Оновлення агента Dr.Web Enterprise Security Suite

компанія « доктор Веб »Повідомляє про оновлення компонентів в продуктах Dr.Web Desktop Security Suite і Dr.Web Server Security Suite з можливістю централізованого управління. Нові версії даних модулів дозволять значно підвищити продуктивність і стабільність роботи групи продуктів Dr.Web Enterprise Security Suite.

До складу оновлюваних модулів включена нова версія брандмауера, оснащеного вдосконаленим призначеним для користувача інтерфейсом, оновленим драйвером, і включає в себе всі найсучасніші напрацювання, відповідні однопользовательской версії. Нова версія антивірусного сканера відрізняється високою швидкодією і дозволяє виконувати перевірку в багатопотоковому режимі. Крім того, сканер також оснащений новим графічним інтерфейсом. Також в агент Dr.Web Enterprise Security Suite інтегрований новий сервіс Dr.Web Net Filtering Service з драйвером перехоплення трафіку Dr.Web Net Filter for Windows: ці модулі прийшли на зміну застарілої технології перехоплення трафіку через стек LSP і замінили процеси поштового антивірусного монітора SpIDer Mail і веб-антивіруса SpIDer Gate.

Зміни торкнулися і модуля самозахисту Dr.Web SelfPROtect - була помітно збільшена продуктивність компонента, а також виправлений цілий ряд помилок. Зокрема, була підвищена стійкість додатків Dr.Web до змін з боку руткітів, здатних перехоплювати виклики використовуваних для управління роботою додатків процедур.

У скануючий сервіс Scanning Engine також було внесено безліч виправлень: зокрема, виправлена ​​помилка, що викликала аварійне завершення роботи сервісу при перезавантаженні Scanning Engine або антивірусних баз, помилка витоку пам'яті при роботі з менеджером карантину, усунені причини збоїв даного сервісу в версіях ОС Windows для країн Східної Азії.

Крім іншого, був оновлений файловий монітор SpIDer Guard (NT), мовні модулі, файли довідки, в які була додана інформації по новим компонентам.

Нові компоненти - нова версія сканера з графічним інтерфейсом, а також сервіс Dr.Web Net Filtering Service з драйвером перехоплення трафіку Dr.Web Net Filter for Windows, - будуть встановлені в операційних системах Windows 2000 з пакетом оновлень SP4 і накопичувальним пакетом оновлень Update Rollup 1 , Windows XP з пакетом оновлень SP2 і старше, Windows 2003 пакетом оновлень SP1 і старше, Windows Vista і старше. В інших операційних системах ці компоненти використовуватися не будуть.

Компоненти, що входять до складу Dr.Web Enterprise Security Suite 6.0.4, готові до роботи під управлінням операційної системи Microsoft Windows 8.

Для користувачів оновлення відбудеться автоматично, проте потребують перезавантаження комп'ютера.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: