Ж / д перевезення вантажів з Китаю

 1. Вартість залізничних перевезень з Китаю
 2. Терміни і використовуваний транспорт
 3. маршрут
 4. Як перевозяться вантажі?
 5. Додаткові послуги
 6. Гарантія та якість

ЖД доставка вантажів з Китаю силами Expeditor Co - це зручно!

 • Expeditor Co доставляє вантажі на контракт Клієнта при наявності зовнішньоторговельного контракту з постачальником.
 • Expeditor Co бере всі турботи по митному оформленню ЖД доставки на себе, так, наприклад, вартість оформлення митної декларації в компанії - від 15 000р. Підстрахує себе від помилок оформлення документів!
 • Звертаємо увагу: перевезення вантажу на контракт Клієнта - вигідна і мінімальна за часом послуга - перевезення може скласти від 21 дня з моменту виходу рухомого складу. При цьому митне оформлення буде відбуватися силами Expeditor Co на ЖД станції в пункті призначення по прибуттю вантажу туди.

Вартість залізничних перевезень з Китаю

На кінцеву вартість впливають різні чинники, наприклад, особливості вантажів, що перевозяться, а також обраний логістичний маршрут. Великий вплив робить щільність вантажу (співвідношення ваги і об'єму).

Вигідно везти товари в складі збірного вантажу з Китаю по ж / д, оскільки даний спосіб оптимальний за ціною - вантажі менше 10 кубів в обсязі (тобто необ'ємні вантажі). Якщо ж габарити більше (наприклад, вище) і вантаж буде мати високу вартість, то використання ж / д доставки, тим не менш, залишається вигідним. Чи не вигідно везти по залізниці з Китаю дешеві вантажі (метал, кріплення і ін.)

Ж / д доставка вантажів з Китаю коштує дорожче, ніж доставка по морю, проте за рахунок оптимізації витрат при розмитненні в далекосхідному напрямку і збільшення швидкості доставки на виході вона виявляється вигідніше.

Терміни і використовуваний транспорт

Ж / д перевезення вантажів з Китаю в Росію займають в середньому 25 днів з урахуванням розмитнення. Для порівняння, протягом необхідного часу на доставку іншими видами транспорту таке:

 • авіа - 4-7 днів (Москва, Санкт-Петербург);
 • морські судна - 50-60 днів (до портів Прибалтики, Європи, Росії);
 • авто - 30 днів (Москва, Санкт-Петербург).

Ж / д доставка з Китаю здійснюється силами китайських, казахських та російських власників рухомого складу. Наявність широкої агентської мережі з найбільшими залізничними гравцями Азії і Росії дозволяє Expeditor Co пропонувати оптимальні маршрути доставки клієнтам компанії.

маршрут

маршрут

Найбільш поширені маршрути з Китаю з використанням ж / д транспорту такі (мультимодальні перевезення):

 • а) З міст Китаю вантаж йде по морю до російських портів Знахідка і Владивосток, де перевантажується в вагони і направляється в кінцевий пункт проходження по території РФ (Транссибірська залізнична магістраль).
 • б) Вантажі доставляються автотранспортом до Казахстану, де відбувається їх митне оформлення та перевантаження в поїзди, що прямують до центральної частини РФ. У 2014-му році подібна схема доставки користувалася підвищеним попитом через різницю в митних платежах (ПДВ в Росії - 18%; в Казахстані - 12%).
 • в) Доставка жд з Китаю - в окремих випадках вантажі залізницею відправляються з Китаю з наступних міст: Урумчі, Хамі, Харбін, Шеньян.

Як перевозяться вантажі?

В основному, для перевезення використовуються контейнери (20-40 футів), однак, є можливість вибрати інші типи вагонів:

 • критий вантажний;
 • відкрита платформа;
 • напіввагон.

Додаткові послуги

Компанія має розвинену мережу контрагентів, що дозволяє вистоювати недорогу і зрозумілу логістичний ланцюжок. Це економить ресурси клієнтів.

Expeditor Co забезпечує забір вантажу зі складу відправника на території всієї КНР, а також проконтролюють доставку товару до оптимальної, з логістичної точки зору, ж / д станції.

Партнери компанії на території Китаю здійснять перевірку цілісності вантажу, при необхідності переупакуют і замаркіруют відправляється товар.

Expeditor Co простежить за своєчасною відправкою вантажу, вантажно-розвантажувальними операціями, забезпечить юридичний супровід.

Крім того, надаються послуги з оформлення партій товарів - повний документообіг, в тому числі страхування вантажів та сертифікація.

Клієнти можуть звернутися в Expeditor Co з приводу аутсорсингу ЗЕД. Це пропозиція актуальна для російських підприємців, які не ведуть зовнішньоекономічну діяльність, однак відчувають потреба у закупівлі товарів китайського виробництва.

Гарантія та якість

Компанія гарантує:

 • акуратну доставку вантажу - фахівці несуть матеріальну відповідальність перед замовниками послуг в обсязі вартості товару;
 • документальний супровід - співробітники Expeditor Co візьмуть на себе заповнення необхідних паперів при проходженні митних процедур;
 • можливість доставки вантажів по всій Росії;
 • доступні ціни - логісти запропонують вам оптимальний варіант доставки, оптимізують витрати.

Ж / д перевезення з різних точок світу виробляються в повній відповідності з діючими нормами і правилами.

Як перевозяться вантажі?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: