Як швидко перекинути фото з айфон на комп'ютер?

  1. Як зберегти фото з айфон на комп'ютер: інструкція

Кожен користувач хоча б раз в житті задавався питанням, як перенести фото з айфон на комп'ютер. Традиційний спосіб з використанням iTunes багато з нас вважають дуже незручним. Медіакомбайн часто зависає, особливо на Windows. У підсумку, щоб скинути фото з iPhone на комп'ютер, доводиться витратити чимало часу і нервів.

Якщо ви з тих користувачів, хто віддає перевагу мобільного камері і звик робити кілька сотень фотографій на свій смартфон, вам буде корисно дізнатися про найпростіший і швидкий спосіб, як скопіювати фото з айфон на комп'ютер. Програма Tenorshare iCareFone - ваш надійний персональний помічник.

Якщо пам'яті iPhone не вистачає для зберігання вашої фотоколекції, або ви хочете насолоджуватися переглядом зображень на своєму робочому ПК, використовуйте утиліту Tenorshare iCareFone , Щоб завантажити фото з iPhone на Windows. Головні переваги програми:

  • Можна перенести фото на комп'ютер не тільки з iPhone, але і з iPad, і iPod Touch
  • Можливість копіювати не тільки зображення, але і контакти, замітки, відео, музику та інші дані
  • Швидке копіювання всього за кілька кліків
  • Утиліта вміє виявляти дублікати або непотрібні зображення.

Як зберегти фото з айфон на комп'ютер: інструкція

Використовуйте покрокову інструкцію, щоб швидко перенести фото з iPhone на Windows.

1. Завантажити та встановити програму Tenorshare iCareFone на свій ПК. Запустіть утиліту.

2. Далі підключіть ваш iPhone або інше iOS-пристрій до комп'ютера за допомогою USB-кабелю. Ви можете вибрати два способи перенести фото з айфон на комп'ютер. Спосіб 1 - Виберіть "1-клік експорт фото на ПК" і всі ваші фото на айфоне будуть перенесені на ваш комп'ютер.

Спосіб 1 - Виберіть 1-клік експорт фото на ПК і всі ваші фото на айфоне будуть перенесені на ваш комп'ютер

3. Спосіб 2 - Щоб вибрачно скинути фото з айфона на комп'ютер, виберіть «Управління». Вам буде запропоновано вибрати тип даних, які ви хочете перенести на ПК. Вибираємо «Фото», далі натискаємо у верхній панелі кнопку «Експорт» і вибираємо, куди хочете зберегти фото. Натискаємо «ОК».

Натискаємо «ОК»

4. Програма відобразить фото по папках, як на вашому iOS-пристрої. Ви можете вибрати або цілу папку, або фото окремо, які ви хочете скопіювати на ПК. І Ви можете встановити формати зображень за допомогою параметра "Параметри експорту".

І Ви можете встановити формати зображень за допомогою параметра Параметри експорту

6. Програма швидко скопіює фото з айфон і повідомить вас про успішне завершення процесу.

Програма швидко скопіює фото з айфон і повідомить вас про успішне завершення процесу

Зверніть увагу, що за допомогою програми ви зможете перенести фото на ПК під управлінням Windows 10/8/7 / Vista / XP. Тепер ви знаєте, що Tenorshare iCareFone - це найшвидший і легкий спосіб скинути фото з айфона на комп'ютер . Крім цього, з цим дивовижним інструментом, ви можете з айфона на комп'ютер скинути відео , музику та інші дані.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: