Avast Premier 2018 отримав захист веб-камери

  1. Основні можливості захисту веб-камери

У своєму флагманському антивірусний вирішенні Avast Premier лінійки 2018 роки команда Avast вирішила реалізувати нову функцію для захисту від стеження через веб-камеру

У своєму флагманському антивірусний вирішенні Avast Premier лінійки 2018 роки команда Avast вирішила реалізувати нову функцію для захисту від стеження через веб-камеру

Avast Premier 2018 отримав вбудований захист веб-камери (Webcam Shield), яка дозволить запобігти доступ шкідливих або невідомих додатків до камери вашого пристрою, і таким чином заблокує спроби шпигунства.

Користувач отримає повний контроль на веб-камерою і може включити режим примусового запиту під час спроби доступу до камери з боку будь-якого (навіть безпечного) додатки.

Avast приготувало цікаву функцію і для самих параноїдальних користувачів. Вони тепер зможуть програмно відключати камеру пристрою за рахунок деактивації драйвера - більше ні один додаток не зможе скористатися камерою. Однак, не варто турбуватися, всі зміни можна відкотити за один клік.

Основні можливості захисту веб-камери

  • Захист вашого особистого життя - дозволяйте доступ до камери тільки надійним додаткам, щоб запобігти стеження за вами, вашим будинком і вашими дітьми.
  • Повний контроль над веб-камерою - самостійно керуйте доступом сторонніх додатків до камери і отримуйте попередження, кожен раз, коли недовірених програма намагається звернутися до камери.
  • Запобігання шантажу - хакер може вимагати гроші, погрожуючи розмістити в Інтернеті оголені фотографії вас або вашої родини. Avast допомагає уникнути цього шантажу, в першу чергу блокуючи доступ хакера до вашої веб-камері.

Завантажити Avast Premier 2018

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: