IAB випустив новий інструмент HTML5 Ad Validator

Бюро інтерактивної реклами (IAB) випустило новий інструмент HTML5 Ad Validator . Він дозволить розробникам і дизайнерам реклами перевірити оголошення в форматі HTML5 на предмет відповідності технічним стандартам організації.

HTML5 Ad Validator

Інструмент аналізує такі елементи банера, як вага файлу, число серверних запитів, використання CPU і інші. Він також дивиться на типи файлів в рекламному креативі - зображення, JavaScript і HTML; всі URL, зазначені в оголошенні; посилання на цільові сторінки і редіректи. Розробники також можуть подивитися, як відображається банер з односекундного інтервалами.

Крім того, IAB Tech Lab оновила документ HTML5 for Digital Advertising . У нову версію додали керівництво по створенню рекламних оголошень в форматі HTML5 та поради для дизайнерів і розробників щодо забезпечення очікуваної швидкості завантаження і роботи банера в поточних рекламних кампаніях.

Нагадаємо, що в жовтні 2015 року IAB Tech Lab запустила програму LEAN для запобігання блокування реклами. Ініціатива виступає за безпечну, засновану на призначеному для користувача виборі, неагрессивную рекламу, яку не блокуватимуть користувачі. Ці принципи були покликані ввести нові розділи технічних стандартів для подальшого успішного поширення інтерактивної реклами по всьому світу.

HTML5 Ad Validator і нове керівництво покликані дати творцям рекламних оголошень інструменти для дотримання цих стандартів.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: