Грін карта через шлюб з громадянином США

Автор: Shushanik Khachaturian 📺 Дивитися відео

Тривалість - 00:16:43 (Посилання відкриється в новому вікні)

- Всім привіт! З вами Шушанік, автор блогу http://usadvice.ru/ - «Все про США».

- І Хвастовічі Олександр, автор проекту «Америка для успішних».

- Сьогодні ми з Олександром ми вирішили зробити відеокаст на тему еміграції в США і висвітлити два популярних питання - еміграція через шлюб з громадянином США, про це я буду говорити.

- Ну а я трохи розповім про політичний притулок і еміграцію через шлюб з людиною, яка зробила «політику». Шушанік, давай почнемо з тебе. Розкажи трохи про свій досвід, як ти потрапила в Америку і прийшла до того, що є зараз.

- Як я вже сказала, я буду говорити про шлюб з громадянином США, легалізації через цей спосіб, тому що це те, як я отримала грін-карту. Якщо ви читаєте мій блог і більш-менш знаєте про мене, то, напевно, знаєте, що я приїхала спочатку, як студентка вчитися в магістратурі по F-1 візі, і надалі, я вийшла заміж і була легалізована способом, про який я буду говорити. Так що те, що я буду говорити, це те, через що я пройшла і що було два роки тому. І, до речі, тільки в цьому році я подала на зняття умовності, про це я теж можу розповісти. Тому що, коли отримуєш грін-карту таким способом - виходиш заміж або одружуєшся на громадянина США, вони дають умовну грін-карту на 2 роки. Треба через два роки довести, що ви все ще одружені, все в порядку, тоді вони знімають умовність.

- Давай про все по порядку. Який був твій перший крок? Як ти знайшла чоловіка?

- Чоловіка я знайшла ще до того, як я приїхала в Америку. Ми були знайомі раніше, він просто виграв грін-карту і переїхав в США. Ми чекали, поки він отримає громадянство, щоб одружитися. Важливий момент! Не знаю, як зараз, але ще пару років назад, якщо ви виходили заміж за грін-кард холдера, то доводилося чекати дуже довго грін-карти, мало не п'ять років. Вигідніше нам було на той момент дочекатися його громадянства, потім одружитися, і тоді б я швидше була легалізована. Тобто чоловіка я не шукала в Америці спеціально.

- А зараз, якщо ти одружуєшся на володаря грін-карти, то тобі теж дають грін-карту?

- Як зараз не можу сказати. Є сайт, де можна подивитися, скільки часу займають різні способи легалізації. Але раніше, коли ти виходила заміж за грін-кард холдера, тебе ставили в довгу чергу на легалізацію. Це займало роки. Коли ти виходиш заміж за громадянина, то це робиться швидше. Всім відомо, що якщо ти легалізовувати батьків або дітей, то процес проходить швидко, а якщо братів і сестер, то це займає мало не 10 років. У USCIS є якісь свої правила. Кого-то вони швидше просувають, тому що це близькі родичі, дружина - це близький родич. Якщо це близький родич громадянина, то вони швидко це роблять, якщо це близький родич грін-кард холдера, то повільно. Я вийшла заміж за громадянина. Ми спеціально чекали, поки він стане громадянина, щоб зробити все швидше.

Переїхати в США складно, але є категорії людей, яким це доступно:

- Інвестори. Досить вкласти від 1 мільйона доларів і через 2 роки всі члени сім'ї отримають статус постійного жителя США (віза EB-5).

- Також можна відкрити філію існуючої компанії в Америці або ж купити готовий бізнес в США (Від $ 100 000). Це дасть право на отримання робочої візи L-1, яку можна обміняти на грін-карту.

- Відомі спортсмени, музиканти, письменники та інші екстраординарні люди можуть переїхати за робочою візою O-1 .

- У разі утиску з боку держави за релігійною, політичною причини або ж принижень через приналежність до гей-меншин, ви можете запитати політичний притулок в США (Asylum).

- На короткий час можна перебувати на території США по туристичній візі B1 / B2.

- Також можна отримати другу вищу освіту в США, провчившись 1-3 роки.

Напишіть нам , Якщо ви хочете емігрувати в США і підходите по одному з пунктів вище. Ми співпрацюємо з перевіреними імміграційними адвокатами і бізнес-брокерами, які допоможуть реалізувати ваші мрії.

Підпишіться на наші соц. мережі, щоб дізнатися більше: Підпишіться на наші соц Яндекс Дзен , YouTube-канал , Telegram , ВКонтакте , Facebook , Instagram .

Поділіться статтею в соц. мережах: Comments system Cackl e

Який був твій перший крок?
Як ти знайшла чоловіка?
А зараз, якщо ти одружуєшся на володаря грін-карти, то тобі теж дають грін-карту?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: