Як можна зняти гроші з WebMoney

 1. Яким обмінним сервісом скористатися?
 2. Як можна зняти гроші з WebMoney? Робота з онлайн-банкінгом.
 3. Webmoney висновок. Реальні гроші відразу в руки!

Багато користувачів, чия трудова діяльність пов'язана з Інтернетом, стикаються з проблемою перекладу віртуальних коштів в реальні. Ті, хто користуються онлайн-гаманцями, замислюються, як вигідно вивести гроші з платіжних систем і не втратити при цьому величезні суми на комісії. Ми розглянемо актуальні способи виведення віртуальної валюти, на прикладі сервісу Вебмані, які стануть в нагоді фрілансерам і всім, хто володіє електронними гаманцями.

Яким обмінним сервісом скористатися?

Яким обмінним сервісом скористатися

Подібну операцію можна здійснити різними способами, використовуючи пластикову карту, за допомогою поштового переказу або відправки валюти на розрахунковий рахунок, виведення в інтернет-банкінг. Крім цього, відрізняються і майданчики конвертації коштів - це може бути стандартний сервіс від WebMoney Merchant Transfer, сторонні обмінні пункти або авторизовані дилери. Для початку розберемося, через яку інтернет-майданчик краще переводити гроші.

Однозначно, не варто користуватися неперевіреними обмінниками або підозрілими сервісами - це можуть бути шахраї, або ненадійні компанії, які після оплати нічого не відправлять натомість. Варто звернути увагу на офіційних дилерів (наприклад, WmAlliance), які сертифіковані в системі WMT, мають значний внутрішній капітал і грошовий резерв, можуть надати ліцензію на здійснення операцій, сертифікати від гарантів і міжнародних фінансових компаній.

Наприклад, в арсеналі обмінника wmalliance.ru є все перераховане вище, включаючи:

 • реквізити атестаційних документів,
 • високий BL-рівень в системі Вебмані,
 • перевірка іноземним гуртом Duns and Bradstreet безпеки сервісу (шифрування 256 біт, кореневий сертифікат 2048 біт),
 • інтерактивна довірча пломба від GeoTrust
 • резервний гарантійний фонд в розмірі 500 000 USD (в разі злому)

Це далеко не повний перелік гарантійних можливостей ВМ-клубу. Клієнт може запросити всі необхідні документи, прочитати відгуки і подивитися рейтинги WmAlliance в каталогах Мегасток і Гео-сервіс Вебмані.

Як можна зняти гроші з WebMoney? Робота з онлайн-банкінгом.

Визначившись з майданчиком, можна приступати до обміну коштів. Webmoney висновок особливо зручний тим, що у клієнта є великий вибір напрямків, якими він може скористатися. Можна швидко переводити Вебмані WMR в Інтернет-банкінг за напрямками:

Це лише частина напрямків, які пропонує стандартний обмінний сервіс. Таким же чином, можна виводити WebMoney-USD (WMZ) і WebMoney-EUR (WME).

Карта чи банківський рахунок в іншій установі? У нас можливий варіант webmoney виведення грошей на карту VISA, MasterCard або Maestro. Просто зайдіть на головну сторінку, відзначте потрібний напрямок (розділ «Висновок-Введення») і валюту вашого гаманця, оформите заявку, оплатіть її і кошти надійдуть за вказаними реквізитами в найкоротші терміни!

Webmoney висновок. Реальні гроші відразу в руки!

Реальні гроші відразу в руки

Для роботи з нашим сервісом не обов'язково мати карту, рахунок або реєстрацію в Інтернет-Банкінг. Ми пропонуємо можливість переведення в готівку коштів в декількох містах Росії, включаючи Сімферополь! Клієнт просто створює заявку, оплачує її і приходить з паспортом в наш офіс за готівкою рублями. Для вашої зручності працюють 3 офіси в Москві, 2 - в Омську, 2 відділення в Сімферополі, 1 офіс в Сочі, Євпаторії та Ростові-на-Дону. В середньому, комісія за послугу перевести в готівку wm становить 3.5% від суми + 30 руб.

Переваги цього методу:

 • Чи отримуєте одразу готівку, за якими не треба бігати в банкомат і по відділеннях банків.
 • Можливість отримати готівкою USD при обміні WMZ!
 • Комісія нижче, ніж при відправці титульних знаків в інтернет-банкінг.
 • Для отримання коштів по сплачену заявку потрібен тільки паспорт.
 • Офіси в різних районах міста, які працюють за гнучким графіком, дозволяють клієнту не витрачати час і швидко отримати готівку.

Консультанти компанії тісно співпрацюють з системою Webmoney, як зняти гроші готівкою вони добре знають і зможуть доступно пояснити навіть новачкові. Задавайте питання в чат або за телефонами, якщо у вас виникли труднощі. У розділі «Введення-Виведення» на сайті «WmAlliance» можна ознайомитися з усіма можливими напрямками обміну грошових знаків. Ми підтримуємо відправки і прийом SWIFT-платежів і проводимо транзакції в банки РФ (на розрахунковий рахунок при вказівці платіжних реквізитів клієнта). Вибирайте зручний метод і обмінюйте Вебмані без переплат!

Яким обмінним сервісом скористатися?
Як можна зняти гроші з WebMoney?
Яким обмінним сервісом скористатися?
Як можна зняти гроші з WebMoney?
Карта чи банківський рахунок в іншій установі?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: