Експерт назвав ціну на гречку після нового врожаю

Експерт прогнозує падіння цін на гречку. Фото: архів

Експерт назвав ціну на гречку після нового врожаю https://cdn.segodnya.ua/img/article/7356/82_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/7356/82_tn.jpg 2016-07- 21T16: 02: 39 + 03: 00 Економіка Україна збільшила посівні площі

Збільшення посівних площ гречки призведе до падіння ціни на крупу після збору нового врожаю. Закупівельна ціна опуститься до 12-15 гривень за кілограм. Про це розповів аналітик компанії "ПроАгро" Ярослав Левицький, повідомляє gazeta.ua .

За його словами, збір цьогорічного урожаю гречки очікується на рівні 160 тисяч тонн, що покриє потреби внутрішнього споживання крупи.

"Під урожай 2016 аграрії засіяли цією культурою близько 150 тис. Гектарів. З огляду на сприятливі погодні умови, врожайність зернової гречки, за нашою оцінкою, може скласти 11,5 центнерів з гектара, що означає збільшення її валового збору порівняно з минулим роком на 25- 30% - до 165 тис. тонн ", - повідомив аналітик.

Він відмітив, що нинішній гречаний криза виник через зменшення посівних площ до 132 тис. га, з яких зібрали 127,7 тис. тонн крупи при необхідності в 150 тис. тонн.

"Настільки великий розрив між виробництвом і обсягом споживання вже з другої половини сезону почав стимулювати зростання цін на гречку і готову крупу, додатково був підтриманий спекуляціями на дефіциті", - сказав експерт.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ціни на гречку в магазинах країни б'ють всі рекорди .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: