Web-програмування

WEB-розробка демонструє впевнене зростання частки в стартапи. Кратне зростання WEB-сервісів створив потребу в WEB-розробників практично у всіх країнах світу. Професія WEB-програміста входить в топ 10 найбільш перспективних професій на найближче десятиліття. ІТ-компанії постійно розширюють штат, оскільки кількість WEB-додатків в світі подвоюється майже щороку.

Адже навіть установка програми для користувача представляє деяку незручність - по-перше, треба подивитися, чи підійде вона для платформи користувача: тобто розробник повинен написати її в різних варіантах: і для Windows (відразу виникне питання - яка версія? 64 або 32 бітна?) , MacOS, Linux. І, з огляду на поширення планшетів і смартфонів для роботи, адаптувати її для мобільних платформ: Android, iOS, Windows Mobile.

І якщо ця програма не призначена для обробки мультимедіа, то дані, що виводяться у вигляді чисел в таблицях, цілком можуть бути виведені через браузер. Це відразу дає можливість написати програму зв'язку бази даних, що зберігається на сервері в хмарі, з клієнтської машиною, для якої потрібно лише наявність будь-якого сучасного браузера. Таким чином, власник бізнесу може стати й упралять бізнес-процесом з будь-якої точки планети, де є працюючий інтернет.

Звідси стає зрозумілим необхідний мінімум для розробника подібних додатків:

  • знання мови html,
  • каскадних таблиць стилів css і
  • сучасного скриптового мови JavaScript.

знання мови html,   каскадних таблиць стилів css і   сучасного скриптового мови JavaScript

За недовгий час він став одним з основних засобів програмування web-додатків. Виконання таких дій як створення, видалення запису, очищення полів записи вже немислимо з перезавантаженням сторінки. JS не надає низькорівневих засобів роботи з пам'яттю і процесором комп'ютера, оскільки спочатку був орієнтований на браузери.

У браузері JavaScript вміє робити все, що відноситься до маніпуляції зі сторінкою, взаємодії з клієнтом, тобто з відвідувачем сторінки, і, в якійсь мірі, з сервером:

- створювати нові HTML-теги, видаляти існуючі, змінювати стилі елементів, ховати, показувати елементи і т.п.

- реагувати на дії користувача, обробляти кліки миші, переміщення курсора, натискання на клавіатуру і т.п.

- посилати запити на сервер і завантажувати дані без перезавантаження сторінки (ця технологія називається "AJAX").

- отримувати та встановлювати файли cookie, запитувати дані, виводити повідомлення.

Звичайно, є багато обмежень на можливості цієї мови - як правило, пов'язаних з безпекою користувача.

Пропонуємо навчання сучасної динамічно розвивається технології створення додатків з web-інтерфейсом.

Дата: щомісяця

За домовленістю

Курси веб-програмування

  • блокнот
  • чай каву

Відразу виникне питання - яка версія?
Або 32 бітна?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: