Директор ФБР порадив заклеювати веб-камери

Джеймс Конвей розповів, що багато сміються над його звичкою, але він вважає ці заходи безпеки не менш важливими, як і замикання дверей на ніч Джеймс Конвей розповів, що багато сміються над його звичкою, але він вважає ці заходи безпеки не менш важливими, як і замикання дверей на ніч   Фото: panthermedia / vostock-photo   Москва

Фото: panthermedia / vostock-photo

Москва. 15 вересня. INTERFAX.RU - Директор ФБР США Джеймс Комей порадив користувачам заклеювати пластиром веб-камери комп'ютерів, ноутбуків і інших пристроїв, щоб уникнути стеження.

як повідомляє портал Engadget, ця заява він зробив в ході конференції в Центрі стратегічних і міжнародних досліджень.

Конвей зізнався, що він знає про те, що інші сміються над його звичкою заклеювати веб-камеру, але він на це не звертає уваги і рекомендує іншим чинити так само. Директор ФБР порівняв це з правилом замикати машину або вхідні двері.

"Є певні розумні речі, які ви повинні робити, і це одна з таких речей. Якщо ви підете в держустанова, ви побачите, що у всіх моніторів є маленька кришка, яка закриває веб-камеру при необхідності. Це робиться, щоб люди без дозволу не могли дивитися на вас ", - пояснив він.

Як пояснює видання, хакери можуть зламати комп'ютер і управляти веб-камерою, зробивши з життя власника реаліті-шоу без його відома. Engadget нагадує, що такі прецеденти відомі , Наприклад, в 2014 році хакери через YouTube транслювали записи з веб-камер деяких користувачів, крім того, в інтернет потрапили фотографії переможниці одного з конкурсів краси в США, зроблені без її відома і за допомогою її власного комп'ютера.

The Independent в свою чергу відзначає , Що ФБР саме, імовірно, використовує технології, що дозволяють зламати комп'ютер і вести стеження за допомогою веб-камери.

При цьому видання The Hill зазначає, що багато хто не сприйняли всерйоз попередження Конвея, зазначивши, що смішно чути про загрозу прослушки від глави ФБР.

Однак про недоторканність приватного життя дбає, наприклад, засновник соцмережі Facebook Марк Цукерберг, який, як стало відомо, заклеює веб-камеру у робочого ноутбука.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: