Де зберігається резервна копія iPhone

  1. Де зберігається резервна копія iPhone на Mac OS X
  2. Де зберігається резервна копія iPhone в Windows XP
  3. Де зберігається резервна копія iPhone в Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
  4. Як швидко виявити файли резервної копії iPhone в Windows 7/8/10

Щоразу під час синхронізації свого iPhone з iTunes ви автоматично створюєте резервну копію пристрою, з якої згодом можете відновити втрачену інформацію Щоразу під час синхронізації свого iPhone з iTunes ви автоматично створюєте резервну копію пристрою, з якої згодом можете відновити втрачену інформацію. Однак нерідко буває випадок, коли резервні копії видаляються, наприклад, після перевстановлення Windows. Щоб не втратити зібрані за довгий час дані необхідно вміти копіювати файли резервної копії на змінний носій або в хмарний сервіс.

В резервної копії, яку робить iTunes зберігається безліч даних: від контактного аркуша до закладок браузера Safari. Втратити такі важливі дані не хочеться нікому, тому зараз ми подивимося де виявити файли резервної копії на різних операційних системах.

Де зберігається резервна копія iPhone на Mac OS X

Щоб виявити і скопіювати файли резервних копій ваших пристроїв на Mac OS X перейдіть в ~ // Бібліотеки / Application Support / MobileSync / Backup /

Де зберігається резервна копія iPhone в Windows XP

Щоб виявити і скопіювати файли резервних копій ваших пристроїв в Windows XP перейдіть в \ Documents and Settings \ (ім'я користувача) \ Application Data \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \

Де зберігається резервна копія iPhone в Windows 7 / Windows 8 / Windows 10

Щоб виявити і скопіювати файли резервних копій ваших пристроїв в Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 перейдіть в папку \ Користувачі \ (ім'я користувача) \ AppData \ Roaming \ Apple Computer \ MobileSync \ Backup \

Примітка: якщо папка не відображається, перейдіть в Панель управлінняПараметри папокВид і активуйте параметр Показувати приховані файли, папки і диски. Для Windows 7 і Windows 8 Панель управління для зручності потрібно перевести в класичний вид, натиснувши ПереглядДрібні значки. У Windows 10 до параметрів папок доступ найлегше отримати виконавши пошук по системі із запитом «Зміна параметрів пошуку для файлів і папок».

У Windows 10 до параметрів папок доступ найлегше отримати виконавши пошук по системі із запитом «Зміна параметрів пошуку для файлів і папок»

Як швидко виявити файли резервної копії iPhone в Windows 7/8/10

Крок 1. Перейдіть до пошуку. У Windows 7: натисніть на меню «Пуск»; в Windows 8: клацніть по значку лупи у верхньому правому куті; в Windows 10: натисніть на рядок пошуку поруч з меню «Пуск»

Крок 2. Введіть в рядку пошуку наступну команду:

% Appdata%

Крок 3. Натисніть «Введення»

Крок 4 Крок 4. З відкрилася папки перейдіть в директорію Apple Computer MobileSync Backup.

Пам'ятайте, що для кожного пристрою доступна лише одна резервна копія і якщо ви спробуєте створити ще одну, то вона замінить попередню. Всі дані, природно, будуть втрачені. Намагайтеся не втрачати файли своїх резервних копій, копіюючи їх при перевстановлення операційної системи на змінний носій або хмарний сервіс, наприклад, Dropbox.

Якщо резервна копія була зроблена вами ще на старій версії iOS, то перенести дані на пристрій під управлінням нових версій мобільної операційної системи Apple не вийде. Однак є просте рішення цієї проблеми - програма iBackup Viewer дозволяє управляти старими резервними копіями, а також отримувати або переглядати всі збережені дані.

Переглянути інформацію про резервних копіях можна прямо з iTunes, для цього перейдіть в Правка Установки Пристрої. Тут можна подивитися дату останньої синхронізації, заборонити автоматичну синхронізацію і видалити існуючі резервні копії.

Про те як працювати з резервними копіями ваших iPhone, iPad або iPod Touch ми вже писали на сайті в цієї статті .

Для власників iOS-девайсів:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Де зберігається резервна копія iPhone

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: