Підглядати через веб-камеру? Тільки не за вами!

Веб-камери сильно спростили життя тих, хто хоче повноцінно спілкуватися з родичами, друзями або бізнес-партнерами, що знаходяться на іншому кінці світу. Сьогодні камери дивляться вам в обличчя з будь-якого пристрою, будь то ноутбук, смартфон або планшет. Веб-камери сильно спростили життя тих, хто хоче повноцінно спілкуватися з родичами, друзями або бізнес-партнерами, що знаходяться на іншому кінці світу

Але ви, на жаль, не єдиний, хто може отримувати користь з цієї камери. Атакуючі, озброєні програмою дистанційного шпигунства на зразок Blackshades , Можуть вдертися в комп'ютер і самостійно включати камеру на свій розсуд. Якщо ви вважаєте, що це вигадки, запитаєте переможницю конкурсу «Юна Міс США 2013», чия веб-камера була зламана, щоб зробити її фото в оголеному вигляді .

Багато людей не надто переймаються цією проблемою (можливо, вважають себе менш красивими, ніж Міс США): за результатами нашого опитування видно, що більше половини користувачів не захищають свою камеру. Проте майже 40% стурбовані можливістю підглядання і заклеюють камеру ізолентою, скотчем або чимось ще. Треба сказати, що цей спосіб не дуже елегантний - сучасні системи захисту комп'ютера можуть впоратися і з цією загрозою не гірше ізоляційної стрічки.

Якщо ви вважаєте, що злом веб-камери - вигадки, почитайте новини про переможницю конкурсу «Юна Міс США 2013»

Kaspersky Internet Security робить шпигунство такого роду неможливим, попереджаючи власника щоразу, коли програма намагається отримати доступ до веб-камері. Довіреною додатків на зразок Skype можна дати доступ на постійній основі, в той час як інші (наприклад, браузер) повинні будуть отримувати дозвіл на кожен випадок активації камери.

Це, безсумнівно, гарна новина для кожного, хто хоч раз користувався ноутбуком в ванні або в ліжку (тобто для переважної більшості з нас).

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: