Як і де обміняти гроші через Webmoney (WMZ, WMU, WMR, Paypal, Яндекс Гроші, e-gold)

Перед тим як почати розповідь, хочу зауважити - мова йде не про переведення в готівку коштів Webmoney, а про конвертацію валют всередині системи Перед тим як почати розповідь, хочу зауважити - мова йде не про переведення в готівку коштів Webmoney, а про конвертацію валют всередині системи. Подібна ситуація може виникнути для оплати якихось специфічних послуг, при цьому в Україні можуть знадобитися гривні, в Росії рублі, а найбільш затребувана валюта в Інтернеті, звичайно ж, долари (WMZ). Багато рекламодавців, партнерки працюють саме з WMZ. Ось і з'являється потреба швиденько конвертувати гроші між гаманцями.

Існує 3 різних способу реалізації даного завдання. По-перше, конвертацією WebMoney займаються так звані онлайн-обмінні пункти. Кожен із сервісів встановлює свої правила і курси обміну, а також підтримувані валюти. Іноді це не просто обмін між різними гаманцями WM, але і прив'язка до інших платіжних систем - E-Gold, PayPal, Яндекс.Деньги. На сайті webmoney.ru є список таких обмінних пунктів . Особисто мені поки послугами цих компаній користуватися не доводилося, зате добре знайомі такі 2 способи.

Якщо у вас встановлений WMKeeper CLASSIC, то ви можете обміняти гроші через програму. Клікаєте правою кнопкою мишки на будь-якому гаманці, в меню вибираєте «Обміняти» - «Обміняти WM на WM»:

Клікаєте правою кнопкою мишки на будь-якому гаманці, в меню вибираєте «Обміняти» - «Обміняти WM на WM»:

У спливаючому вікні ви зможете вибрати напрямок обміну - яку валюту і на що поміняти, а також потрібну вам суму. Причому в програмі досить зручно зроблені поля, де ви зможете вказати одне з трьох значень:

  • скільки валюти хочете обміняти
  • яка цифра вийде з урахуванням комісії
  • скільки ви хочете отримати після обміну

скільки валюти хочете обміняти   яка цифра вийде з урахуванням комісії   скільки ви хочете отримати після обміну

Після заповнення одне з трьох полів, значення інших обчислюється автоматом, тому вважати не доведеться. Далі відправляєте заявку на обмін і прямуєте вказівок.

Зовсім недавно з подачі онлайн фінансиста Діно Спомоні я відкрив для себе ще один спосіб - обмінну біржу з автоматичним обміном валют. Коротенько система працює так - є список заявок для обміну тих чи інших валют, ви можете вибрати один з доступних варіантів або залишити власну заявку. Останнє, напевно, більш вигідно (та й може використовуватися як-то для заробітку на біржі), але незрозуміло скільки ця заявку буде висіти в системі до реального обміну. Тому раджу знайти найвдалішу з доступних заявок і поміняти гроші.

Для цього в меню «Працювати в секції" вибираємо пункт «Поточні WM -> WM»:

Для цього в меню «Працювати в секції вибираємо пункт «Поточні WM -> WM»:

Потім у вікні, вибираємо який обмін нам потрібен - долари, гривні, рублі, євро. Відразу після цього на сторінці з'явиться список доступних заявок для обміну. Знаходьте зйомку з хорошим курсом і достатньою кількістю грошей в потрібній вам валюті. Клікаєте по ній, після чого виконуєте всі вказівки системи. Обмін буде проведений протягом декількох хвилин, так як всі дії виконуються автоматично. Також можна ознайомитися з розділом правила .

Тепер я буду ипользовать тільки біржу обміну, оскільки курс там дійсно краще - в останній раз заощадив аж 3 долари. Звичайно, сума угоди була не сильно велика, та й вигода відчувається після тривалого використання, коли ви, наприклад, обміняли пару тисяч доларів. Правда вчора, говорили, що не можна було поміняти WMZ в гривні через сильну різниці офіційного курсу системи і пропозицій в заявках. Що тут скажеш - криза :) І трохи абсурду - в той час, як у всьому світі 2 дні поспіль долар дешевшав, у нас в київських обмінниках він дістався мало не до рекордної позначки.

Хотів написати ще один пост про поточну нестабільну ситуацію і її вплив на Інтернет ринок, але реально не встигаю. Справа в тому, що починаючи з завтра і до понеділка я буду далеко від Києва - в славному місті Тернополі, до речі, моєму рідному місті. Можна було, звичайно, взяти ноут і скористатися послугами місцевих Інтернет провайдерів, але прийняв вольове рішення відпочити від комп'ютера взагалі, бо останнім часом я за ним мало не цілодобово. А це не дуже добре.

Спостерігає пост чекайте в понеділок, а поки можна почитати дещо з архіву (де є багато цікавого матеріалу) або поглянути на статті на інших моїх проектах - екшени (actions) для Photoshop , постійні читачі в блозі на Blogspot . А ще краще відпочити на вихідних, поки погодка радує плюсовою температурою, і можна прогулятися по гарних осінніх алеях. Робота - це добре, але ж є речі куди більш приємні і прекрасні :) Успіхів і до зустрічі вже в листопаді.

PS На всю пошту, повідомлення в асьці відповім, коли приїду. Тим часом беремо участь в акції «Кращі в добірці» (Особливо актуально для молодих блогерів) і читаємо серйозне інтерв'ю з MaulNet .

Дякую спонсорам:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: