Огляд Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

 1. Вступ
 2. Системні вимоги
 3. Функціональні можливості Kaspersky Internet Security
 4. Робота з продуктом
 5. Висновки

1. Введення

2. Системні вимоги

3. Функціональні можливості

4. Робота з продуктом

5. Висновки

Вступ

Нова версія Kaspersky Internet Security має постфікси «для всіх пристроїв», що розкриває одне з важливих нововведень даного продукту. Тепер при покупці ліцензії користувачеві не потрібно вибирати, які пристрої він буде захищати, досить тільки вибрати їх кількість (2, 3 або 5). Придбана ліцензія дозволяє захищати пристрою під керуванням Windows, Mac OS, Android і iOS. На практиці це виглядає так - купивши ліцензію на два пристрої, користувач може захистити свій персональних комп'ютер під управлінням Windows і смартфон з Android. А покупка п'яти ліцензій може дозволити встановити захист на всю сім'ю - пару стаціонарних комп'ютерів і три смартфона і / або планшета. Тема нової політики ліцензування захищаються пристроїв розкрита в нашій статті .

Слід зазначити, що в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв немає можливості централізованого управління декількома захищеними пристроями ні під різними операційними системами, ні навіть під Windows. Централізоване управління є в версії Kaspersky CRYSTAL. Так як новий продукт Kaspersky Internet Security позиціонується для захисту декількох пристроїв, логічно поява такої функціональної можливості і в ньому.

Тепер коротко розглянемо зміни в області технологій захисту, а їх в новій версії Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв не мало. По-перше, з'явився Режим безпечних програм (Trusted Applications Mode), в якому користувач може працювати тільки з додатками, які входять в «Білий» список «Лабораторії Касперського» (понад 850 млн. Додатків). Ця технологія не нова, вона поширена в корпоративних продуктах ( «Контроль програм», Default Deny і т.д.), однак в повній мірі реалізована в персональних продуктах вперше. Використання даного режиму дозволяє організовувати безпечну навіть від новітніх загроз середу для всіх користувачів комп'ютера.

По-друге, в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв була реалізована технологія ZETA Shield (Zero-day Exploits & Targeted Attacks), яка дозволяє аналізувати різні компоненти файлів і впроваджені в них об'єкти, а після цього перевіряти кожен компонент за допомогою евристичного аналізу. В результаті забезпечується захист від різних складних і комбінованих шкідливих програм.

По-третє, з'явився компонент Анти-блокер, який дозволяє видаляти програми блокування екрану. У разі блокування екрану безпечна клавіатура в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв дозволяє отримати від користувача потрібну комбінацію клавіш (СTRL + ALT + SHIFT + F4 або CTRL + ALT + DEL), виявити шкідливу програму, «вичистити» її з пам'яті і системних процесів і розблокувати екран.

Еволюційний розвиток продовжили і вже знайомі компоненти Kaspersky Internet Security - Батьківський контроль, Безпечні платежі, Захист від експлойтів, Анти-фішинг і т.д. В даних компонентах з'явилися нові функції для їх більш ефективного використання.

Так само еволюційно, без різких змін концепції, продовжує розвиватися і призначений для користувача інтерфейс. В цілому інтерфейс в новій версії Kaspersky Internet Security схожий на інтерфейс попередньої версії , Однак з'явилися і важливі зміни. Були кардинально перероблені і спрощені настройки, в результаті чого недосвідченим користувачам буде легше в них орієнтуватися. Для надання інформації у вікнах роботи з різними компонентами стали використовуватися контурні зображення. Це дозволило зменшити інформаційне навантаження на користувача, спростити сприйняття інтерфейсу і як наслідок зменшити кількість помилок при роботі з програмою.

Закінчуючи введення, акцентуємо увагу на тому, що хоча Kaspersky Internet Security призначений для захисту пристроїв, що працюють під різними операційними системами, в даному огляді ми будемо розглядати версію програми, що працює під Windows.

Системні вимоги

Для роботи з Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв потрібно дотримуватися наступних системних вимог.

Для комп'ютерів і ноутбуків під управлінням ОС Windows.

Мінімальні вимоги до комп'ютера залежать від операційної системи, під управлінням якої він працює. Уся таблиця наведена нижче.

Таблиця 1. Вимоги до апаратури для роботи на різних операційних системах

Операційна система Апаратні вимоги Windows XP версій Home Edition (SP2 або вище), Professional x32 (SP3 або вище), Professional x64 (SP2 або вище)

1) Процесор 800 МГц і вище;

2) 512 МБ оперативної пам'яті.

Windows Vista версій Home Basic, Home Premium, Business, Enterprise, Ultimate (SP2 або вище, 32/64 біт)

1) Процесор 1 ГГц 32 біт (x86) / 64 біт (x64) і вище;

2) 1 ГБ оперативної пам'яті (x32) або 2 ГБ оперативної пам'яті (x64).

Windows 7 версій Starter, Home Basic, Home Premium, Professional і Ultimate (32/64 біт) Windows 8 і 8.1 Pro, Enterprise (32/64 біт)

Такжекомпьютер повинен відповідати таким загальним системним вимогам:

 • 480 Мб вільного дискового простору;
 • підключення до мережі Інтернет (для активації продукту і отримання регулярних оновлень);
 • Microsoft Internet Explorer 8.0 або вище;
 • Microsoft Windows Installer 3.0 або вище.

Потрібно відзначити, що для роботи з Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв під Windows необхідна наявність пакета Microsoft .NET Framework 4. При його відсутності Kaspersky Internet Security запускає його установку, що вимагає ще як мінімум 800 Мб дискового простору.

Для комп'ютерів і ноутбуків під управлінням ОС Mac OS.

Версія операційної системи: Mac OS X 10.6, 10.7 або 10.9 (процесор Intel®).

Пам'ять: 1 Гб.

350 Мб вільного дискового простору.

Для пристроїв під управлінням ОС Android.

Версія операційної системи: Android 2.3 - 4.3.

Мінімальна роздільна здатність екрану: 320 х 480.

ARM-процесор.

Для пристроїв під управлінням ОС iOS.

Версія операційної системи: iOS 5.0 або вище.

Функціональні можливості Kaspersky Internet Security

В Kaspersky Internet Security для захисту Windows реалізовані наступні основні можливості:

 1. Антивірусні технології. Використовуються традиційні сигнатурні методи, які дозволяють захистити комп'ютер від відомих шкідливих програм, а також проактивний захист і евристичний аналіз, що дозволяють захиститися від підозрілих програм і сайтів.
 2. Використання хмарних технологій. Хмарні технології дозволяють отримати інформацію про рейтинг небезпеки використовуваних додатків, а також репутації файлів і сайтів. Це дозволяє оперативно захищати комп'ютер від щойно з'явилися загроз.
 3. Режим безпечних програм. Дозволяє організовувати довірену середу, в якій користувач може працювати тільки з додатками, які входять до «білого» списку. «Білі» списки формуються спеціальною лабораторією компанії «Лабораторія Касперського» і постійно оновлюються.
 4. ZETA Shield. Це технологія для захисту від т.зв. загроз «нульового» дня. Вона дозволяє «розкласти» перевіряються файли на об'єкти і проаналізувати кожен такий об'єкт за допомогою евристичного аналізу. При цьому перевіряються не тільки конкретні файли, але і потоки даних, а також аналізуються зв'язки між об'єктами різних файлів. В результаті виявляються складні і комбіновані шкідливі програми.
 5. Мережева і інтернет-безпеку. Великий набір інструментів дозволяє блокувати доступ до шкідливих сайтів, виявляти шкідливий код і небезпечні скрипти на веб-сторінках, здійснювати аналіз мережевої активності і блокувати мережеві атаки. Здійснюється перевірка всіх повідомлень електронної пошти і систем миттєвого обміну повідомленнями та блокування виявлених загроз. Мережевий екран захищає від проникнення в систему і забезпечує захист від мережевих атак.
 6. Захист персональних даних. Анти-фішинг забороняє доступ до відомих фішингових сайтів і блокує посилання на фішингові сайти в соціальних мережах (ВКонтакте, Facebook, Twitter і т.д.). Для забезпечення безпеки при заповненні форм в Інтернеті використовується віртуальна клавіатура і спеціальний драйвер, що запобігає реєстрацію натискань на клавіші апаратної клавіатури.
 7. Безпечні платежі. Захист при використанні онлайн-банкінгу , Популярних платіжних систем (PayPal, Яндекс.Деньги і т.д.) і покупок в інтернет-магазинах. Для забезпечення захисту використовується перевірка по базі адрес реальних систем банків і платіжних систем (перевірка на те, що сайт не є підробкою, що не скомпрометований чи сайт або з'єднання з ним), захищений режим роботи браузера, перевірка сертифікатів сервери і пошук. Захист від експлойтів, дозволяє усунути уразливості в операційній системі та програмному забезпеченні, які можуть використовуватися для крадіжки грошей і персональних даних.
 8. Моніторинг активності програм. Стежить за активністю додатків, виявляє шкідливі програми, блокує їх і дозволяє скасувати небезпечні дії шкідливих програм, навіть якщо вони були вчинені протягом попередньої сесії.
 9. Блокування небажаного контенту. Анти-банер дозволяє блокувати рекламні банери, а анти-спам дозволяє значно скоротити кількість небажаних листів за рахунок використання хмарних технологій і евристичного аналізу.
 10. Анти-блокер. Даний компонент призначений для зняття блокувань екрану.
 11. Батьківський контроль. Дозволяє встановити гнучкі обмеження доступу до ресурсів та програмами для користувачів комп'ютера залежно від їх віку, а також складати статистичні звіти про дії користувачів. Обмеження можуть накладатися на час роботи з комп'ютером та Інтернетом, що запускаються програмами, файлами для завантаження, активністю в соціальних мережах і т.д. У новій версії з'явилася можливість використовувати різні вікові профілі для контролю дітей.

Для захисту інших операційних систем склад використовуваних компонентів відрізняється. Їх можна подивитися на сайті «Лабораторії Касперського» - для Mac OS і Android .

Робота з продуктом

Після запуску Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв ми бачимо головне вікно програми. У ньому знаходиться «світлофор» у вигляді монітора, інформація про стан захисту і панель інструментів. Доступ до налаштувань, підтримки та управління ліцензіями винесено в нижній рядок головного вікна.

Малюнок 1. Головне вікно Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Панель управління містить набір кнопок з піктограмами, які дозволяють переходити до основних функцій і компонентів безпеки Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв. «За замовчуванням» можливий доступ до чотирьох функцій - перевірці, оновлень, звітів та компоненту «Безпечні платежі». Для доступу до всіх піктограм потрібно розгорнути панель інструментів на все вікно. Даний підхід дозволяє відмовитися від роботи з розкриваються списками і деревами і зробити доступ до функцій більш зрозумілим для користувачів.

Малюнок 2. Головне вікно Kaspersky Internet Security з розкритою інструментальною панеллю

Головне вікно Kaspersky Internet Security з розкритою інструментальною панеллю

Щоб отримати більш детальну інформацію про стан захисту і знайдених проблеми в головному вікні потрібно натиснути кнопку «Детальніше». Після цього ми перейдемо у вікно «Проблеми безпеки», в ньому ми можемо не тільки побачити знайдені загрози і проблеми, а й отримати рекомендації щодо їх виправлення.

Малюнок 3. Інформація про проблеми безпеки

Хмарні технології

У Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв інтегровані хмарні технології, які використовуються в багатьох компонентах безпеки - файловому антивірусі, веб-антивірус, контролі програм і т.д. З «хмари» виходить інформація про репутацію файлів і сайтів, «білі» списки додатків і т.д. Використання хмарних технологій дозволяє реагувати на нові загрози і запобігати виникненню вірусних «епідемій».

Інформацію про роботу хмарних технологій можна отримати через розділ «Параметри зворотного зв'язку» в настройках програми. У вікні «Захист із хмари» користувач може побачити інформацію про погрози, які були виявлені за допомогою «хмари», і включити або відключити його роботу.

Малюнок 4. Інформація про роботу хмарних технологій

Інформація про роботу хмарних технологій

Користувач може скористатися хмарними технологіями безпосередньо - запустивши перевірку репутації конкретного файлу або сайту. В цьому випадку можна отримати інформацію про репутації додатки, його цифровий підпис, географію поширення і ступінь довіри до нього інших користувачів.

Малюнок 5. Репутація браузера Opera

захист комп'ютера

Щоб визначити, як перевірки файлової системи на наявність шкідливих програм потрібно в головному вікні Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв натиснути кнопку «Перевірка». Вікно перевірки істотно переробили - воно стало простіше і зрозуміліше. Усього доступно чотири типи перевірки - повна, «швидка», вибіркова та перевірка знімних носіїв. У вікні «Перевірка» можна тільки запускати роботу сценаріїв і дивитися результати їх роботи. Всі параметри сценаріїв - дії за замовчуванням, області перевірки, розклад перевірки, можна задати в налаштуваннях Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв.

Малюнок 6. Сценарії перевірки в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Сценарії перевірки в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

При повній перевірці використовується нова технологія ZETA Shield, в процесі якої до компонентів, що перевіряються файлів застосовується евристичний аналіз, в результаті чого можуть бути виявлені комбіновані загрози. При цьому ZETA Shield перевіряє не тільки конкретні файли, але і потоки даних, а також аналізує зв'язку між об'єктами різних файлів. Це дозволяє виявляти складні і комбіновані загрози.

Дана технологія не використовується в роботі антивірусного монітора (при перевірках «на льоту»), тому що вимагає великої продуктивності комп'ютера. Сфера застосування ZETA Shield - це аналіз файлів в процесі перевірки файлової системи на вимогу. Тому, щоб використовувати всі плюси даної технології рекомендується періодично проводити повну перевірку файлової системи.

Для захисту системи використовується компонент «Контроль програм». З його допомогою можна встановлювати обмеження на запуск додатків і виконувані ними дії, а також стежити за активністю додатків.

Малюнок 7. Контроль програм в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Для кожного додатків можна використовувати обмеження, присвоєні йому Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв, а можна поставити свій власний набір правил і винятків. Також можна віднести кожен додаток до однієї з груп - довірені, слабкі обмеження, сильні обмеження, недовірених.

Малюнок 8. Завдання правил для додатків в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Завдання правил для додатків в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Користувач також може отримати повну статистику про активність всіх запущених додатків. В результаті можна дізнатися яке навантаження на процесор або пам'ять надає цікавить додаток

Малюнок 9. Активність програм

Важливим нововведення є режим безпечних програм. У ньому користувач може працювати тільки з додатками, які входять до «білого списку» додатків, сформований «Лабораторією Касперського». І навіть для довірених програм застосовується «коридор безпеки» - це набір типових дії, який повинен бути достатній для виконання базового функціоналу додатків різного типу. Наприклад, для текстових процесорів нетиповою є завантаження драйверів, тому навіть довіреній текстового процесора дана операція буде заблокована. Таким чином, застосування даного режиму дасть користувачеві додаткову безпеку.

Малюнок 10. Аналіз встановлених додатків для роботи режиму безпечних програм

Аналіз встановлених додатків для роботи режиму безпечних програм

Після того, як всі додатки проаналізовані, користувачеві пропонується зробити вибір щодо безпеки всіх додатків, що не були автоматично визначені як безпечні. Справа ця не проста, тому що, наприклад, у автора даного огляду таких додатків виявилося 6463, і по кожному з них потрібно вручну вказати, до якої категорії - довіреності або не довірених програм - їх потрібно відносити. Обсяг роботи в цьому випадку дуже великий, з іншого боку, якщо цю роботу не проводити, то доцільність режиму безпечних програм різко падає. Також хочеться відзначити не зовсім зрозумілий казус - контроль програм відносить інсталятори продуктів «Лабораторії Касперського» до невідомим файлів і пропонує користувачеві самому прийняти рішення про довіру до даних інсталяторам.

Після того, як ми визначилися з невідомих програм, включається безпечний режим роботи. Тут слід вказати, що якщо ми відключимо даний режим і потім знову спробуємо його включити, то доведеться пройти всю процедуру аналізу додатків заново.

Малюнок 11. Налаштування безпечного режиму контролю програм

Налаштування безпечного режиму контролю програм

Більшість компонентів захисту не є з головного вікна, їх настройка проводиться у вікні налаштувань. В налаштуваннях крім файлового антивіруса і контролю програм розташовуються такі компоненти як «Захист від мережевих атак», «IM-антивірус», «Поштовий антивірус», «Веб-антивірус», «Мережевий екран», «Анти-спам», «Анти банер »і т.д. Для включення / вимикання кожного компонента досить натиснути на відповідний перемикач. Завдяки новій угруповання і контурним піктограм пошук потрібного компонента і їх налаштувань став істотно легше.

Малюнок 12. Налаштування компонентів безпеки Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

З компонентів безпеки була остаточно прибрана «Пісочниця», яку користувачі могли використовувати вручну. Це цілеспрямована політика «Лабораторії Касперсокго», яка стала використовувати функціональність «пісочниці» в компонентах «Безпечні платежі» та «Захист від експлойтів».

Батьківський контроль

Батьківський контроль призначений для контролю і обмеження роботи користувачів під певною обліковим записом на комп'ютері. Даний компонент дозволяє захищати дітей і підлітків від різних видів небезпек і небажаного контенту. Батьківський контроль в новому Kaspersky Internet Security сталося чимало змін. Інтерфейс для налаштування обмежень став простіше і зрозуміліше за рахунок заміни багаторівневого дерева на шість функціональних панелей для управління всіма функціями.

Малюнок 13. Налаштування батьківського контролю в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Налаштування батьківського контролю в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Для кожного облікового запису можна налаштувати такі параметри, як режим роботи за комп'ютером, режим використання Інтернету, дозволені / заборонені програми, обмеження на спілкування в IM-програмах і соціальних мережах, а також контроль вмісту (контроль використовуваних слів і персональних даних).

Якщо користувач не хоче займатися налаштуванням всіх параметрів батьківського контролю, то він може скористатися одним з заздалегідь налаштованих профілів - «за замовчуванням», дитина (4+) або підліток (12+). Якщо ж користувач вирішив налаштовувати свій власний профіль і у нього кілька дітей схожого віку, то він може зберегти створений профіль для його багаторазового використання.

Малюнок 14. Профілі батьківського контролю в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Профілі батьківського контролю в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

безпечні платежі

Для захисту користувачів при використанні онлайн-банкінгу, популярних платіжних систем (PayPal, Яндекс.Деньги і т.д.) і покупок в інтернет-магазинах використовуються технології «Безпечні платежі», «Автоматичний захист від експлойтів» і «Безпечний введення даних». У новій версії Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв було розширено список браузерів, в яких може використовуватися технологія «Безпечні платежі». Тепер компоненти захисту (наприклад, модуль перевірки посилань, Безпечні платежі) підтримують веб-браузери Mozilla FireFox (версій 16.x і вище), Internet Explorer (версій 8, 9, 10), Google Chrome (версій 22.x і вище).

При здійсненні платежів працює багаторівневий захист. При переході на сайт банку або платіжної системи перевіряється його адресу і якщо він знаходиться в базах довірених адрес, то браузер запускається в захищеному режимі. Користувач може доповнювати цей список потрібними йому адресами. Безпечний режим дозволяє захиститися від впроваджень сторонніх процесів і атак типу «Man in the middle» в процесі доступу до сайту.

Малюнок 15. Налаштування безпечних платежів в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Після переходу в безпечний режим перевіряються сертифікати сайту, що захищає користувача від переходу на фішингові сайти. Також в процесі доступу до сайту проводиться аналіз вразливостей, які можуть привести до втрати персональних даних, і при їх виявленні проводиться їх блокування.

Також для забезпечення безпечного введення даних використовується віртуальна клавіатура і спеціальний драйвер для захисту введення даних на апаратній клавіатурі. В результаті забезпечується захист від програм, які здійснюють реєстрацію натискань клавіш (keylogger) і зняття скріншотів (screenshot).

Більш докладно про роботу технології «Безпечні платежі» в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв можна прочитати в одному з наших попередніх оглядів .

інструменти

До інструментів відносяться чотири традиційні для Kaspersky Internet Security утиліти і інструмент «Пошук вразливостей», який у попередній версії програми ставився до сценаріїв перевірки файлової системи. Пошук вразливостей є досить корисним інструментом, який відповідно до своєї назви дозволяє знаходити уразливості в популярних додатках для їх подальшого виправлення.

Чотири утиліти дозволяють виконувати ряд приватних функцій, пов'язаних із забезпеченням захисту операційної системи. Для управління утилітами використовується майстер, який за 2-3 кроки дозволяє налаштувати їх функції.

«Диск аварійного відновлення» (Kaspersky Rescue Disk) дозволяє створити резервний диск, який можна використовувати для відновлення працездатності операційної системи, якщо вірусна атака призвела до пошкодження системних файлів і неможлива її первісна завантаження. Утиліта «Відновлення після зараження» дозволяє провести перевірку операційної системи і виправити ушкодження, які були викликані активністю шкідливих програм або виникли через системні збої. Утиліта «Видалення слідів активності» призначена для пошуку і видалення інформації про активність користувача (виконані команди, журнали дій, кеш браузерів, історії пошуку та відвідування сайтів і т.д.).

Утиліта «Налаштування браузера» виконує аналіз параметрів браузера Microsoft Internet Explorer, які негативно впливають на безпеку комп'ютера, і пропонує варіанти їх зміни. Обмежений функціонал даної утиліти, який працює тільки з браузером Microsoft Internet Explorer, виглядає досить дивно. Логічніше було б зробити утиліту, яка дозволяла проводити аналіз декількох популярних браузерів.

Малюнок 16. Вбудовані утиліти в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Сервісні функції

До сервісних функцій відносяться оновлення і карантин. У вікні «Оновлення» можна запустити завантаження антивірусних баз вручну. У ньому також представлена ​​інформація про час останнього оновлення, кількості використовуваних сигнатур і режимі запуску оновлення. За замовчуванням оновлення запускається автоматично, однак можна налаштувати процес оновлення за зручним для користувача розкладом. В автоматичному режимі оновлення виробляються в періоди найменшої завантаження системи.

Малюнок 17. Оновлення в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

На карантин поміщаються підозрілі файли, а також файли, які були видалені або змінені в процесі лікування. Файли, поміщені на карантин, не становлять загрози для комп'ютера. Рішення про їх шкоду повинен прийняти користувач.

Малюнок 18. Карантин в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Карантин в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Звіти

У Kaspersky Internet Security 2014 для всіх устройствбила істотно перероблена система звітів. У короткому звіті відбулася відмова від інтегральних кругових діаграм, тепер вся інформація виводиться в текстовому вигляді за різними типами перевірок. В результаті орієнтуватися в короткому звіті стало складніше. Замість того щоб відразу ж виділити знайдені проблеми на діаграмах, тепер потрібно читати кожен пункт звіту. Швидше за все, це було зроблено для відповідності новим стилем призначеного для користувача інтерфейсу Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв і надалі дане вікно буде модернізовано.

Малюнок 19. Короткий звіт в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Протилежна ситуація спостерігається з докладним звітом. За рахунок послідовного вибору інформації по кожному компоненту вікно зі звітом стало простіше і наочніше. Пошук в звіті теж став зручніше. Єдине нарікання викликає кнопка для збереження звіту в файл, розташована в правому верхньому куті вікна, тому що вона не має ні підпису, ні навіть підказки.

Малюнок 20. Докладний звіт в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Докладний звіт в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

підтримка

ВKaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв традиційно представлена ​​багаторівнева система навчання і підтримки. Для початківців користувачів присутній базова довідка, що описує основні функції програми. Для новачків також можуть бути корисні відеоуроки по роботі з Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв на сайті «Лабораторії Касперського» (http://support.kaspersky.ru/kis2014/ecourse), в яких показані основні функції програми і дії по роботі з ній.

Малюнок 21. Відеоуроки на сайті «Лабораторії Касперського»

Відеоуроки на сайті «Лабораторії Касперського»

Користувач також може скористатися довідкою, що поставляється з Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв, і документацією, яку можна завантажити з офіційного сайту виробника. Таким чином, користувач має можливість вибору між коротким або повним джерелом інформації про програму. Однак у новій версії Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв пропав вбудований пошук по програмі, який добре зарекомендував себе в минулій версії.

На висоті і підтримка, яку може отримати користувач при виникненні проблем з Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв. З вікна підтримки можна перейти до актуальні питання (інтерактивна підтримка), рекомендацій по налаштуванню програми, форум користувачів, а також перейти до вікна для моніторингу проблем. Також можна звернутися в службу підтримки ( http://support.kaspersky.ru/ ) І послати підозрілий файл на перевірку (http://support.kaspersky.ru/virlab/helpdesk.html).

Малюнок 22. Інструменти для підтримки в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Інструменти для підтримки в Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв

Моніторинг проблем дозволяє записати трасування роботи Kaspersky Internet Security і послати її в службу технічної підтримки. Ця функція може бути корисна, якщо виникають нестандартні помилки.

На цьому ми завершуємо огляд нової версії Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв і переходимо до підведення підсумків.

Висновки

В цілому, продукт Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв заслуговує на позитивну оцінку. Це пов'язано з двома важливими трендами, які ми спостерігаємо протягом декількох років в еволюції її продуктів. По-перше, в кожній новій версії впроваджуються нові технології, які дозволяють протистояти як новим загрозам, так і загрозам «завтрашнього» дня. «Лабораторія Касперського» не тільки відповідає на актуальні загрози, а й намагається прогнозувати їх розвиток. По-друге, в нових продуктах послідовно виправляються помилки і незручності, на які вказують користувачі і експерти.

Преимущества

 1. Нова модель ліцензування, що дозволяє при покупці ліцензії отримати захист для пристроїв, що працюють під різними операційними системами - Windows, Mac OS, Android і iOS. Це полегшує користувачеві захист як декількох своїх пристроїв, так і всіх пристроїв членів своєї сім'ї.
 2. Режим безпечних програм. Даний режим дозволяє користувачам отримати доступний раніше тільки для корпоративних користувачів компонент для організації безпечного середовища, в якій можна працювати тільки з довіреними програмами. Даний режим дозволяє захиститися від нових загроз навіть без використання традиційних засобів захисту.
 3. Технологія ZETA Shield. Дозволяє аналізувати компоненти перевіряються файлів і запускати для кожного компонента евристичний аналіз. В результаті виявляються складні і комбіновані загрози.
 4. Анти-блокер. Даний компонент дозволяє розблокувати екран, якщо він був заблокований програмами для блокування екрану.
 5. Технологія «Безпечні платежі». Даний компонент дозволяє захищати користувачів при використанні онлайн-банкінгу, популярних платіжних систем (PayPal, Яндекс.Деньги і т.д.) і при здійсненні покупок в інтернет-магазинах.
 6. Батьківський контроль став більш зручним в управлінні і отримав можливість використовувати різні профілі користувачів.
 7. Гібридний захист. Ця функція була впроваджена досить давно, проте використання «хмарних» технологій і великого числа різних компонентів безпеки, що захищають різні аспекти роботи користувача, дозволяє говорити про справді комплексного захисту комп'ютера.
 8. Новий користувальницький інтерфейс. Інтерфейс став простіше і зручніше у використанні. Скоротилася навантаження на сприйняття, настройки програми були заново структуровані, зменшилася загальна яскравість інтерфейсу.
 9. Довідкові матеріали. Kaspersky Internet Security 2014 для всіх пристроїв традиційно включає в себе велику кількість різних довідкових матеріалів і засобів підтримки, що полегшує користувачам його освоєння і вирішення виникаючих проблем.

Недоліки

 1. Відсутність інструменту для централізованого контролю всіх захищаються пристроїв. Для продукту, який дозволяє захищати пристрої різних типів логічним є наявність компонента для їх централізованого управління. Подібний компонент є в версії Kaspersky CRYSTAL, тому з розширенням функція Kaspersky Internet Security до захисту всіх пристроїв логічно очікувати і у нього появи даного компонента.
 2. Складність в налаштуванні Режиму безпечних програм. У ситуаціях, коли кількість невідомих програм велике, користувачеві досить складно зробити вибір вручну. Також незручно те, що після виключення даного режиму аналіз програм на безпеку починається заново.
 3. Короткий звіт. Через відмову від кругових діаграм і переходу на текстове подання робота з коротким звітом стала займати більше часу.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: