Веб-сайт Ватикану має великі проблеми з безпекою

Уразливість на офіційному сайті новин Ватикану дозволила будь-якому публікувати те, що йому спаде на думку. Подібний промах виявив незалежний дослідник Inti De Ceukelaire. Він опублікував статтю на сайті з заявою, що Папа Франциск оголосив Бога цибулею. Таким чином, він продемонстрував, що веб-сайт Ватикану має суттєві недоліки в області безпеки.

De Ceukelaire виявив уразливість міжсайтового скриптинга (XSS) і використовував її. XSS - це те, де зловмисник вводить свій власний код в веб-сторінку. Код буде відображатися в браузері користувача і може змінити зовнішній вигляд сторінки або ввести небажану поведінку.

Існує два типи уразливості XSS - відображена та збережена. При збереженні XSS, вони часто відображаються в скомпрометованих базах даних. Отже, кожен раз коли проглядається заражена сторінка, шкідливий скрипт передається в браузер жертви.

Відображені атаки XSS, також відомі як ненасильницькі, виникають коли шкідливий сценарій відбивається від веб-додатки в браузері жертви. Сценарій активується за посиланням, яка відправляє запит на сайт з уразливістю, що дозволяє виконувати шкідливі скрипти. Посилання вбудована в анкорний текст, який провокує користувача на клік на ньому.

Відвідуючи веб-сайт Ватикану, дослідник Inti De Ceukelaire виявив відображену вразливість. Незважаючи на те, що подібна проблема існує, особливого збитку ще нанесено не було. Жартівлива стаття була швидко вилучена, однак рівень безпеки все ще кульгає.

https://twitter.com/intidc/status/961492298239488000

Публікація Inti De Ceukelaire була зроблена для того, щоб звернути увагу на наявність вад. Однак це не допомогло, а тому довелося відкрито розповісти про це в Twitter . Виходить, що наповнити веб-сайт Ватикану фейковий новинами досить легко, що може привести до серйозних наслідків.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: