Golden Goose Method - обман, якого ви повинні уникати - Valforex.com

 1. Ірраціональна логіка за назвою
 2. жахлива продаж
 3. Золотий гусак не заслуговує на довіру
 4. Смішний і нелогічний чат
 5. Це звучить реально?
 6. Не потрібно знати про торгівлю найбільшою лігою
 7. Золотий гусак, який сприяє хибним надіям
 8. Стратегія розробки програмного забезпечення не переконує
 9. Відео Відгуки
 10. Чи використовується метод «Золотого гусака»?

Короткий опис золотого гусака

 • Рейтинг: 0 / 5. Певна шахрайство .
 • Плюси: Правда в тому, що я жодного разу не зрозумів.
 • Мінуси: Дійсно роздута система довічних опцій.
 • Наші рекомендації: Намагайтеся уникати цього шахрайства, якщо ви не хочете втрачати свої гроші і використовувати будь-які наші рекомендації тут .

Тут описується висота обману. Давайте подивимося на негативність такого методу, повний огляд для вас, щоб дізнатися більше.

Ірраціональна логіка за назвою

Коли я вирішив вибрати Golden Goose Method, мені було цікаво подивитися відео на сайті. Дивно, що відео починається з дивною логіки назву програми. Маркус, який є одним з творців цієї програми, вважає, що програма має тенденцію кидати гроші на його рахунок, тому його потрібно називати Золотим гусям. Ну, це тільки спокусить людину, якій не вистачає технічних знань про світ торгівлі бінарними опціонами, тому що, чесно кажучи, в світі бінарних опціонів немає практичної системи, здатної легко отримувати гроші.

жахлива продаж

Я чув про метод «Золотий гусак» колись, тому я подумав, що було б розумною ідеєю спробувати новий додаток для бінарні опціони торгівлі. Проте, мої очікування були повністю зруйновані, як тільки я випробував цю двійкову систему в реальності. Дозвольте мені сказати вам, що справжня катастрофа починається з моменту внесення депозиту. Я почну свій власний особистий досвід. Для початку використання цього додатка потрібно депозит близько $ 500 або 500 Euro. Я подумав, що було б краще, якби я спілкувався зі службою підтримки Trade Quicker, щоб отримати доступ до методу Golden Goose.

ПРИМІТКА: АЛЬТЕРНАТИВА ЗОЛОТИЙ Гусов СКВАМИ - ВИПРОБУВАЛЬНА, довіреність та утвердження BINARY-AUTO TRADER

Ну, це той момент, коли я був в омані. Мені було запропоновано внести депозит у розмірі $ 1000, тому що якимось чином підтримує людина вважала, що люди, які зазвичай роблять депозит близько $ 500, як правило, втрачають гроші. На щастя, я не був заманюють цієї рекламної рекламою, яка зазвичай може бути вигідним способом заробити більше грошей у людей. Тепер я зрозумів одне, і це означає, що творець Golden Goose заробляє гроші на депозиті людей, і так заробляють афілійовані особи.

NB: Чи зацікавлені в Mining Bitcoin і інші кріптово-валютні кошти для прибутку? Тепер ви можете краще, швидше і розумніші заробляти більше прибутку з готовністю до використання, «високої продуктивності» і схвалені IQ Mining BTC Cloud Service для шахтарів. За допомогою цієї гірської служби ви отримаєте 128% Щорічна рентабельність інвестицій від Mining Bitcoins Alone без необхідності купувати будь-які дорогі апаратні засоби і програмне забезпечення! Не тільки це, ви отримаєте свою першу виплату за перші кілька годин після покупки плану з IQ Mining. Вам також надається виділений фахівець з облікових записів після того, як ви купите план, який допоможе вам з найкращими можливостями розподілу рахунків і настройками облікового запису, щоб отримати максимальну віддачу від вашої покупки.

Вам також надається виділений фахівець з облікових записів після того, як ви купите план, який допоможе вам з найкращими можливостями розподілу рахунків і настройками облікового запису, щоб отримати максимальну віддачу від вашої покупки

Золотий гусак не заслуговує на довіру

Трагічно метод Golden Goose працює тільки з United Options.com. Можливо, ви ніколи не чули про цей сайт, тому що він не регулюється. Ви можете використовувати метод Golden Goose тільки після того, як ви зареєструєтесь в United Options. Ну, ви можете безпосередньо задати собі питання про ці ключових моментах.

 • Чому не золотий гусак, пов'язаний з надійним брокер якщо вони дійсно хочуть принести користь трейдерам?
 • Логічно повинен бути варіант платного членства, навіть якщо трейдер пов'язаний з якимось іншим брокером.
 • Перш за все, на сайті Golden Goose немає ніякої корисної інформації. Наприклад, ви не отримуєте ніякої інформації або не знаєте про успіхи Golden Goose. Веб-сайт не дає інформації про результати роботи або сигналах, які ви отримаєте.

Смішний і нелогічний чат

Ви очікуєте, що хлопець з підтримкою клієнтів буде добре розбиратися. Однак мій досвід був навпаки. У хлопця за підтримки клієнта не було знань про програму. Хлопець не знав про сигнали, які вони пропонували, про кількість сигналів і т. Д Я дійсно почав вірити, що здоровий глузд - це щось незвичайне. Ще не впевнившись, подивіться на чат нижче.

Це звучить реально?

Я розміщую два моментальних знімка, які я взяв з самого сайту. Творець відео стверджує, що він виставив $ 200 в своєму акаунті і почав автоматичне програмне забезпечення Golden Goose. Просто перегляньте наведені нижче знімки, і ви побачите, що баланс власника аккаунта помножений на $ 390 всього за 90 хвилин без будь-яких зусиль. Ну, якби все було так легко, ми всі були б мільйонерами. Це ще одна причина вважати, що додаток є шахрайством.

Не потрібно знати про торгівлю найбільшою лігою

Не потрібно знати про торгівлю найбільшою лігою

Найбільша брехня про метод Golden Goose полягає в тому, що творці стверджують, що вам нічого не потрібно знати про торгівлю. Торгівля - це одне поле, яке потребує достатньої кількості знань. Я пробував різні брокери і торгові системи і дозвольте мені сказати вам, що, навіть якщо ви отримаєте кращі знання торгової системи, це необхідно. Ваша торговельна система може вам допомогти, але, нарешті, вам потрібні навички і стратегії використання будь-якій торговельній системи в вашу користь, тому просто скажіть, що вам не потрібно нічого знати про торгівлю, це найбільша афера. Обережно!

Золотий гусак, який сприяє хибним надіям

Метод Golden Goose Trading стверджує, що все запрограмовано в програмному забезпеченні. Чи можливо це по-людськи? Відповідь - ні. Програмне забезпечення стверджує, що вам не потрібні графіки, сигнали або дослідження. Пам'ятайте, що це людський розум, який розробив програмне забезпечення, щоб ніколи не було можливості охопити всі можливі сценарії і можливості торгівлі. Golden Goose гарантує, що торгівля буде розміщена тільки в тому випадку, якщо вона допоможе вам отримати прибуток. Ну, якщо ви досвідчений трейдер, ви можете отримати ці смішні припадки, тому що торговельна індустрія - це одне поле, в якому все може змінитися за лічені секунди. Навіть за допомогою кращих сигналів компанії і всієї можливої ​​допомоги ви все одно можете піти не так, тому вірити в Golden Goose просто еквівалентно проживання в безглуздому раю.

Стратегія розробки програмного забезпечення не переконує

Програмне забезпечення володіє кращими алгоритмами і кращим програмним забезпеченням, яке тримає вас попереду інших трейдерів. Відверто кажучи, автопілот - не чарівна ключ. Ми всі знаємо, що жоден алгоритм не є бездоганним, і жодне з них не є програмним забезпеченням.

Відео Відгуки

Якщо ви все ще відчуваєте, що Golden Goose варто того, вам потрібно подивитися це відео , Тепер людина, яка дає вам огляд, підкреслює один дуже важливий аспект, і ви змушені підписуватися з одним конкретним брокером. Інша цікава частина полягає в тому, що платформа, показана в відео, повністю відрізняється від тієї, яку ви бачите, коли ви натискаєте посилання для завантаження. Варто слухати точки в відео, так це те, що ви можете спробувати цю платформу, тільки якщо у вас є додаткові гроші.

Чи використовується метод «Золотого гусака»?

Відповідь - ні. Я був досвідченим трейдером протягом багатьох років, і я відчуваю, що вам потрібно тільки шукати надійні бінарні продукти для торгівлі опціонами, які можуть дати вам реальний дохід, який вам потрібен. Якщо ви хочете отримати реальний дохід, то краще заглянути в ось .

Якщо ви новий трейдер і у вас немає технічних знань, тоді прийшов час шукати кращі сервіси сигналу, а потім направити вас, коли і як торгувати. Це безпечний підхід, особливо якщо вам не вистачає знань, необхідних для успіху на ринку бінарних опціонів. Перейдіть за цим посиланням, згаданої вище, і ви можете знайти найкращі доступні послуги сигналу.

PS: BINARY AUTO TRADER БЕЗПЕЧНО, НАДІЙНО випробувати І РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ УСІМА бінарних ТОРГОВЕЛЬНИМИ ЕКСПЕРТАМИ.

Відомості про вартість і ймовірності виграшу також згадуються разом з назвою служби, тому зробіть свій вибір з мудрістю, бо ви витрачаєте багато часу і сил, щоб заробити ваші гроші.

Ваші зусилля не повинні розпливатися в розпливчастості, витрачаючи ваші гроші на дивні і нереалістичні торгові методи, такі як Golden Goose. Я використовував Golden Goose, і мене обдурили, не дивлячись на те, що я професійний трейдер, тому не обманюйте себе.

Спробуйте і вирізуйте Яскраве торгове майбутнє для себе .

Якщо ви хочете отримувати повідомлення, коли цей блог оновлюється, підпишіться нижче ...

NB: Чи зацікавлені в Mining Bitcoin і інші кріптово-валютні кошти для прибутку?
Це звучить реально?
Чи можливо це по-людськи?
Чи використовується метод «Золотого гусака»?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: