Як блокування WebMoney допомогла мені зекономити на виведення коштів з біржі Miratext. ретроспектива

 1. Безкоштовний сир
 2. Ні сорому, ні совісті
 3. Врятувати заморожені WMU
 4. Чому блокування Webmoney не заважає українцям заробляти на «Міратексте»
 5. Як отримувати зароблене на Miratext відразу на гривневу карту без обміну через wm.exchanger.ru

Раптова блокування WebMoney на Україні торкнулася інтересів тих, хто витрачав, заробляв або навіть збирав гроші в Мережі

Раптова блокування WebMoney на Україні торкнулася інтересів тих, хто витрачав, заробляв або навіть збирав гроші в Мережі. У тому числі і мої. Період з 24 по 31 травня видався непростим. Довелося добряче понервувати: дуже вже не хотілося змінювати свої кревні за вкрай невигідним курсом, щоб отримати хоч щось.

Впевнена, тут повно українських авторів, які вирішили цю проблему не моргнувши оком або зовсім з нею не зіткнулися. Але, напевно, є і ті, хто, як і я, наполегливо шукав той самий спосіб виведення коштів з біржі з найменшими втратами.

Зміст статті:

Безкоштовний сир

Почну з того, як я виводила кошти раніше:

 1. Перераховувала на WebMoney в рублях.

 2. Користувалася wm.exchanger.ru для конвертації за прийнятним курсом (який був куди вище, ніж при автоматичному обміні).

 3. Перекладала WMU на гривневу карту.

Я мала звичай періодично заходити на wm.exchanger.ru, щоб зловити хороший курс. На жаль, сталося так, що буквально за пару годин до того, як на мою пошту прийшов злощасне лист про блокування WebMoney від «Міратекста», я побачила щось подібне. Потрібно зробити застереження, що зазвичай курс був на рівні 0,43-0,46:

Пальці затремтіли, зіниці розширилися, мозок віддав команду «Фас!». Я несамовито кинулася виводити гроші на WM і міняти через wm.exchanger.ru.

Але ненавмисну ​​радість змінили шок і ступор. Кілька годин по тому я дізналася, що Web Money заблокували. Поки я залпом читала новини і посипала голову попелом, ціна WMU продовжувала стрімко падати.

Ні сорому, ні совісті

Я не піддалася паніці і залишила гривні в спокої тільки тому, що не знала, як їх потім вивести. Багато сервісів почали відверто спекулювати. Їх пропозиції виглядали так: «Тільки сьогодні! Обміняй WMU і втрать 40, а то і всі 50%. Не забудь заплатити комісію! »

З одного боку, чому тут дивуватися? Звичайна справа. У будь-якій незрозумілій ситуації люди починають займатися спекуляцією, намагаючись заробити на нещасних, які в терміновому порядку позбуваються від неліквідних засобів. Але я не хотіла втрачати майже половину від того, чим мала, тому твердо вирішила шукати вихід з ситуації, що склалася.

Трохи заспокоювало те, що у WM.ua вже були проблеми. Сервіс двічі блокували, але він завжди повертався. Я подумала, що у нього є всі шанси якщо не зняти санкції, то вже точно продовжити роботу до моменту їх закінчення. Хоча б частково.

Врятувати заморожені WMU

Минуло кілька днів. Все трохи заспокоїлися, а курс перестав бути настільки бентежить. З'явилася можливість повернути хоч частину грошей. Я перелопатила багато статей, відеоматеріалів і знайшла двоетапну схему виведення гривні:

 • Обмін WMU в WMR через wm.exchanger.ru. Втрати складуть в середньому 20-30%. Все залежить від того, за яким курсом були куплені WMU.

 • Висновок WMR на Visa UAH (гривні на банківську карту) через obmenka.ua. Тут дуже навіть непоганий курс.

Не корисна валютна карта

Пошуки тривали. Тим часом я отримала лист від Web Money. Адміністрація рекомендувала перевести кошти з гривневого гаманця в WMZ і вивести їх на валютну (доларову) карту. Але я вирішила, що розумніше їх. Навіщо ж мені переводити рублі в долари, а потім долари в гривні? Адже після кожної конвертації підсумкова сума стає все менше і менше. Тим більше, Miratext надає можливість виводити рублі на банківську карту.

«Мені терміново потрібно відкрити рублеву карту!», - подумала я. Раптово в кінці тунелю загорівся світло. Я відклала справи, одяглася і алюром побігла в банк. Через годину тримала в руках заповітну карту і запитувала виведення коштів з «Міратекста».

Через годину тримала в руках заповітну карту і запитувала виведення коштів з «Міратекста»

Але пройшов день, а гроші все не виводилися. Я запідозрила недобре. Написала в техпідтримку - обіцяли розібратися. Через шість годин ситуація не змінилася. Статус виведення коштів виглядав як вирок: «На розгляді».

Було дуже незручно, але я вирішила знову потривожити техпідтримку. Там відповіли, що інформації ще немає. Але припустили, що стався збій з боку платіжного агрегатора. Сказали, що проблемою займаються. Я трохи заспокоїлася і вирішила почекати ще.

Вранці наступного дня я впала в зневіру. Новин не було. В голову почали закрадатися чорні думки. Я задумалася про те, що, можливо, з біржею доведеться попрощатися, чого мені вже точно не хотілося.

Довелося з раннього ранку знову тривожити милу Марію. Поки чекала відповідь, спробувала вивести рублі з Web Money на недавно отриману гривневу карту Приватбанку. Яке ж було моє здивування, коли я отримала відмову. Тут же написала в їх підтримку. Виявляється, мені відмовили, тому що карта неіменна.

І тут мене осінило. А що, якщо причина саме в цьому. Сумнівів немає: заявка коштів розглядалася так довго тільки через те, що у мене неіменна карта. Вихід зі становища знайшовся негайно. Слід негайно відправитися в банк і замовити таку, як потрібно.

Тим часом статус «На розгляді» змінився на «Відмовлено».

Запит на висновок коштів не був оброблений. Платіжний модуль повернув помилку. Можливі причини: номер карти вказано некоректно, карта не відноситься до міжнародних стандартів Visa або MasterCard. Якщо причини не підходять, будь ласка, спробуйте ще раз через деякий час або зверніться в службу підтримки.

Але як же так? Помилки немає: номер перевірений неодноразово, та й карта така, як потрібно. У техпідтримку заспокоїли і порекомендували дочекатися відповіді від платіжного агрегатора.

Кілька годин по тому прийшла відповідь. Виявляється, раніше кошти не виводилися тому, що сума була замалою. Чому відмовляють зараз - невідомо. Можливо, вся справа в тому, що карта не відповідає умовам Unitpay. Мені порекомендували шукати альтернативний спосіб виведення коштів. Але це неможливо, адже в Україні не працюють QIWI і Яндекс. Гроші, а PayPal немає зовсім.

Тут на телефон прийшло повідомлення: банк повідомив про забороненої операції. Мені стало цікаво, і я вирішила зателефонувати оператору. Виявилося, що Unitpay відправив гроші в рублях через український домен. А валютні операції всередині країни заборонені. Тобто, якби вони надійшли з російського домену, ніяких проблем. Стало ясно, що така ситуація може виникнути не тільки у мене, а й у всіх копірайтерів Miratext з України з гривневими картами.

Я вирішила не зупинятися. Роздобула імейл менеджера Unitpay і тут же поділилася з ним своєю бідою. Він сказав, що інакше не можна: ФЗ-59 забороняє електронні платежі з Росії на територію України, тому гроші надходять саме з українського сервісу.

Я опинилася в замкненому колі.

Чому блокування Webmoney не заважає українцям заробляти на «Міратексте»

Результат жвавого листування з техпідтримкою платіжного модуля збентежив. Виявляється, весь цей час я могла виводити гроші з Miratext прямо на гривневу карту. А я-то думала, що раз виводяться рублі, то відправляти їх потрібно тільки на рублеву.

Витяг з діалогу з менеджером Unitpay:

Витяг з діалогу з менеджером Unitpay:

Хтось із вас напевно це знав і вдосталь наді мною посміявся. Так, я витратила багато часу на пошук способу виведення грошей, який весь час був на виду. Але тепер знаю, що мені не потрібен Web Money.

Як отримувати зароблене на Miratext відразу на гривневу карту без обміну через wm.exchanger.ru

Крок № 1

Крок № 2

Сподіваюся, мій досвід допоможе українським авторам, які, як і я, не здогадалися виводити гроші відразу на гривневу карту. Щиро бажаю удачі тим, у кого заморожені WMU. Маю велику надію, що ситуація вирішиться і все буде добре.

Дякуємо копірайтера Тетяну за те, що поділилася з нами своїм Дякуємо копірайтера  Тетяну  за те, що поділилася з нами своїм  способом виведення коштів в непростій ситуації способом виведення коштів в непростій ситуації!

Тетяна вже скористалася можливостями Міратекст і отримує від нас всі обіцяні переваги!

У вас є свої Лайфхак, які допомагають полегшити життя копірайтера? Поділіться з колегами своїми прийомами і думками в нашому блозі.

Зв'язок через:

 • e-mail: gorbatenko.olga [собака] mirafox.ru;
 • skype: olga_booklover (кращий спосіб).

Як блокування WebMoney допомогла мені зекономити на виведення коштів з біржі Miratext. ретроспектива

5 (100%) 2 votes

Навіщо ж мені переводити рублі в долари, а потім долари в гривні?
Але як же так?
У вас є свої Лайфхак, які допомагають полегшити життя копірайтера?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: