Манікюр губкою 2017 домашніх умовах

Один з легких, маловитратних, але дуже красивих варіантів дизайну на нігтях є градієнт. Губка для градієнтного манікюру, в такому випадки, стане для вас кращим другом. Створюється він досить просто і підходить для нігтів різної довжини.
Один з легких, маловитратних, але дуже красивих варіантів дизайну на нігтях є градієнт Все що потрібно для такого дизайну - кілька лаків, бука, фольга і рідина для зняття лаку. Не обійтися і без самого головного - фантазії. Якщо з цим проблеми, тобто відмінний помічник - інтернет. Відмінний варіант - це манікюр губкою, який ви зможете зробити самі в домашніх умовах. Можна знайти сотні цікавих рішень, головне зрозуміти, що підійде саме вам. Це буде залежати і від форми нігтів, і від їх довжини. Звичайно, перші пару раз можуть бути якісь промахи, але це нормально, так що хвилюватися не варто.
У теплу пору року зазвичай робиться яскравий і «соковитий» манікюр, ближче до холодів кольору стають спокійнішими і приглушеними. Але навіть в холодні лютневі гроші можна подарувати собі нотку яскравості за допомогою такого оригінального дизайну.


Кількість відтінків, які наносяться на ніготь, будуть залежати тільки від його довжини. Чим вона більше, чим більша кількість відтінком можна нанести на пластину. Але, у всьому треба знати міру. Найпростішим вважається градієнт, що складається з двох кольорів. Саме з нього і треба починати новачкам. Цінуватися такий дизайн тим, що перехід від кольору до кольору виходить гарний і плавний.
Перед початком процедури вибираємо кольори. Не варто заважати теплі і холодні відтінки, так як в образі просто створиться дисбаланс. Найпростіший варіант - яскравий колір в поєднанні з білим лаком.

Для роботи підійде сама звичайна кухонна губка, яку необхідно обрізати і вкоротити до потрібної довжини. Деякі використовують спонж для тіней. Але, тут необхідно порівнювати довжину нігтя і величину спонжа. Чи зручно буде виконати манікюр гель губкою.
Спочатку ніготь покривається базою найкраще зупинити свій вибір на світлому лаку. Адже нам потрібні плавні переходи кольорів.
Якщо обрані два яскравих відтінку для дизайну, то базу можна взяти білу. На фольгу поруч іншому з одним наноситися по краплині кожного лаку. Після в нього промакивать губка і колір переноситься на нігті. За пластині нігтя треба промокнути кілька разів. Це дасть можливість квітам змішатися між собою. Важливо не перестаратися в даному моменті. Промокнути треба від трьох до п'яти разів і переходити до наступного нігтя. Так треба робити для того, щоб на обробленому нігті лак встиг висохнути. Краще зробити кілька шарів градієнта, ніж один раз довго промаківать ніготь. Оптимальна кількість шарів - два або три. Все залежить від необхідної яскравості і пігментації самого лаку.
Після повного висихання дизайн треба покрити прозорим лаком. Дуже ретельно треба фарбувати вільний край нігтя. Адже саме звідти починаються всі відколи.секрети дизайну


Більш темні кольори повинні бути біля основи нігтя, а до краю повинен підходити світлий колір. В іншому випадку нігті візуально здаватимуться менше.
Перед кожним наступним нігтем лаки на фользі треба «оновлювати». Губка має властивість швидко вбирати колір.
Для того, щоб після процедури швидко очистити кутикулу і бічні валики, слід перед нанесенням лаку використовувати крем. Помазати ним зони навколо нігтя необхідно обережно, щоб уникнути попадання крему на сам ніготь. Хороший варіант і з використанням скотча. Їм треба обклеїти всю поверхню шкіри навколо нігтя.
Залишки лаку можна прибрати ватною паличкою, змоченою в рідині для зняття лаку. Якщо ж колір потрапив під кутикулу, то можна скористатися невеликою хитрістю. Необхідно взяти пензлик для губ, змочити її в рідині і пройтися по пофарбованої зоні. Носик кисті настільки тонкий, що без особливих проблем зможе прибрати непотрібний лак в місцях, куди ватяна паличка не добирає.{Banner_ladycash2}

фото покроково

Гарний манікюр губкою - це не тільки просто, але й швидко.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: