Green card: як не стати жертвою візових шахраїв

У посольстві США в Україні розповіли, як не стати жертвою візових шахраїв

Green card: як не стати жертвою візових шахраїв Дарина Нинько https://cdn.segodnya.ua/img/article/4716/74_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/4716/74_tn.jpg 2013 -10-30T13: 18: 55 + 02: 00 Україна Участь у розіграші Green card безкоштовне і не потребує допомоги посередників, нагадують в посольстві США

посольство США закликає уникати шахраїв, які вимагають гроші з бажаючих виграти американську візу. Про це в посольстві повідомили Сегодня.ua, коментуючи доповідь Державного департаменту США про шахрайство з лотереєю диверсифікаційних віз , За допомогою яких можна отримати Green card США без урахування сімейних, професійних або особистих обставин.

Схема шахрайства виглядає приблизно так: зловмисники вводять в онлайн програму на отримання віз імена, часто без відома громадян, яким вони належать. Потім шахраї отримують доступ до номера підтвердження, який надається візовим заявникам онлайн і, якщо Держдепартамент США видає візу одному з таких заявників, злочинці зв'язуються з цією людиною і вимагають у нього гроші за надання номера підтвердження отримання візи.

У Посольстві США кажуть, що ця схема в Україні досить поширена, тому посольство спільно з Державним департаментом давно займається інформуванням жителів України про умови роботи візової лотереї.

Перш за все, заявник повинен пам'ятати, що участь в лотереї є безкоштовною, заявляють в посольстві. Якщо ж у нього, так чи інакше, вимагають оплати послуг - це справа рук шахраїв.

Крім того, подати заявку на участь можна лише на сайті Держдепартаменту США (доменну адресу якого має суфікс .gov) Самостійно перевірити статус своєї заявки можна на тому ж сайті.

Посольство США підкреслює, що допомога посередників в заповнення та подання заявки не потрібна. Якщо все ж аплікант вдався до послуг посередників, він повинен сам бути присутнім при процесі заповнення заявки для того, щоб зберегти сторінку і код підтвердження і проконтролювати, щоб цю інформацію не зберіг ніхто крім нього. Роздруковувати і зберігати сторінку-підтвердження заявки і унікальний код-підтвердження потрібно обов'язково, оскільки це єдиний спосіб перевірити статус заявки в подальшому.

У разі, якщо аплікант все ж став жертвою шахраїв, в посольстві США рекомендують звертатися в консульство за подальшими рекомендаціями.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: