Як купити криптовалюта за WebMoney рублі

 1. Перший спосіб покупки за Вебмані
 2. Покрокова інструкція
 3. Плюси даної біржі
 4. переваги

Зараз з'явилося дуже багато сервісів, які пропонують грошові перекази між криптовалюта і Вебмані гаманцем, але більшість з них не викликають довіри або ж у них просто низькі рейтинги. У цій статті ми розповімо, де найкраще зробити даний трансфер вигідно, позбавивши вас від довгого шляху проб і помилок.

Перший спосіб покупки за Вебмані

Exmo.me - відмінний проект, який вже 3 роки займається всіма грошовими обмінами. Він зарекомендував себе з відмінною боку, з усіма угодами безпечні, серйозних нарікань в роботі даного сервісу немає. Всі операції відбуваються за діючими курсам на даний момент. З мінусів можна тільки відзначити - це деяку комісію на всі операції, але вона становить всього 2-8 відсотків.

Тепер давайте поговоримо детальніше про покупку криптовалюта за рублі Вебмані на даному сайті.

Покрокова інструкція

Для початку вам потрібно вибрати, власне, яку криптовалюта ви хочете купити. На ринку найвідоміші - це лайткоіни, біткоіни і ефіріум. Ми б вам радили, все таки, купувати біткоіни, тому що вони дорожче всіх (як найперші кріптоденьгі). Можливо, з часом ця криптовалюта буде дорожчати, якщо так і не знайдеться регулятор, який буде за нею стежити.

Отже, для покупки криптовалюта потрібно спочатку зареєструватися на сайті Exmo.me. Процедура реєстрації дуже проста і зрозуміла. Вводите свою пошту, реєструєтеся, після цього прийде підтвердження на пошту про реєстрацію.

Відкриваєте її і підтверджуєте реєстрацію, перейшовши по потрібному посиланню. Тепер у вас є логін і пароль на сайт Exmo, тобто доступ.

Для початку вам потрібно перевести гроші з вебмані на цю біржу - це робиться дуже легко, через спеціальне меню вгорі. Комісії досить маленькі, підтверджуєте платежі на сайті і все: ваш гаманець повний грошима на сайті Exmo.

Далі ви купуєте через біржу криптовалюта, яка вас цікавить - припустимо, біткоіни. Вводите суми, необхідні для обміну, і робите його. Операція робиться моментально і вам не доведеться довго чекати підтвердження угоди.

Тепер у вас є криптовалюта на сайті, яку потрібно перевести на крипто-гаманець. Для цього заходите в транзакції (відправити гроші), вводите свій гаманець і операція буде успішно завершена.

Плюси даної біржі

 • Exmo вже давно на ринку висока репутація, безпечний і не викликає сумнівів.
 • Всі операції відбуваються дуже швидко, не потрібно чекати кілька днів, як це буває на інших проектах.
 • Тут ви не тільки зможете обмінювати свої гроші, а й примножувати свій капітал. Є біржа з ​​грошовими парами для торгівлі.

Мінуси і недоліки

 • При всіх цих перекладах ви втратите якусь частку грошей на оплату комісії. Це комісія Вебмані і внутрішня на біржі Exmo.

Другий спосіб покупки за Webmoney

Нещодавно Вебмані зробили можливість створити внутрішній гаманець WMX на своєму сайті, що полегшило в значної частини грошові перекази, пов'язані з криптовалюта. WMX - своєрідний біткоіни гаманець, на нього ви зможете безпосередньо через обмінник Вебмані переводити з доларових або рублевих рахунків свої гроші без комісій. Це дуже зручно. Тим самим, у вас на Вебмані буде своєрідний банк біткоіни. Ви будете стежити за курсом і зможете з вигодою продати його. Адже курс-то росте у всіх ТОП-ових криптовалюта, тому чому б на цьому не заробити.

переваги

 • Дана процедура займе у вас всього лише одну дію, якщо у вас є капітал на Вебмані гаманці, неважливо в якому еквіваленті. Ви просто зайдете в гаманець, натиснете перевести на WMX-гаманець, і обмін відбудеться.

недоліки

 • Якщо ж у вас немає вільних грошей на Вебмані, то процедура трохи затягнеться. Вам доведеться їх туди спочатку покласти. Наприклад, через термінали готівкою, банківську карту або через інші електронні гаманці. Але ми не вважаємо це великим мінусом, скоріше лише доповнення до дій.
 • Вебмані поки працює тільки з біткоіни.

Який спосіб краще

В кінці цього огляду ми хочемо сказати, що краще для покупки криптовалюта, якщо потрібні саме біткоіни - другий спосіб. Він менш витратний і набагато швидше. Якщо ж ви купуєте іншу криптовалюта, то рекомендуємо користуватися биржой Exmo.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: