Короля в Києві зустріли гарматами, а в селі йому добудували дорогу

Прилетіли. Шведська королівська пара в Україні; фото С.Ніколаева

Короля в Києві зустріли гарматами, а в селі йому добудували дорогу Соломко Ірина https://cdn.segodnya.ua/img/article/1312/1_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/1312/1_tn .jpg 2008-09-30T19: 15: 13 + 03: 00 Україна у вівторок, 30 вересня, до Києва з офіційним візитом прибули король Швеції Карл XVI Густав і королева Сільвія.

Кияни та гості столиці відчули присутність високих гостей. Справа в тому, що Бориспільську трасу і вулиці Інститутську і Банкову повністю перекрили, так що Київ на півдня загруз в пробках. "Була вказівка ​​не пускати, король шведський приїхав", - пояснив нам даішник Віталій. Незважаючи на розвішані по Києву шведські прапорці, городяни були не в курсі, з якого приводу такі заходи. "Думала, Буш приїхав. Тільки тоді начебто з гармат НЕ палили", - розповіла "Сегодня" мешканка Печерська Марина Гуцол.

Залпи гармат звучали у СП, коли королівську пару зустрічали президент Ющенко з дружиною. Гармати стріляли 21 разів, а перед цим оркестр зіграв гімни України та Швеції. Розцілував, перші пари пройшли в Секретаріат.

В Україні королівське подружжя пробуде до 3 жовтня - в середу вони візьмуть участь в бізнес-форумі, обговорять перспективи ділового співробітництва, покладуть квіти до монумента Голодомору, відвідають Національну Оперу. А в селі Зміївка Херсонської області місцеві шведи вже щосили готуються зустрічати своїх короля і королеву. "Обіцяли, що приїдуть 2 жовтня. Ми вже і дорогу гарну зробили. Але хто його знає, раптом передумають ..." - говорить голова сільради Зміївки Олександр Єрмоленко.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: