Україна очолила ГУАМ

  1. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

фото з відкритих джерел

Україна почала головувати в ГУАМ https://cdn.segodnya.ua/img/article/11957/98_main_new.1544139101.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11957/98_tn.1544139101.jpg 2018-12 -07T01: 26: 07 + 02: 00 Політика Глава молдавського зовнішньополітичного відомства побажав успіху своїм українським колегам

Республіка Молдова передала Україні головування в Організації за демократію та економічний розвиток (ГУАМ).

Про це поінформували в прес-службі Міністерства закордонних справ і європейської інтеграції Молдови за підсумками засідання глав зовнішньополітичних відомств країн ГУАМ, яке відбулося на полях засідання Міністерської ради ОБСЄ в Мілані, повідомляє " Укрінформ ".

"Переконаний, що традиція, яка існує в рамках ГУАМ, працювати на основі консенсусу дасть можливість державам-членам Організації продовжити плідну і взаємовигідну співпрацю, як на регіональному, так і на міжнародному рівні", - заявив глава МЗС Молдови Тудор Ульяновський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Глава молдавського зовнішньополітичного відомства побажав успіху своїм українським колегам, висловивши надію, що організація продовжить курс на поглиблення економічного і гуманітарного співробітництва в інтересах народів цих держав.

Учасники засідання привітали відбулася в Мілані першу зустріч в форматі "ГУАМ + Канада".

Раніше глава МЗС України Павло Клімкін називав загальним викликом для країн ГУАМ (України, Грузії, Азербайджану і Молдови) питання територіальної цілісності і звинуватив у створенні цієї проблеми Російську Федерацію.

Крім того, Клімкін поклав кінець російській мові в роботі ГУАМ і закликав перейти з російської мови на англійську.

Довідка. Організація за демократію та економічний розвиток - ГУАМ - регіональна організація, створена в 1997 році (хартія організації підписана в 2001 році, статут - у 2006 році) республіками - Грузією, Україною, Азербайджаном і Молдовою (з 1999 по 2005 в організацію також входив Узбекистан) . Назва організації склалося з перших букв назв входять до нього країн. До виходу Узбекистану з організації іменувалася ГУУАМ.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: