складнощів, я все вам опишу в подробицях. Найголовніше на мій погляд, це безкоштовність, тобто за приколи ПС Яндекс і Гугл не потрібно платити, а просто дивитися і сміятися зі своїми друзями, знайомими, рідними і близькими людьми. Ця стаття трохи відверне вас від роботи.

Меню, без переходу, не маленькі самі все знайдете, а краще читайте від початку до кінця, так смішніше вам буде.

 1. змійка
 2. Бардак в пошуку
 3. розкидані зображення
 4. Кручу верчу - сікась накось - так піде
 5. Breakout або Арканоід
 6. Приколи з картинками
 7. піаніно
 8. дудли
 9. Pac-Man і кубик-рубик онлайн
 10. Автомат для новачка
 11. Пс лапочки

Збірник популярних приколів від Google

Тут ПС зробив прикол на популярному відео-хостингу YouTube. Полягає він в наступному: запускайте будь-яке відео, натисніть на паузу і бігунок потягніть спочатку вправо і відразу вгору - вийти типу змійка. Не найкращий прикол, але ж це тільки початок! Далі буде все краще і краще.

Другий прикол: коли заходиш на головну Гугла, там повний порядок - розставлено всі логічно правильно по своїх місцях. Зараз ми з вами зробимо цілковитий бардак! Для цього просто натисніть по цим посиланням .

Не думайте, що більше нічого не можна зробити! Всі предмети можете перетягувати і розкидати їх як захочете. Хоч ми створили цілковитий хаус, але все одно пошук працює, можете сміливо писати запит.

Тепер настала черга третього секрету

клікайте по ссилочку . Перед нами відкрився звичайний китайський пошук за картинками в Google не рахуючи того, що пошук плаває, а під ним риби. Все ніби, як зазвичай, але не тут-то було! Почніть вводити пошуковий запит і що бачите? Точно! Знову бардак - картинки сиплються. Можна перетягувати всі предмети, які тільки бачите і наганяти хвилі. Але це ще не все!

Ще можна натиснути кнопку «Мені пощастить», тільки на китайському, почнуть падати золоті монети, корони і т.д. При натисканні кнопки один раз, впаде одна монета, тому тисніть багато разів, щоб ваш екран обсипало скарбами.

Секрет-прикол від пошукової системи Гугл

Словосполучення, які бачите нижче копіюйте і вставляйте в пошук - ржака!

do a barrel roll zerg rush tilt

Думаю, подробиці не потрібні, все самі бачите.

Тут все смішно і зрозуміло, тому переходимо до наступного приколу аркадной гри «Atari breakout». Якщо ви не грали в неї і хочете дізнатися, що вона з себе представляє, то коротко поясню.

Гра «Breakout» дуже походжу на «Pong». Її створила фірма під назвою «Atapi» в 1978 році, після надійшла пропозиція від «Super Breakout». У цієї гри є ще один клон, який називається «Арканоід».

Перед екранами гравців верхня частина заповнена рядами брусків. По всьому екрану стрибає або рухається м'яч, відскакуючи від країв, тоді брусок випаровується. Одне життя буде втрачена, коли м'яч вдаритися в підлогу. У гравця є функціонально-рухома ракетка, з її допомогою м'яч відкидається в сторону

Прикол по картинкам від Google

Заходьте в пошуковик «Пошук по картинках» сюди або набирайте самі, без різниці. Нижче даю вам пошуковий запит, його потрібно ввести в пошук і побачите.

atari breakout

Спробуйте пограти з ПС! Там Пошуковик на приколі, тому нічого не вийде, принаймні у мене не вийшло, а у вас може бути вийти. Напишіть в коментарях результат, мені дуже цікаво, спасибі.

Наступний прикол від YouTube, називається «Піаніно». Для того, щоб ви не напружувалися і не писали в ПС запит або клацали по посиланнях, я вбудовувати відео-піаніно сюди.

Тут фішка в чому? Коли тиснете на трикутник - play, треба грати верхніми цифрами на клавіатурі. Після чого зупиніть відео і згадайте про найпершому пункті!

Дудли: хороша річ, хто не знає, що це поясню. Напевно, всі знають, що логотип у пошукової системи Гугл змінюється у свята, наприклад, наш народ святкує річницю найбільших подій, таких як ювілей художніх знаменитостей, першовідкривачів, всіма шанованих вчених і т.д.

почитайте історію тут - пізнавально і цікаво!

Всі ми розуміємо, що, змінюючи звичайний логотип на святковий компанія Google виявляє свою повагу. Тим самим вона вносить приємні зміни на свою сторінку. До речі якщо ви блогер, то звичайно у вашого блогу є логотип і ви можете робити також саме, тобто у свята щось міняти або змінювати - зробіть родзинку для відвідувачів!

У вас його немає? тоді заходите сюди і створюйте. Там я все в подробицях покроково розповів і показав.

Там я все в подробицях покроково розповів і показав

2011 року в одне з днів народжень Леса Пола був створений ще один дудл - справжня гітара, на якій може пограти кожен бажаючий. вона тепер по цією адресою , Клікайте і грайте все що душі буде завгодно. Це можна робити мишкою або верхніми цифрами. Напевно, ті хто вміє грати використовує цифри, але я користуюся мишкою. А ви як граєте на гітарі?

Якщо чесно, то на гітарі я грати не вмію, тому просто бринчу, коли заходжу туди.

Кого зацікавили дудли пошукової системи Гугл, можуть подивитися, коли вони створювалися і які саме. Вони почали з'являтися з 1998 Всю колекцію можна подивитися тут . Колекція зростає час від часу, тобто створюються нові дудли.

Грали в гру Pac-Man? Ну хто не грав? Напевно, тільки ті, у кого не було 8 бітної приставки, типу Dendy або BT. Я прям як зараз пам'ятаю, що в 6 років, мені Мама з Москви привезла приставку BT, в той час у нас їх ще не було.

До чого це я? Ах да, точно! ПС зробила спеціальну сторінку, де можна пограти в Pac-Man, до речі їй вже 35 років виповнилося двадцять першого травня. Мало не забув, ось вона .

Наступна прикольна гра від пошуковика, це кубик-рубик. Заходьте по цим посиланням , Там пересуваються кубики за допомогою мишки. Крутите його, перевертайте кубики, щоб скласти всі як треба.

Взагалі класна річ для розвитку мозку! Дивно, але зараз, я ніде не бачив його в продажу. Раніше пам'ятаю кубик-рубик можна було купити де завгодно, він був скрізь, але зараз на жаль, тільки онлайн, хоча теж добре.

Гугл на автоматі

Наступний прикол називається Google на автоматі. Його принцип зрозуміти не складно! Ця система створена для тих людей, яких часто напружують щось знайти в інтернеті і тут Гугл зробив «милість».

Коли заходите в пошуковик по засланні , Пишіть цікавить запит, тиснете кнопку, то система вам дає посилання, яку потрібно передати людині попросив вас щось знайти для нього.

Даєте посилання і Google покаже йому всі ваші дії і дасть потрібні результати. Таким чином можна посміятися і навчити когось правильно використовувати пошук.

Ви читач мого блогу? Тоді знаєте про онлайн перекладачі, які допомагають в роботі або просто в читанні цікавих статей, якщо немає або просто не пам'ятаєте про цих сервісах, то почитайте обов'язково « Корисні онлайн перекладачі ». Там теж можна приколюватися, забивши російські слова.

Гаразд, з Google поки все, приколів я більше не знаю, тому давайте перейдемо до жартів пошукової системи Яндекс. Вона теж любить пожартувати над своїми користувачами або просто порадувати їх.

Збірник популярних приколів від Яндекс

Всі знають, що Яндекс зробив зручне юзабіліті для своїх користувачів, так ось він його трохи змінив, а точніше коли заходиш сюди , Відкривається Яндекс пошук і всі предмети розкидаються. Назвали «Яндекс-гравітація».

Цей прикол зроблений на рівні з Гуглом. В тому і цьому приколі предмети можна розкидати куди хочеш - теж весело на мій погляд. Правда не знаю, хто перший зробив цей прикол - Яндекс або Google. Якщо знаєте, то скажіть в коментарях - дуже цікаво!

Якщо знаєте, то скажіть в коментарях - дуже цікаво

Прикол в пошуку: зайдіть в один з пошуковиків, наприклад, Google і введіть запит «Гугл ти лапочка». Подивіться на першу позицію. Знаю, що грубо, але прикольно. В Яндексі можна теж так приколотися, тільки трохи змініть запит на його ім'я.

Мені дуже шкода, але на жаль, не зможу більше вас нічим порадувати в цій статті, тому що не знаю більше найпопулярніших приколів від Яндекс і Google. Якщо ви знаєте, то розкажіть про них, буду вдячний!

На цьому сьогодні все. [Urlspan] Підписуйтесь на оновлення нових статей [/ Urlspan], щоб не пропустити нічого цікавого. До зустрічі!

Почніть вводити пошуковий запит і що бачите?
Тут фішка в чому?
У вас його немає?
А ви як граєте на гітарі?
Грали в гру Pac-Man?
Ну хто не грав?
До чого це я?
Ви читач мого блогу?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: