Клімкін поклав кінець російській мові в роботі ГУАМ

Павло Клімкін. Фото: AFP

Клімкін поклав кінець російській мові в роботі ГУАМ https://cdn.segodnya.ua/img/article/5748/99_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/5748/99_tn.jpg 2014-12- 05T11: 30: 59 + 02: 00 Україна Міністр має намір наповнити роботу організації новим змістом

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін став головою ГУАМ і закликав перейти з російської мови на англійську. Про це він написав у Twitter.

"Отримую головування в ГУАМ. Треба наповнити її новим змістом. Для початку я запропонував засідання вести на англійській, а не російською. Всі підтримали", - написав дипломат.

Як відомо, організація за демократію та економічний розвиток - ГУАМ - регіональна організація, створена в 1997 році (хартія організації підписана в 2001 році, статут - у 2006 році) республіками - Грузією, Україною, Азербайджаном і Молдовою (з 1999 по 2005 в організацію також входив Узбекистан ). Назва організації склалося з перших букв назв входять до нього країн. До виходу Узбекистану з організації іменувалася ГУУАМ .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: