У наземному транспорті замість турнікетів введуть валідатори і контролерів

  1. Установка турнікетів обійшлася Москві в 40 млн доларів
  2. Михайло Блінкін, науковий керівник НДІ транспорту і дорожнього господарства, для « Московских новостей...

До 2013 року в наземному громадському транспорті приберуть турнікети, поставлять спеціальні валідатори і введуть контролерів-ревізорів. Про це в інтерв'ю Маркер.ру заявив заступник мера з питань транспорту Микола лямов 14 квітня.

За словами заступника мера, планується не тільки відмовитися від турнікетів, але і дозволити пасажирам заходити в салон через всі двері, а не тільки через передні. Для цього необхідно встановити в кожному автобусі, тролейбусі або трамваї по 2-3 додаткових валідатора, до яких потрібно буде докласти проїзний перед тим, як увійти.

Спостерігати за тим, щоб ніхто не пройшов повз валідатора, будуть контролери-ревізори з створюваного в даний момент відомства. Їм дозволять стягувати штрафи за безквитковий проїзд, а самі штрафи будуть помітно збільшені. Раннє департамент транспорту наполягав на сумі - тисяча рублів замість нинішніх ста.

До 2013 року в наземному громадському транспорті приберуть турнікети, поставлять спеціальні валідатори і введуть контролерів-ревізорів Установка турнікетів обійшлася Москві в 40 млн доларів
Імена «безбілетників» влади опублікують в інтернеті

За підрахунками Маркер.ру, для установки хоча б одного додаткового валідатора в усіх одиницях громадського транспорту Москви, столиці доведеться витратити 2 мільярди рублів. Це без урахування того, що в багатьох автобусах сьогодні по три-чотири двері, а не дві.

Як екперімент в 2006 році на кількох маршрутах турнікети прибрали, сподіваючись на те, що громадяни звикли платити за проїзд і продовжать робити це без турнікетів. Цього не сталося, тому турнікети повернули назад.

На думку наукового керівника НДІ транспорту і дорожнього господарства Михайла Блінкін, наявність турнікетів в автобусі збільшує час рейсу на 20-30%, так як вхід пасажирів через одні двері може тривати до десяти з гаком хвилин.

Михайло Блінкін, науковий керівник НДІ транспорту і дорожнього господарства, для « Московских новостей »:« Зробили турнікети, тому що була моторошна безквитковий, скасовують, бо ламається робота маршрутів. Так, треба знімати (турнікети). Але ми повертаємося до тієї ж задачі: рівень безквиткового проїзду підніметься до «дореформеного» часу »

Блинкин призводить також приклад вирішення подібної проблеми в місті Курітіба в Бразилії. Там, для того, щоб потрапити в автобус, необхідно зайти через турнікет в спеціальний павільйон. Посадка в транспорт же здійснюється вже без пред'явлення квитка. Такі павільйони неможливо встановити по всій Москві, але шукати альтернативу турнікетів в боротьбі з безбілетниками, теж необхідно.

фото: http://superomsk.ru

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: