Як перевести гроші з Webmoney на Яндекс Гроші: обмін та переказ між гаманцями

 1. Навіщо потрібні?
 2. алгоритм
 3. Висновок і обмін
 4. складнощі
 5. Відео «Переказ грошей з Вебмані на Яндекс гроші»

Використання електронних платіжних систем вже не є чимось незвичайним. Тому легко може виникнути ситуація, при якій потрібно буде перевести частину фінансів з Вебмані на Яндекс. При нестачі досвіду поводження з електронними рахунками, можна зіткнутися з певними труднощами при здійсненні даної операції. У даній статті ми розглянемо, як перевести гроші з Вебмані на Яндекс гаманець.

Навіщо потрібні?

В даний час для користувачів пропонується кілька платіжних сервісів, кожен з яких має свої переваги і недоліки. Яку з них вибрати, вирішує сам користувач в залежності від поставлених цілей і завдань.

WebMoney почала свою історію в 1998 році. За 19 років розвитку перетворилася на глобальну інтернаціональну систему платежів, що охоплює десятки країн і мільйони користувачів. В системі діють сервіси:

 • з обліку, обміну, оплати розрахункових засобів;
 • залученню фінансів;
 • укладенню угод.

Яндекс Гроші стартувала в 2002 році, як проект платіжної системи, через яку оплачуються товари, послуги в російському сегменті інтернету. На сьогоднішній день система також благополучно розрослася до міжнародного рівня і пропонує користувачам послуги зі здійснення операцій оплати, перекладу за допомогою електронних грошей, готівки і банківських карт.

алгоритм

Для початку потрібно визначитися з тим, кому необхідно перерахувати кошти. Це важливий момент, тому що від нього буде залежати кількість подальших кроків, необхідних, щоб обміняти електронну валюту між ресурсами.

Якщо ви здійснюєте обмін коштів в двох різних платіжних між своїми налаштованими гаманцями, то операція не займе багато часу. Досить зв'язати їх для миттєвих переказів, діючи за інструкцією:

 1. Потрібно зайти на сайт Вебмані, у вкладці «Сервіс прив'язки рахунків» вибрати Яндекс гроші .
 2. Вибрати WMR-гаманець, вказати для нього номер гаманця в програмі.
 3. Підтвердити прив'язку рахунків на сайті сервісу кодом, який прийде через смс-повідомлення.

Підтвердити прив'язку рахунків на сайті сервісу кодом, який прийде через смс-повідомлення

Інший випадок, коли потрібно поміняти WMR на рублі і перевести їх на рахунок іншої людини. На жаль, обидві платіжні системи не підтримують навіть разові платежі між «чужими» рахунками. Як скинути гроші в цьому випадку? Перед тим як поповнити рахунок іншої системи, потрібно здійснити ряд дій:

 1. Створити гаманець Яндекс Гроші .
 2. Ідентифікуватися.
 3. Зв'язати рахунку.
 4. Виконати переклад з гаманця Вебмані на свій гаманець Яндекс Гроші.
 5. Переказати кошти на потрібний рахунок.

Після проведення операцій обов'язково перевірте, чи надійшли кошти на вказаний гаманець. Це необхідно зробити з метою перевірки правильності введення даних. Якщо ви допустите помилку, повернути фінанси буде вкрай складно, можна сказати, навіть неможливо. На жаль, цей момент поки не піддається коригуванню ні в однієї з платіжних програм.

Висновок і обмін

Як вивести свої грошові кошти з системи? Після прив'язки здійснити дану операцію дуже просто:

 1. Потрібно зайти в розділ «Гаманці» на Вебмані.
 2. Вибрати логотип Яндекс Грошей на панелі і клікнути «Поповнити рахунок за гаманця».
 3. Далі, вказати необхідну суму і здійснити переклад.

При перекладах між системами важливо пам'ятати про комісії, яка складає 4,5% від суми переказу. Крім того, існує обмеження на переклад: в день не більше 15 тис. Рублів і не більше 300 тис. В місяць. На жаль, без комісії зробити подібні перерахування неможливо. Але зате сервіси пропонують вам величезну кількість можливостей для зручної і швидкої роботи.

складнощі

Основні складнощі полягають в початковому налаштуванні акаунтів, коли для початку використання програмами обидва сервісу просять підтвердити свою особистість. Після проходження верифікації дані на обох ресурсах повинні відповідати. Робиться це для того, щоб максимально убезпечити ваші кошти і забезпечити доступ до них тільки вам. В іншому процедура досить проста, якщо слідувати підказкам і інструкції.

Слід пам'ятати, що для вирішення виникаючих проблем можна звернутися в службу технічної підтримки. Вона є на обох сервісах. Відповіді на ці запитання ви отримаєте дуже швидко. Не треба самостійно намагатися вирішити завдання, коли є кваліфіковані фахівці.

Відео «Переказ грошей з Вебмані на Яндекс гроші»

З цього відео Ви дізнаєтеся, як перекинути гроші між сервісами швидко і ефективно.

Навіщо потрібні?
Навіщо потрібні?
Як скинути гроші в цьому випадку?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: