Як в QIWI перевести гривні в рублі: чи можна поміняти валюту на гаманці і як це зробити правильно?

 1. Знайомство з курсом валюти при проведенні операцій в мережі Інтернет
 2. Способи конвертації Ківі на гривні і назад
 3. Комісійний збір та обмеження
 4. Заходи безпеки при обмінної операції
 5. висновок
 6. Відео «Переваги Ківі-гаманця»

Платіжна система Ківі дозволяє користуватися гаманцем користувачам багатьох країн, в тому числі і України, але з деякими обмеженнями. Наприклад, жителі України не можуть замовити карту Visa Ківі або оплачувати послуги в гривнях. Але є можливість оплачувати різні товари в українських онлайн-магазинах з відсутністю комісії. Конвертація при цьому здійснюється автоматично. Розглянемо питання, як в Ківі перевести гривні в рублі, і наскільки швидко і просто працює платіжна система.

Знайомство з курсом валюти при проведенні операцій в мережі Інтернет

Курс валют в Ківі встановлюється внутрішнім банком, тому може відрізнятися від курсу, який встановлює Центробанк і інші фінансові установи. Різниця може становити до 2,5%. Перед конвертацією бажано уточнити поточний курс, щоб зрозуміти, чи вигідно міняти гроші, особливо це актуально для великих сум.

На жаль, рахунок в гривнях на даний момент створювати неможливо. Тому Ківі-гаманець відкривається в рублях, а потім можна перевести гривні в рублі і використовувати за призначенням.

Для того, щоб дізнатися курс валют необхідно виконати кілька нескладних дій:

 1. Авторизуйтесь на головній сторінці системи.
 2. Зайдіть в розділ «Карти».
 3. Виберіть потрібну карту.
 4. Натисніть на кнопку «Виписка» і «Інформація про карту».

В цьому розділі висвітиться інформація про курси валют внутрішнього банку Ківі на поточний момент. Так як в Україні відсутня можливість відкрити гаманець в гривнях, то конвертація валютної пари гривня - рубль відбувається за допомогою пластикової картки.

Способи конвертації Ківі на гривні і назад

Платіжна система Ківі працює тільки з російськими банками і тому скористатися послугами українських банків теж не вийти. Для поповнення гаманця використовуються кредитні, зарплатні, соціальні та пенсійні картки, випущені на території України. Головним є можливість їх використання для онлайн-операцій.

Щоб мати можливість переводити гривні в рублі, карта повинна бути прив'язана до гаманця Ківі. Прив'язати її можна тільки з зазначенням номера телефону країни проживання, тобто України. Зверніть увагу на те, що Ківі працює тільки з російським рублем, тому якщо ви прив'язуєте карту в гривнях, то кошти будуть автоматично конвертуватися за спеціальним курсом.

Щоб поміняти гривні і перевести їх з карти на гаманець, потрібно виконати кілька простих дій:

 1. Зайдіть в особистий кабінет.
 2. Виберіть розділ «Поповнити» і перейдіть в «Банківські картки».
 3. У форму, що з'явилася впишіть суму. У лівому віконці з'явиться сума, яка буде списана з карти з урахуванням комісії.
 4. Якщо переклад здійснюється перший раз, то спробуйте конвертувати невелику суму для перевірки системи.
 5. Перед вами відкриється віконце з інформацією про платіж.
 6. Перевірте точність зазначених даних і підтвердіть.
 7. Перейдіть на сторінку банку, ви отримаєте СМС-повідомлення з одноразовим кодом, який вводиться у відповідне поле, і натисніть на кнопку «Submit».

Якщо операція пройшла успішно, то в гаманці Ківі з'являться гроші (автор відео - Ірина Мішуровская - 2).

Обмін рублів на гривні відбувається за допомогою пластикової карти або через онлайн обмінні пункти.

Щоб переказати кошти на пластикову карту, дотримуйтесь інструкції:

 • авторизуйтесь в облікового запису;
 • вкажіть ПІБ та суму;
 • дочекайтеся обробки запиту і отримаєте СМС-повідомлення.

Для завершення обміну перейдіть в систему онлайн-банкінгу, введіть пароль і код, який прийшов на телефон. Перед вами відкриється поле для підтвердження, куди необхідно ввести ще один восьмизначний пароль, який ви отримаєте слідом за першим.

Щоб отримати гроші в банкоматі, треба вставити у відповідний відсік банківську карту, ввести ПІН-код і вибрати пункт грошових переказів. Вкажіть код і відзначте тип валюти. Тепер ви можете зняти готівку.

Тепер ви можете зняти готівку

Комісійний збір та обмеження

При перекладі з Ківі на карту система призначила деякі обмеження. Сума переказів не повинна перевищувати 30 тис. Рублів. Ліміт тижневої транзакції становить 150 тис. Рублів. Комісійний збір перекладу гривень в рублі складе 2% плюс 40 рублів. Кошти надходять на рахунок протягом години.

За конвертацію доведеться заплатити до 3%, а якщо ви виводите готівку, то до цієї сумі додається ще 1%. До плюсів цього способу є швидкість транзакції, що істотно заощаджує час.

Заходи безпеки при обмінної операції

Будь-яка операція з переказом грошей вимагає уваги. Потрібно коректно вписувати всі, хто має реквізити, інакше платіж може пропасти в системі. Знайти його, звичайно, можна, але це може розтягнутися на кілька днів. Тому під час транзакцій всі зазначені в інструкції кроки виконувати акуратно, щоб кінцевий результат був таким, яким ви хочете.

висновок

Підведемо підсумки. До переваги роботи платіжної системи Ківі в Україні є проста реєстрація, а також швидкий і зручні висновок і поповнення рахунків різними способами. Крім того, гаманець можна використовувати для оплати різних послуг. Єдиним мінусом є відсутність можливості замовляти карту Visa Ківі Plastic і відкривати рахунок в гривнях.

[Poll id = "379"]

Відео «Переваги Ківі-гаманця»

З цього невеликого огляду ви дізнаєтеся, чому вигідно використовувати Ківі гаманець і віртуальну карту платіжної системи. Громадяни України офіційно замовити її не можуть, але можуть це зробити через друзів в РФ (автор відеоролика - Борис Бороздін).

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: