Як обміняти PayPal на Webmoney

 1. Проблема обміну PayPal на Webmoney
 2. Де обміняти PayPal на Webmoney?
 3. Як обміняти PayPal на Webmoney у мене?
 4. Вартість обміну PayPal на Webmoney
 5. Гарантії при обміні PayPal на Webmoney

Інтернет безмежний і йому не перешкода ні гори, ні океани ні державні кордони. Російськомовні жителі Америки активно користуються російськими веб-сайтами, сервісами, купують російські товари і послуги, а росіяни - «буржуйнете». Але платіжні системи все ж обмежуються державами, і оплатити з Америки товар або послугу в Росії часто стає справжньою проблемою. Ця проблема багатьом настільки непосильна, що вони можуть і зовсім відмовитися від покупки.

Проблема обміну PayPal на Webmoney

Справа в тому, що в Америці і в Росії діють абсолютно різні платіжні системи, які між собою абсолютно ніяк не обмінюється. У Росії найпопулярнішою платіжною системою є Webmoney, а в Америці PayPal. І якщо PayPal тільки починає боязко підкорювати Російський ринок, обмежуючи поки прийом платежів, то для Webmoney дорога в американську систему грошових переказів закрита самим американським законодавством, адже воно не любить непрозорі платежі.

Де обміняти PayPal на Webmoney?

Ця проблема легко вирішувана. Існують посередники і обмінники, які можуть обміняти вам PayPal на Webmoney. Їх просто дуже мало, так як такий напрямок обміну дуже ризикована. Якщо пошукати в моніторингу обмінників, то всього 2 обмінника змінюють PayPal на Webmoney і то в ручному режимі. Міняють з комісією 15%.

Таким же чином працюють і посередники - приватні інтернет-підприємці, що заробляють на обміні. Їх теж одиниці, і я один з них.

Я давно займаюся обміном PayPal і міняю з комісією нижчою, ніж обмінники - 10%. За 110 PayPal ви отримаєте 100 WMZ.

Якщо у Вас немає гаманця вебмані, то я можу оплатити вашу покупку. Тобто, практично, мені все одно, куди переводити WMZ. Я переведу туди, куди скажете і стільки, скільки скажете, ваш це на гаманець, або на гаманець третьої особи, що продає вам навчальний курс або репетиторство по скайпу. До речі, ви навіть заощадите на комісії вебмані (0,8%).

У США купити Webmoney у мене можна і іншими способами, не тільки PayPal.

Як обміняти PayPal на Webmoney у мене?

 1. Зв'язатися зі мною по телефону (1-347-409-8900, можна смс), по SKYPE (averkhul) або ICQ (451561665);
 2. Домовитися про умови і часу обміну. Людина я працюючий зручно обмінювати, швидше за все, буде ввечері (після 5-6-ти) по Нью-Йоркському часу;
 3. Надати необхідні скани і скрін-шоти. Я звертаюсь деякі документи перед обміном;
 4. Перекласти PayPal і отримати на гаманець WMZ;

Чому запитуються документи при обміні PayPal на Webmoney?

Запит документів при обміні, як я помітив, може лякати деяких моїх потенційних клієнтів. Я бачив обурення на деяких форумах з приводу того, що я прошу показати документи, перед обміном. Поясню чому я так роблю:

Справа йде таким чином, що PayPal - прозора платіжна система, а Webmoney - ні. Якщо мені переведуть гроші, які вкрадені з чужого PayPal рахунку, то пізніше, коли власник помітить пропажу, їх відберуть. Так працює банківська система США - вкрадені гроші повертають власнику. Але ті Webmoney, які я за них заплатив при обміні, я повернути не зможу. Webmoney - інша система і працює вона по-російськи, - «не будь лохом». Тому, не бажаючи бути обдуреним, я прошу доказів, що PayPal рахунок, з якого будуть переведені гроші, дійсно ваш і гроші на ньому не крадені.

Запитувані документи: ваше ID та скріншот історії транзакцій PayPal. Вони можуть мене переконати, що це ваш paypal рахунок і бачити звідки і коли він поповнювався.

Перевірка документів дозволяє мені змінювати без холда (hold - затримка). Хоча можемо замінити перевірку документів на холд 45 днів, як змінюють обмінники. Не думаю, що комусь так буде зручніше.

Вартість обміну PayPal на Webmoney

Курс обміну PayPal на Webmoney = 10%. Для кого-то 10% здасться дорого, але такі реалії, дешевше ви навряд чи знайдете. Надходження вебманей у мене обмежена і часто не вистачає. А коли їх немає, люди готові платити і більше.

Але іноді мені привалювати багато вебманей. І коли у мене багато, великі суми я можу продати дешевше, зі знижкою.

Знижки на обмін PayPal → Webmoney:

 • обмін більше 500 WMZ - комісія 9%
 • обмін більше 1000 WMZ - комісія 8%
 • обмін більше 2500 WMZ - комісія 7%
 • обмін більше 5000 WMZ - комісія 6%
 • обмін більш 10000 WMZ - комісія 5%

Щоб обміняти PayPal на Webmoney зі знижкою, перш за все, повідомте мені про таке бажання, залиште свої контакти, і якщо я не зможу продати зі знижкою відразу, я зв'яжуся з вами, коли така можливість з'явиться.

Гарантії при обміні PayPal на Webmoney

 1. Гарантією при обміні PayPal виступає сама платіжна система PayPal. Це прозора система і крадені гроші будуть повернуті. Тому я так обережно приймаю PayPal. Живу в США, мій акаунт верифицирован, банківський рахунок до нього прикріплений, адреса не змінювався вже 5 років, телефон 8 років.
 2. Моя репутація. Обміном PayPal на Webmoney я займаюся вже давно. На багатьох форумах можна знайти мої пропозиції з 2007 року і ніхто не може назвати мене шахраєм. Я ніколи не просив клієнтів писати хороші відгуки, як часто я бачу на подібних гілках, але погані написали б відразу. Маю персональний атестат вебмані з BL = 160, який теж без поганих відгуків.
 3. Можу надати скани документів, скріншоти, які звернулися щодо для гарантії і що ще, придумайте самі, аби вам було спокійно.

на Ваш сайт.

Як обміняти PayPal на Webmoney у мене?
Де обміняти PayPal на Webmoney?
Як обміняти PayPal на Webmoney у мене?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: