Як отримати формальний атестат WebMoney

 1. Що це таке
 2. Яким чином отримати
 3. Про переваги

У даній статті мова піде про те, як отримати формальний атестат WebMoney в режимі онлайн. Для ідентифікації та розмежування певних груп користувачів на WM застосовується система видачі атестатів. Кожному новому клієнту автоматично присвоюється атестат псевдоніма, що дозволяє тільки поповнювати свій гаманець на невелику суму і виробляти оплати в інтернеті. Для виведення коштів з гаманця необхідний наступний за статусом атестат - формальний. У даній статті мова піде про те, як отримати формальний атестат WebMoney в режимі онлайн

Що це таке

Розберемося, що таке формальний атестат в WebMoney. По суті, це електронний документ користувача. Для його отримання скановану копію паспорта (використання закордонного паспорта не допускається) потрібно завантажити. Необхідності особистого візиту до уповноваженого реєстратора немає. З фінансовими обмеженнями, передбаченими для даного статусу, можна ознайомитися.

Володар формального статусу учасника системи користується мінімальним рівнем довіри з боку інших користувачів, так як формальний атестат WebMoney - це те, що може бути використано шахраями. Зловмисники можуть уявити чужі паспортні дані і потім вести незаконну діяльність в інтернеті - наприклад, переводити доходи, отримані злочинним шляхом.

Яким чином отримати

Отримати формальний атестат WebMoney можна безкоштовно, заздалегідь підготувавши скановану копію паспорта. Для цього необхідно:

 1. Авторизуватися в своєму WMID і в розділі «Приватним особам» вибрати пункт «Отримати атестат».
 2. На сторінці passport.webmoney.ru натиснути кнопку «Продовжити».
 3. Заповнити форму для введення особистих даних на отримання формального атестата в системі WebMoney.
 4. Завантажити копію паспорта в систему.

Електронний документ буде надано після перевірки введених відомостей представниками WM, про результати якої буде повідомлено по електронній пошті.

На різних форумах нерідко цікавляться, як зробити формальний атестат в WebMoney на основі інших своїх документів - наприклад, посвідчення водія. Однак, відповідно до внутрішньої політики WM Transfer, цю процедуру неможливо пройти без пред'явлення копії основного документа, але можна дозволити системі взяти ваші дані на порталі держпослуги. Вся представлена ​​особиста інформація залишиться закритою для інших учасників системи.

Далі розберемося, як отримати формальний атестат WebMoney без паспорта шляхом використання порталу. Цей спосіб має на увазі, що паспортні дані користувача вже були перевірені адміністрацією порталу та облікового запису присвоєно статус Підтверджений.

У цьому випадку інформацію, раніше подану порталу держпослуги, можна використовувати для отримання формального статусу на WM і не завантажувати в систему скани документів. Необхідно просто натиснути кнопку «Увійти за допомогою gosuslugi.ru».

Система переведе на сайт порталу, де потрібно авторизуватися, під списком запитаних ПС відомостей натиснути «Надати», повернутися на сторінку WM і завершити операцію.

Про переваги

Формальний статус учасника WM Transfer дозволяє:

 • здійснювати поповнення свого гаманця банківським і поштовим переказом;
 • використовувати сервіс;
 • здійснювати поповнення через системи грошових переказів;
 • ;
 • ;
 • отримати доступ до обмінної біржі;
 • виводити кошти з гаманця WMZ на банківські карти, видані сервісом exchanger;
 • отримати невеликий короткостроковий кредит на кредитній біржі WM Transfer;
 • користуватися послугами онлайн-ресурсів для обміну WM на титульні знаки інших платіжних сервісів.

Дана форма ідентифікації, що дозволяє здійснювати покупки в інтернеті і отримувати, користується популярністю у нових користувачів, які вивчають можливості системи, і у фрілансерів, яким перераховують на WM-рахунки гонорари. Для ведення комерційної діяльності та отримання кредитів необхідний більш високий статус учасника WM Transfer.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: