Сканування штрих-кодів дисків веб-камерою

Додати альбом в Musicnizer можна декількома способами: за назвою , прочитати CD , перевірити папки на наявність аудіо файлів , ввести штрих-код вручну або сканувати його сканером штрих-кодів .

Крім цього, Musicnizer надає унікальну можливість сканувати штрих-коди ваших аудіо-дисків за допомогою будь-якої веб-камери.

Щоб занести музичний альбом в колекцію, натисніть "Додати альбом" на панелі інструментів:

Щоб занести музичний альбом в колекцію, натисніть Додати альбом на панелі інструментів:

Відкриється нове вікно, в ньому виберіть пункт "За штрих-коду":

Відкриється нове вікно, в ньому виберіть пункт За штрих-коду:

Якщо веб-камера вже підключена до комп'ютера, то Musicnizer пізнає її і встановить її ім'я і настройки в секції праворуч. У разі, якщо підключено кілька камер, виберіть потрібну зі списку "Камера".

Для того, щоб сканувати штрих-код, натисніть кнопку "Почати" і піднесіть коробку з диском до камери так, щоб код повністю показувався в зеленому прямокутнику на екрані попереднього перегляду. Програма прочитає код і, якщо розпізнавання пройшло успішно, виведе основну інформацію про альбомі, а також його обкладинку в списку ліворуч. Ви можете продовжувати додавати альбоми таким чином, а потім приступити до завантаженні докладної інформації про них з інтернету.

Іноді штрих-код розпізнається неправильно, або частково. В такому випадку програма, швидше за все, не зможе вивести інформації по альбому, і вам доведеться повторити сканування. Якщо код все одно не розпізнається, спробуйте додати світла на коробку диска. У разі, якщо і це не допоможе, подкорректируйте параметри розпізнавання штрих-кодів.

Щоб змінити налаштування, натисніть "Опції розпізнавання ..." над кнопками "Почати" і "Зупинити". Відкриється нове вікно з настройками:

Відкриється нове вікно з настройками:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: