«Доктор Веб» і «Мегафон» об'єдналися проти Trojan.Winlock

компанії « доктор Веб »І« Мегафон »оголосили про запуск спільного проекту з протидії епідемії троянців-вимагачів сімейства Trojan.Winlock, які блокують ОС Windows на комп'ютерах користувачів. Тепер для розблокування свого комп'ютера абонентам «Мегафона» досить відправити безкоштовне SMS на спеціальний номер.

Trojan.Winlock - сімейство шкідливих програм-здирників, які блокують або ускладнюють роботу з ОС Windows і вимагають перерахування грошей зловмисникам за відновлення працездатності комп'ютера шляхом відправки SMS на номер з premium-тарифікацією. Шляхи поширення Trojan.Winlock і подібних вірусів різноманітні, але в більшості випадків зараження відбувається через уразливості браузерів при перегляді заражених сайтів. Trojan.Winlock відключає диспетчер задач, не дозволяє завантажити комп'ютер не тільки в безпечному режимі, але і завантажити іншу систему з іншого жорсткого диска вашого комп'ютера.

Тепер абоненти, які в результаті дій Trojan.Winlock позбавлені можливості вийти в Інтернет зі свого комп'ютера, зможуть оперативно розблокувати Windows за допомогою мобільного телефону. Для отримання коду розблокування досить відправити на номер 5665 безкоштовне SMS-повідомлення в наступному форматі: «ХХХХ_YYYYYYYY», де ХХХХ - номер, на який зловмисники просять відправити SMS, YYYYYY - текст SMS. У відповідь абоненти абсолютно безкоштовно отримають код активації, що знімає блокування Windows. При наявності телефону з доступом в Інтернет можна також скористатися мобільним сайтом «Доктор Веб» з безкоштовним розблокувальників від Trojan.Winlock.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: