«Доктор Веб» випустив несигнатурного антивірус Dr.Web Katana

Антивірусна компанія «Доктор Веб» повідомила про випуск несигнатурного антивірусного продукту Dr.Web Katana. Він призначений для проактивного і інтелектуального захисту від невідомих вірусів, дані про яких ще не надійшли в базу. Антивірусна компанія «Доктор Веб»   повідомила   про випуск несигнатурного антивірусного продукту Dr

Розробники відзначають, що 60% звернень користувачів пов'язані із зараженням комп'ютерів різними «троянцями» і блокувальниками, які часто не відстежуються в режимі моніторингу. Передбачається, що Katana зможе фіксувати їх «на льоту», оскільки антивірус побудований на базі проактивних технологій і відстежує віруси за рахунок зміни системних файлів або появи підозрілих процесів.


Також зазначається, що сучасні ОС мають велику кількість вразливостей, які використовуються зловмисниками, проте Katana покликана якраз контролювати ці уразливості. При цьому наголошується, що антивірус не використовує бази даних, а значить не вимагає перманентного оновлення, а також майже не навантажує систему. Для роботи використовуються дані хмарного сервісу Dr.Web Cloud.

Однак варто розуміти, що Dr.Web Katana - це доповнення, а не заміна звичайного антивіруса, тому їх рекомендується встановлювати паралельно.

Telegram-канал @overclockers_news - це зручний спосіб стежити за новими матеріалами на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: