Вашингтон - місто, повний пам'яток і привабливий для туризму і самостійних подорожей

Друзі, привіт! Сьогодні ми вирушимо в подорож до Північної Америки, і відвідаємо столицю Сполучених Штатів - місто Вашингтон.

Сьогодні ми вирушимо в подорож до Північної Америки, і відвідаємо столицю Сполучених Штатів - місто Вашингтон

Одним із загадкових міст, і в той же час тим більше привертає увагу багатьох, є місто Вашингтон в Сполучених Штатах Америки. Незважаючи на гучність і наявність великих мегаполісів в штаті, тут все ж є місця, які цікавлять приїжджих, і при цьому вважається, що їх настільки багато, що туристу навряд чи вдасться їх все побачити за один раз відвідування. Але все ж людина, яка захотіла побачити Вашингтон і робить це вперше, повинен побачити в першу чергу головну пам'ятку міста, а саме Національну Алею.

Але все ж людина, яка захотіла побачити Вашингтон і робить це вперше, повинен побачити в першу чергу головну пам'ятку міста, а саме Національну Алею

Незважаючи на той факт, що це досить відомий світовий місто, де живуть відомі особистості, зірки і проходять великі події політичного та ін. Світового плану світового масштабу. Все ж це місто, який захоплює туристів і виявляє бажання подивитися цікаві місця, оскільки тут чимало старовинних архітектур, соборів, музеїв, цікавих місць і багато іншого.

Все ж це місто, який захоплює туристів і виявляє бажання подивитися цікаві місця, оскільки тут чимало старовинних архітектур, соборів, музеїв, цікавих місць і багато іншого

Для початку варто відвідати будинок, де видається досить популярний журнал, під назвою «Смітсоніан», в якому будь-який турист може отримати карту, де і буде показаний список пам'яток і цікавих місць для туриста. У Вашингтоні є музей космосу, в ньому туристу буде цікаво подивитися і дізнатися щось нове, де є все про побудову Всесвіту і інші моменти. Також в Вашингтоні багато музеїв мистецтв і популярний Національний музей історії. Дуже цікаво досить і відносно не шумно в місті вночі, до того ж освітлення міста дає можливість побачити його досить гарним, а також не складно буде припаркувати в місті свій автомобіль.

Дуже цікаво досить і відносно не шумно в місті вночі, до того ж освітлення міста дає можливість побачити його досить гарним, а також не складно буде припаркувати в місті свій автомобіль

Якщо все ж є можливість подивитися місто тільки вдень, тоді для цього пропонуються туристам спеціальні туристичні автобуси за визначеними маршрутами. Прогулюючись по місту в будь-який час доби, цікаво людині, який відвідав місто вперше, побачити різні меморіали і пам'ятники. А також важливо побачити туристу і головні державні будівлі міста, а саме, Білий дім, Верховного суду і Капітолію, т. Е. Конгрес США. Також можна побачити Урядове будівлю штатів США, однак такі поїздки необхідно запланувати заздалегідь, оскільки вони повинні заздалегідь узгоджуватися з американським Конгресом.

Також можна побачити Урядове будівлю штатів США, однак такі поїздки необхідно запланувати заздалегідь, оскільки вони повинні заздалегідь узгоджуватися з американським Конгресом

Такий старий район міста, як Джорджтаун з боку порту, переповнений туристами, і де можна побачити багато цікавого, є різні ресторанчики з національними кухнями різних народів, до того ж можна побачити цікаві пам'ятки і придбати сувеніри, прогулюючись по його красивим куточкам.

Такий старий район міста, як Джорджтаун з боку порту, переповнений туристами, і де можна побачити багато цікавого, є різні ресторанчики з національними кухнями різних народів, до того ж можна побачити цікаві пам'ятки і придбати сувеніри, прогулюючись по його красивим куточкам

Сівши на човен C & O Canal, можна покататися по даному каналу і побачити дуже багато красивих і цікавих місць міста і насолодитися гарним повітрям і видами. Крім цього, цікаво буде подивитися красиву гору під назвою Вернон, насолодитися артистичними виступами в концерті Дж. Кеннеді, а ось відпочити, зробити невеликий пікнік і подихати свіжим повітрям і видом на річку можна в Great Falls Park. А старовинне місто Олександрія, відділений від Вашингтона річкою Потомак, де є цікаві місця, церкви, музеї та ін. В цьому місці також чимало пам'яток, а також багато антикварних та сувенірної продукції.

В цьому місці також чимало пам'яток, а також багато антикварних та сувенірної продукції

Відвідавши Вашингтон, будь-який турист залишиться задоволений і отримає масу вражень від своєї подорожі. Захоплюючих подорожей, друзі!

Текст: Павло Таскаев

Фото: Pixabay .com

Сподобалася стаття? Підтримайте нас, натисніть:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: