Обмін валют Київ від обмінника Money24. Курс валют Київ обмінники

 1. Послуги обмінника Money24 в Києві
 2. Обмін валют
 3. Грошові перекази по Україні
 4. Грошові перекази по світу
 5. Інформація по коливаннях валютного курсу
 6. Обмін валют в Києві: наші переваги
 7. Обмін валют в Києві: основні операції

Money 24 - незамінний помічник для фінансових аналітиків, бізнесменів, представників різних професій, яким важливо за пару кліків дізнатися актуальний курс валют і реалізувати обмін іноземної валюти на вигідних умовах Money 24 - незамінний помічник для фінансових аналітиків, бізнесменів, представників різних професій, яким важливо за пару кліків дізнатися актуальний курс валют і реалізувати обмін іноземної валюти на вигідних умовах.

Послуги обмінника Money24 в Києві

Наш онлайн-сервіс розробив великий спектр послуг, корисний для жителів Києва, які цінують час і гроші:

Обмін валют

На нашому сайті можна дізнатися валютний курс в різних фінансових парах на поточний момент. Щоб отримати цю інформацію, виберіть у спеціальній формі цікавить валютну пару і визначте їх співвідношення.

Грошові перекази по Україні

Якщо вам потрібно перерахувати певну суму грошей на банківську карту або рахунок одержувача, зверніться за консультацією до наших менеджерів. Вони підберуть швидкий і надійний спосіб для проведення транзакції.

Грошові перекази по світу

Якщо вам необхідно перевести долари, євро, гривні родичу або другу, який знаходиться за сотні кілометрів від України, звертайтеся до менеджерів нашого сервісу. Реалізувати цю процедуру ви зможете за пару хвилин і отримати детальний звіт про фінансову операцію по електронній пошті.

Інформація по коливаннях валютного курсу

Подивитися, який курс валют в Києві пропонували обмінники місяць, півроку чи рік тому ви можете на нашому сайті. На графіку показані, як ціна продажу валюти (синій колір), так і вартість покупки (чорний колір). Відстежити динаміку за цими фінансовими показниками ви можете за будь-який період часу, починаючи з квітня 2015 року. Саме з цієї дати ми впровадили графік на ресурсі, і фіксували коливання курсу гривні та іноземних валют - євро, долара і інших. Ця інформація буде корисна для аналітиків, фінансистів, бізнесменів.

Наш онлайн-сервіс - це не просто обмінках, а повноцінний фінансовий інструмент. Використовуйте його, щоб провести різні транзакції - зарахування грошей на карту, грошовий переказ, обмін іноземної валюти на гривні і навпаки.

Обмін валют в Києві: наші переваги

Крім великого комплексу послуг онлайн-сервіс Money24 має ряд переваг, які оцінять потенційні клієнти:

 • Вигідний курс.

Нам відомо, що курс валют в Києві - це варіативний показник. Він може відхиляється на кілька пунктів від даних, озвучених НБУ. І багато обмінні пункти використовують це правило в свою користь. Але Money24 вибирає інший підхід. Ми пропонуємо найвигідніші пропозиції. Їх ви знайдете на нашій платформі, і після здійснення фінансової операції ви залишитеся у виграші.

 • Забезпечення безпеки клієнтів.

Якщо ви обміняли велику суму грошей в нічний час, і побоюєтеся, що на вас нападуть зловмисники, поки ви прямуєте до автомобіля, торговому центру або до найближчого терміналу, повідомте нам про це. Ми забезпечимо супровід до транспортного засобу або до найближчої локації, де ви будете почувати себе в цілковитій безпеці.

 • Система лояльності.

Для постійних клієнтів передбачені бонуси і знижки. Скористайтеся нашими пропозиціями, і ви оптимізуєте бюджет подорожі або ведення бізнес-проектів.
Для постійних клієнтів передбачені бонуси і знижки

 • Робота з більш ніж 10 іноземними валютами.

У більшості сервісів найбільш ходовими вважаються валютні пари: євро / гривня, долар / гривня. У нас спектр валютних комбінацій більш різноманітний. Ми пропонуємо купити або продати американські, австралійські, канадські долари, російські рублі, британські фунти стерлінги, польські злоті, турецькі ліри, ізраїльські шекелі за найвигіднішим курсом. Обміняти гривні на обрану іноземну валюту ви можете до поїздки в зарубіжні країни, і після приїзду витрачати час на огляд визначних пам'яток, а не обмінників.

 • Економія часу.

Щоб обміняти долари на гривні (або будь-яку іншу валюту), вам не потрібно збирати великий пакет документів або відстоювати довгі черги. Звертаючи до нас, ви економите дорогоцінний час і зберігаєте нерви.

 • Робота з юридичними і фізичними особами.

Наш онлайн-сервіс співпрацює як з приватними особами, так і великими корпораціями. Ми працюємо з будь-якими сумами грошей.

Обмін валют в Києві: основні операції

Перед тим, як відвідати наші обмінні пункти в Києві, рекомендуємо дізнатися актуальні дані на сайті: введіть в спеціальне поле, що цікавлять грошові одиниці, і натисніть на кнопку «Обміняти».

Якщо отримана інформація вас влаштовує, приїжджайте в наш обмінний пункт і реалізуйте фінансову транзакцію.

Скористайтеся послугами онлайн-сервісу Money24, і отримаєте можливість обміняти валюту за найвигіднішим курсом в українській столиці!

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: