Як перевести гроші з МТС на Вебмані

 1. Переказ грошей на Вебмані через офіційний сайт МТС
 2. Грошовий переказ через систему WebMoney
 3. Грошовий переказ через сервіс MyPhone
 4. Обмеження і комісія за переказ з МТС на WebMoney

Вебмані є найпопулярнішу електронну систему розрахунків, яка пропонує своїм користувачам величезна кількість вигідних переваг. Саме тому компанія МТС співпрацює з даної платіжною системою і дозволяє своїм клієнтам переказувати грошові кошти без будь-яких проблем. В даній статті запропонована докладна інструкція, як перевести гроші з МТС на Вебмані. Подібна операція сьогодні користується великим попитом серед користувачів МТС та інших стільникових операторів.

Переказ грошей на Вебмані через офіційний сайт МТС

Перевести кошти з МТС на WebMoney можна наступним чином:

 1. Для початку необхідно відвідати офіційний сайт стільникового зв'язку МТС www.mts.ru .
 2. На сайті компанії у верхній частині головної сторінки знаходиться розділ «Фінансові послуги і платежі». Виконавши перехід в даний розділ вам необхідно вибрати наступний пункт «Грошові перекази». Клікнувши мишкою по даному пункту вам буде запропоновано безліч варіантів здійснення платежів.
 3. У нашому випадку необхідно вибрати розділ «Електронні платежі».
 4. Для того, щоб виконати процедуру через електронні платежі необхідно відзначити вид електронного гаманця. Компанія МТС співпрацює з платіжної системи Вебмані, відповідно вам необхідно поставити галочку навпроти пункту «WebMoney».
 5. Потім користувач повинен ввести у відповідне поле номер свого електронного гаманця. Номер гаманця повинен складатися з 13 символів, тобто включаючи і першу букву.
 6. В наступному полі вказується сума;
 7. Потім потрібно відзначити, звідки необхідно перевести гроші: з банківської карти або з рахунку мобільного телефону. У нашому випадку вибираємо пункт - «З мобільного телефону».

Перевіривши всі дані і переконавшись в їх правильності, потрібно натиснути кнопку «Далі», після чого система переведе вас на сторінку з особистим кабінетом. Тут потрібно ввести ваш логін з паролем, і виконати вхід в особистий кабінет. Тепер залишилося тільки підтвердити процедуру, після чого операція буде виконана.

Грошовий переказ через систему WebMoney

Другий спосіб перерахування коштів можна здійснити через платіжну систему Вебмані. Для цього потрібно встановити і зареєструватися в Keeper Standard (Mini). Якщо до вашого WMR-гаманця вже прив'язаний номер телефону, то зверніться наступної інструкції:

 1. Зайдіть в розділ «Фінанси»;
 2. Виберіть пункт «Гаманці»;
 3. Клацніть мишкою на слово «Поповнити»;
 4. Задайте тип поповнення - «З особового рахунку мобільного телефону»;
 5. У відповідному полі вкажіть суму, яку ви бажаєте перевести.

Далі необхідно підтвердити операцію обраним вами способом: за допомогою SMS-повідомлення на вказаний номер телефону або через E-num. Якщо ви вибрали спосіб підтвердження через СМС, то на ваш телефон надійде повідомлення, на яке потрібно відповісти будь-яким текстом, крім цифри 0, що є скасуванням операції.

Результати процедури можна відстежити в тій же системі WebMoney, в історії операцій по даному гаманцю.

Комісія за виконання даної операції складе 11,6% від суми переказу.

Грошовий переказ через сервіс MyPhone

Перерахувати кошти на гаманець WebMoney можна також скориставшись послугами сервісу MyPhone. Якщо номер телефону вже прикріплений, то потрібно зареєструватися вашим WMID і відкрити розділ «Прикріпити рахунок телефону», потім «Переказати гроші з номера телефону на гаманець». Вказавши суму, натисніть на кнопку «Продовжити». Тепер залишилося тільки виконати підтвердження за допомогою повідомлення, яке надійде найближчим часом на телефон.

Здійснюючи переклад з особового рахунку, на телефон надійде платне повідомлення. Дана оплата буде комісією за виконану операцію.

Якщо ваш номер не прикріплений, то перейдіть в розділ «Поповнити гаманець Вебмані». Вкажіть номер WMR-гаманця, номер телефону для списання грошей, суму і код на зображенні. Потім натисніть на слово «Оплатити». Також підтвердіть оплату в СМС-повідомленні.

Обмеження і комісія за переказ з МТС на WebMoney

Перекидаючи гроші з МТС на електронний гаманець WebMoney слід пам'ятати, що існує кілька обмежень:

 1. Максимальна сума переказу становить 5000 рублів;
 2. У добу можна виконати не більше п'яти перекладів;
 3. Перерахувати гроші на Вебмані неможливо з корпоративних номерів.

Важливо враховувати, що при переказі грошових коштів існує комісія, яка складає 11,6% від суми переказу. Така комісія досить велика, але варіантів перекладу без комісії, на жаль, не існує. Також є й інші способи переказу грошових коштів з номера телефону на гаманець WebMoney, але комісія в них менше не буде, навпаки ви витратите більше часу і зусиль.

Як видно з даної статті, перевести гроші способами, описаними вище, зовсім не складно. Однак, для здійснення переказу обов'язковою умовою є наявність доступу до інтернету. Через високу комісії такі способи не дуже вигідні для постійних перерахувань, але для рідкісних випадків цілком підійдуть. На сьогоднішній день таку послугу надають лише кілька стільникових операторів, таких як МТС, Білайн, Мегафон.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: