Як в Одесі бережуть подарунок міста-побратима

Фонтан-грот. У перші вихідні зламався насос, але його вже полагодили. Фото: dumskaya.net

Як в Одесі бережуть подарунок міста-побратима Поліна Мординская https://cdn.segodnya.ua/img/article/10293/51_main_new.1497289834.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/10293/51_tn.1497289834 .jpg 2017-06-12T20: 50: 19 + 03: 00 Одеса Грот Діани, з якого бив невеликий водоспад, не витримав монет, кинутих у воду туристами

З моменту відкриття Стамбульського парку в Одесі пройшло трохи більше двох тижнів, а співробітникам комунальних служб вже довелося лагодити Водограй і один з пристроїв для поливу. Так, грот Діани, з якого бив невеликий водоспад, не витримав монет, кинутих у воду туристами. "Ми не очікували, що так багато відвідувачів будуть кидати в фонтан монетки. За перші ж вихідні" дрібниця "затягнуло в насос і забилася система циркуляції", - пояснив причину поломки мер Одеси Геннадій Труханов, зазначивши, що тепер фонтан знову працює.

У перший тиждень після відкриття парку постраждало від відвідувачів і один з пристроїв для поливу газонів, розповів нам працівник, який доглядає за парком. Втім, ми самі стали свідками того, як люди, які відпочивають ввечері на газонах зеленої зони, дуже негативно реагували на початок поливу: деякі навмисно намагалися ламати найближчі частини системи поливу.

До слова, тепер полив газонів автоматизували - і комунальникам не потрібно ходити і включати "поливалки" вручну, а за порядком на території парку стежать співробітники муніципальної охорони. "Наші патрулі постійно там присутні, і там все в порядку", - запевнив мер.
Не залишили без уваги і побажання людей з особливими потребами, які говорили, що їм важко потрапити в парк. "Зараз ми розробляємо проект по обладнанню вертикального спуску з Приморського бульвару для людей з інвалідністю", - заявив віце-мер Анатолій Орловський.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: