Як переслати гроші з Росії в Україну?

  1. Переказ коштів через ПриватБанк
  2. Спеціальні пропозиції від Ощадбанку Росії
  3. Поштовий переказ
  4. Електронні гроші
  5. Міжнародний переклад

Багато, хто їде на заробітки в іншу країну, або ж з якихось ще причин опиняється по інший бік кордону від рідних людей, часто цікавиться питанням переказу грошових коштів з однієї країни в іншу. В даному випадку будуть розглянуті кілька найбільш популярних і зручних способів передати певну суму за кордон.
Багато, хто їде на заробітки в іншу країну, або ж з якихось ще причин опиняється по інший бік кордону від рідних людей, часто цікавиться питанням переказу грошових коштів з однієї країни в іншу
У кожного свої переваги, але як правило люди намагаються знайти спосіб перекладу, який не вимагав би додаткових витрат, а також здійснювався з досить великою швидкістю. І, звичайно ж, не хочеться втрачати кошти в результаті якої-небудь системної помилки або через недогляд когось із співробітників «ланцюжка».

Саме тому на перше місце виходять всілякі банківські системи. Практично у кожного обивателя зараз є або рахунок в банку, або картка, а також присутній підключення до інтернет-банку для відстеження платежу. Сучасна банківська система влаштована таким чином, що між рахунками і картами переклади можна здійснювати незалежно від державних кордонів.

Крім того, при необхідності може бути проведена автоматична конвертація валюти за поточним курсом. Наприклад, якщо користувач бажає перевести з доларової карти кошти для одержувача, у якого валютою служать рублі, то буде проведено автоматичний обмін, т. Е., У платника будуть списані долари, а іншій людині прийде на рахунок певну кількість рублів.

Однак, варто враховувати, що такий переклад робиться не безкоштовно - за здійснення транзакції банки вимагають досить високі комісійні. Само собою, комісії залежать від того, переводяться гроші власнику картки цього банку або якогось іншого, а також - від місця розташування банку одержувача. Якщо при транзакціях на карткові рахунки, що стосуються цієї ж банку, буде забрано лише 1-2% від суми платежу, то при перекладі в іншу країну може бути взяти вже 5-7% і більше.

Переказ коштів через ПриватБанк

Переказ коштів через ПриватБанк

Варто відзначити, що власникам карт, які відповідають міжнародним стандартам, таких як Visa або Master Card, досить просто здійснювати платежі за допомогою банків, філії яких поширені на території країни і за її межами. Наприклад, ПриватБанк пропонує своїм клієнтам можливість пересилати гроші з Росії на Україну за допомогою системи віртуальних платежів LiqPay . Все, що потрібно для такого платежу - знання номера телефону одержувача.

Спеціальні пропозиції від Ощадбанку Росії

Спеціальні пропозиції від Ощадбанку Росії

Не секрет, що деякі банки прагнуть забезпечити собі приплив клієнтів за рахунок зниження ціни на певні послуги. Відомий Сбербанк Росії надає можливість переслати грошовий переказ за системою «Бліц». Безсумнівним достоїнством даного перекладу є досить низька комісія - 1%, але мінімум 150 рублів. Звичайно ж, зовсім невеликі суми пересилати таким чином теж досить накладно, але при передачі 15000 рублів і більшої суми за переклад потрібно буде заплатити тільки 1%.

Для того, щоб відправити переказ за цією системою, потрібно назвати банківському співробітнику персональні дані одержувача і його паспортні дані. Після цього перекладу присвоюється номер, який відправник повинен повідомити одержувачу. Також останнім потрібно буде пред'явити паспорт при отриманні грошових коштів. Зручно, що при отриманні можна відразу ж конвертувати одержувану валюту в будь-яку іншу за поточним курсом.

Поштовий переказ

Поштовий переказ

Також послуги з переказу грошових коштів надають державні поштові служби обох країн. Варто відзначити, що в їх використанні є необхідність тільки в тому випадку, якщо поряд з місцем проживання одержувача або відправника немає банківських відділень. Адже комісія за переказ складає 8% від суми переказу, при цьому термін переказу може складати до місяця, в залежності від країни проживання одержувачів. Втім, на офіційному сайті повідомляють про те, що з Росії в Україну такий переклад йде близько двох днів.

Для пересилання грошей буде потрібно звернутися до відділення пошти та заповнити спеціальний бланк, в якому вказати дані свої і одержувача. Виданий чек варто зберігати до тих пір, поки не отримує передані кошти і не надішле повідомлення відправнику про це.

Не так давно пошта Росії обзавелася власним електронним службою, яка називається «КіберДеньгі». Термін перекладу також не перевищує двох днів, при цьому комісія залишається колишньою - 8% від переданої суми.

Ще з'явилася можливість віддати гроші на пошті для того, щоб їх перерахували на банківську карту Visa International або Master Card Worldwide, видану банком РФ.

Електронні гроші

Електронні гроші

Платіжні системи електронного формату вже давно міцно увійшли в побут багатьох жителів планети. Що ж стосується наших співвітчизників, більшість з них віддає перевагу перевіреним протягом довгих років структурам, таким як Webmoney , QIWI , Яндекс гроші , PayPal і Wallet One . Для переказу коштів з однієї країни в іншу найчастіше вибирається платіжна система Webmoney. Основна її перевага полягає в можливості працювати з декількома видами найбільш поширених валют, як міжнародних, так і національних.

Практично в будь-якій країні за допомогою цієї системи можна вивести гроші перекладом на карту або банківський рахунок. Крім того, дана платіжна система має високими рівнями захисту конфіденційної інформації, а отже - здійснення платежу з її допомогою буде максимально безпечним. Все, що потрібно - знати номер гаманця одержувача, а також перебувати поруч з платіжним терміналом, який і прийме гроші платника, після чого переведе на електронний гаманець одержувача потрібну кількість віртуальних платіжних знаків.

Звичайно ж, за здійснення переказу стягується певна комісія самої платіжної системи, яка становить 0,8% від суми. Крім того, додаткову суму забирає платіжна служба, терміналом якої відправник користувався при здійсненні платежу. Зарахування на рахунок коштів відбувається протягом декількох хвилин.

Міжнародний переклад

Міжнародний переклад

У кожній країні є свої власні платіжні сервіси, які співпрацюють з банками, а відповідно - за переклад доводиться платити не тільки самій системі, а й установі, що займається прийомом заявок на здійснення переказу. Таким чином, оплата становитиме вдвічі більше, ніж при виборі способу передачі коштів через одного посередника.

Однак, безсумнівним достоїнством такого сервісу є його доступність, а також висока швидкість перекладу - як правило, вже на наступний робочий день одержувач може отримати передані кошти. При цьому все, що буде потрібно для здійснення платежу - паспортні дані та місце розташування одержувача. І, звичайно ж, надати паспорт при заповненні заявки на переклад.

Використовуючи один з перерахованих вище способів, можна відправити гроші з Росії на Україну. При цьому різноманітність дає можливість будь-якому користувачеві підібрати саме той спосіб передачі грошових коштів одержувачу, який би задовольняв і за вартістю послуги, і за швидкістю здійснення транзакції і по безпосередньо зручності її здійснення.

І, звичайно ж, одним з найбільш зручних способів відправити або вивести кошти є сервіс Excash24.com. Реєстрація необов'язкова, а для початку роботи з сервісом досить Перейти на головну сторінку та обрати напрямок перекладу.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: