Веб-студія VipWS Україна - створення і просування сайтів під ключ

 1. Команда web-студії VipWS Україна
 2. Що пропонуємо на ринку інтернет-маркетингу і просування сайтів?

Або чому 8 з 10 клієнтів web-студії VipWS рекомендують наші послуги своїм друзям.

Наша команда фахівців в цьому бачить 2 причини:

 1. Співвідношення досягнутих результатів до вкладеної суми грошей. І 94% наших клієнтів задоволені цими цифрами: у кого-то продажі збільшуються на 30%, хтось підвищує середній чек на 50% і так далі.
 2. Підхід до роботи. У веб-студії VipWS Україна він до банальності простий:
  • Завжди чесно говоримо, що конкретно ми можемо допомогти бізнесу клієнта онлайн: тільки реальні дії і цифри без космічних обіцянок.
  • Беремо в роботу проект тільки тоді, коли впевнені в досягненні потрібного для клієнта ефекту.
  • Якщо вже взялися за створення сайту і його просування в інтернеті, то занурюємося в цей процес з головою.

Але головне, ми розуміємо, що клієнт платить тільки за конкретний РЕЗУЛЬТАТ.

Що потрібно для успішної роботи будь-якої компанії в умовах жорсткої конкуренції ринку? Ми вважаємо, що необхідно зробити наступне:

 • Професіонали в команді.
 • Чітка організація процесів роботи і взаємодії всередині компанії.
 • Орієнтованість на рішення проблем клієнтів і досягнення поставлених цілей.

Почнемо з останнього пункту, так як він максимально точно описує наш підхід до роботи.

Коли ви звертаєтеся до нас, то:

 1. У вас можуть бути свої уявлення про те, як потрібно просувати свій бізнес онлайн.
 2. Ви зовсім нічого про це не знаєте, але хочете йти "в ногу з часом".

У будь-якому випадку ви отримуєте варіант вирішення вашого питання таким, яким його бачимо ми на підставі нашого досвіду з докладною аргументацією, чому наш варіант кращий. І ще раз повторимося, ми пропонуємо тільки конкретні дії, які принесуть позитивний ефект. Космічні цифри і обіцянки - це не про нас.

Тепер про те, що значить чітка організація всіх робочих процесів. У нашому випадку це наступне:

 1. Ми обговорюємо з вами всі деталі майбутньої роботи над вашим онлайн проектом (сайтом компанії, інтернет-магазином, веб-каталогом і так далі): розробку, наповнення, просування, підтримку. Все це документується.
 2. Після узгодження всіх питань на ваш проект призначається відповідальне ОСОБА (project manager). Саме з ним в подальшому ви будете комунікувати, і він відповідає за всю роботу над вашим інтернет-проектом і кінцевий результат. Залежно від поставленого завдання в якості project manager призначається:
  • головний програміст (Senior Developer) при розробці сайтів і їх підтримки;
  • начальник SEO відділу компанії (Senior SEO) на завдання по просуванню сайту онлайн;
  • інтернет-маркетолог завжди на місці, якщо вам потрібно розробити ефективну маркетингову стратегію компанії в мережі і провести результативні рекламні кампанії.
 3. Project manager організовує роботу команди фахівців веб-студії і контролює всі робочі процеси. Гарантуємо, що над вашим проектом будуть працювати тільки нішеві фахівці з досвідом більш 2-х років в своєму напрямку.

У підсумку ви отримуєте потрібний вам результат при мінімальних витратах власного часу і нервів. Але хто ж ті фахівці, які допоможуть вам просунути бізнес онлайн?

Команда web-студії VipWS Україна

Команда web-студії VipWS Україна

 • Senior Developer. У нашій компанії це звання носить програміст з досвідом роботи 10+ років. Що тут ще додати? Професіонал, який може будь-який сайт змусити працювати так, як це потрібно для досягнення ваших цілей.
 • Middle Develope r. Спеціаліст, чий програмний код вже 3 роки є надійною опорою сайтів наших клієнтів і відповідає за їх стабільну роботу.
 • Верстальник. Його пізнання в HTML, CSS та інших премудростях фронтенда настільки гарні, що ваш корпоративний сайт або інтернет-магазин буде зручний і 100% правильно працювати на будь-якому пристрої.
 • Дизайнер. Людина загадка. Завжди тримає інтригу до кінця, але будьте впевнені, що зовнішній вигляд вашого сайту вам точно сподобається - він допоможе вашій компанії запам'ятатися і бути впізнаваною.
 • Контент-менеджери. Вони ж - копірайтери, контент-маркетологи і купа інших розумних слів. Саме їх тексти перетворюють користувача сайту в вашого потенційного клієнта.
 • Middle SEO. Збір семантичного ядра (ключових запитів від потенційних відвідувачів) для сайту, складання мета-тегів і інша технічна робота для успішного просування вашого web-ресурсу - це його хобі, яке чомусь помилково називається роботою.
 • Senior SEO. Маг і чарівник пошукового просування зі стажем в 100+ успішних проектів. Після його роботи ваш сайт точно вийде в ТОП-10 Яндекс і Google за основними ключовими запитами, що змусить ваших конкурентів серйозно переглядати власну стратегію розвитку бізнесу!
 • Інтернет-маркетолог. Його девіз - "клієнт завжди повинен бути в плюсі". Головні критерії оцінки успішності співпраці з ним - це відсоток конверсії сторінок вашого сайту і отриманий прибуток після його роботи.

Найкраще ж доказ професіоналізму команди web-студії VipWS і ефективності її роботи на ринку розробки і просування сайтів - це 50+ успішних онлайн-проектів в Україні, Росії, Казахстані, СНД і Європі з моменту створення веб-студії в 2013 році.

Що пропонуємо на ринку інтернет-маркетингу і просування сайтів?

Що пропонуємо на ринку інтернет-маркетингу і просування сайтів

Наш основний профіль - це:

 1. Створення сайтів під ключ .
 2. Пошукове просування сайтів (SEO).
 3. Налагодження та ведення контекстної реклами (Adwords, Директ).
 4. Розробка дизайну і фірмового стилю .
 5. Робота в соціальних мережах (SMM).

І замовляючи перераховані вище послуги в VipWS, ви отримуєте головне - успішне просування вашого бізнесу онлайн в Україні та за її межами. Самовпевнено?

Телефонуйте, пишіть або приходьте в гості - ми доведемо, що наша команда дійсно приносить потрібний РЕЗУЛЬТАТ!

Що потрібно для успішної роботи будь-якої компанії в умовах жорсткої конкуренції ринку?
Але хто ж ті фахівці, які допоможуть вам просунути бізнес онлайн?
Що тут ще додати?
Що пропонуємо на ринку інтернет-маркетингу і просування сайтів?
Самовпевнено?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: