✓ Реєстрація ТОВ 100% ✓ Відкриття ТОВ в Харкові

  1. Як зареєструвати ТОВ. Необхідні дії на шляху до реєстрації підприємства
  2. Ми пропонуємо вам повний пакет послуг, що включає наступне:

Найкращим способом організації приватного бізнесу в Україні - це створення і реєстрація ТОВ Найкращим способом організації приватного бізнесу в Україні - це створення і реєстрація ТОВ. Такий спосіб створення організаційно-правової форми діяльності підприємства, як товариство з обмеженою відповідальністю передбачає наявність засновників і статутного фонду.

Щоб зареєструвати ТОВ, необхідно зібрати відповідні документи, визначити суму статутного фонду, мати в наявності статут організації і т.д.

Крім реєстрації товариства, необхідна і реєстрація учасників ТОВ, яка грунтується на протоколі загальних зборів підприємства.

Швидка і якісна реєстрація ТОВ Харків дозволить в найкоротші терміни почати ведення власного бізнесу. Приватний бізнес в нашій країні стає однією з основоположною статті економіки.

Для вирішення виробничо-господарських питань існує чимало організаційно-правових форм, на базі яких можна відкрити власну справу. Одним з популярних видів приватного підприємництва є Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Реєстрація ТОВ на сьогоднішній день являє собою важливий етап на шляху до реалізації власних бізнес інтересів. Саме така організаційно-правова форма є, на думку юристів, найбільш зручним і практичним з точки зору ведення бізнесу і підпорядкованості існуючої законодавчої бази.

Отримати всю необхідну інформацію про особливості організації ТОВ, про структуру роботи підприємства можна отримати під час консультації у юриста.

З'явилися останнім часом сфери бізнесу, такі як страхові компанії, ломбард або кредитно-фінансове підприємство вимагають особливу форму власності. В якості найбільш зручної форми підприємства для ведення подібної діяльності є Товариство з обмеженою відповідальністю.

Реєстрація ТОВ в Харкові сьогодні стала максимально доступною процедурою. Завдяки послуг юристів професіоналів ви зможете не тільки отримати всю необхідну інформацію, пов'язану з вибором організаційно-правової форми для свого підприємства, але і оформити в належному порядку реєстрацію фірми.

Як зареєструвати ТОВ. Необхідні дії на шляху до реєстрації підприємства

Організація нового підприємства процес трудомісткий і вимагає грамотного і кваліфікованого підходу Організація нового підприємства процес трудомісткий і вимагає грамотного і кваліфікованого підходу. Незважаючи на те, що сьогодні в Україні існує нормативна база значно спрощує механізм відкриття бізнесу, створення підприємства передує ретельна підготовка.

Оптимальним варіантом для якнайшвидшої організації нового підприємства стануть послуги адвоката або юриста. Кваліфікована юридична допомога буде потрібна при розробці засновницьких документів. Чимало запитань, які здатний вирішити тільки юрист, може виникнути вже в ході самого процесу реєстрації.

Механізм реєстрації Товариства з обмеженою відповідальністю прописаний в Законі України «Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб - підприємців». Правові основи організації відкрити ТОВ регламентуються Господарським Кодексом України, низкою інших нормативних і законодавчих актів України.

Зокрема структура і організація підприємства у формі Товариства з обмеженою відповідальністю регулюється Законом України «Про господарські товариства». За всіма поточних питань, пов'язаних з організацією нового підприємства у формі ТОВ, ви зможете отримати вичерпну відповідь саме у нас. Отримавши юридичну консультацію, ТОВ, ПАТ або приватне підприємство у формі ФОП - вибір залишається за вами.

Весь процес реєстрації можна розділити на етапи, кожен з яких здійснюється в суворій послідовності. Ми готові взяти на себе всю бюрократичну роботу, пов'язану з оформленням необхідної документації.

Ми пропонуємо вам повний пакет послуг, що включає наступне:

  • складання та оформлення протоколу зборів засновників товариства;
  • розподіл часток учасників товариства;
  • створення і розробка модельного статуту майбутнього підприємства;
  • визначення розмірів статутного фонду;
  • визначення та внесення до установчих документів основних видів діяльності підприємства;
  • заповнення реєстраційної картки.

Всі дії з нашого боку здійснюються на підставі вашої довіреності. Ми беремо всі турботи на себе, зобов'язуючись в найкоротші терміни представити вам офіційний документ - Свідоцтво про державну реєстрацію нового підприємства, Товариства з обмеженою відповідальністю, юридичних осіб.

Реєстрація учасників ТОВ здійснюється нами в установленому порядку, згідно ПРОТОКОЛУ зборів засновників ТОВ. Вся інформація, з якої ми працюємо, документи, якими ми оперуємо, відповідають нормам вітчизняного законодавства, і є офіційною.

Клієнтом нашої компанії може стати будь-який громадянин України, особи без громадянства. Ми готові підготувати і оформити документи для реєстрації ТОВ юридичною особою.

Всі процедури і заходи виконуються нами в найкоротші терміни. Обслуговування нашої компанії не обмежується проведенням реєстрації - ми готові сприяти вам у легалізації видів діяльність нового підприємства, в реєстрації ТОВ, юридичної особи в ДФС.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: