Як покласти гроші на Скайп

 1. Як внести гроші на рахунок в Skype?
 2. Як повторно активувати баланс?
 3. Чим підписка відрізняється від грошей на рахунку?
 4. Чим номер Skype відрізняється від Skype to Go?
 5. Як покласти гроші на скайп?
 6. Банківські карти
 7. Інтернет гаманці
 8. термінали
 9. Безкоштовні можливості
 10. Основні способи поповнення балансу
 11. Для чого потрібні гроші на Skype
 12. Оплата через мобільний
 13. Оплата через систему PayByCash
 14. Як поповнити рахунок Скайп. Покласти гроші або придбати ваучер Skype
 15. купуємо ваучер
 16. Чому варто купувати тільки офіційні ваучери
 17. Як активувати ваучер
 18. Як поповнити Скайп кредиткою або електронними грошима
 19. Ще кілька популярних способів
 20. Як поповнити рахунок Skype через Інтернет?
 21. Поповнення рахунку через термінал
 22. Як покласти гроші на Скайп декількома способами
 23. через термінал
 24. Оплата Skype через WebMoney
 25. банківською картою
 26. Тарифи скайпу - огляд, як покласти гроші
 27. Що таке тарифи в скайп, як їх оплачувати
 28. Розлучення по скайпу на гроші - що робити
 29. Чому скайп просить гроші - причини і рішення
 30. Як вівесті гроші з скайпу
 31. Як поповнити баланс скайпу з телефону
 32. Як покласти гроші на скайп - спосіб
 33. Як заробіті на скайпі

Як покласти гроші на скайп

Привіт, шановні читачі! Зовсім вже з дивовижною проханням до мене звернулася моя тітка Ірина Миколаївна. Її син поїхав вчитися в США пару місяців назад. Перший час вони зідзвонювалися в Скайпі по відеозв'язку.

Але потім у нього виникли проблеми з інтернетом або щось в цьому роді. Тітка хотіла набрати безпосередньо на номер сина, але для цього потрібно було поповнити баланс.

Ось про це і питала. Хочете дізнатися, як покласти гроші на Скайп? У матеріалі нижче для вас представлені найшвидші і вигідні способи.

Зміст статті:

Як внести гроші на рахунок в Skype?

Порядок внесення коштів:

 1. Увійдіть до свого облікового запису та натисніть кнопку Внести гроші.
 2. Якщо ви вже вносили гроші на рахунок в Skype, натисніть Внести гроші на рахунок в Skype під аватаром.
 3. Виберіть суму поповнення та натисніть кнопку Продовжити.
 4. В відобразиться списку виберіть країну і спосіб оплати.

Якщо ви вже оплачували продукти Skype і зберегли спосіб оплати:
Відкриється список збережених способів оплати, і ви зможете вибрати один з них або вказати новий.

Якщо ви вперше купуєте продукт Skype:

 • Введіть свої платіжні дані і прийміть Умови використання Skype.
 • Виберіть Оплатити, а потім дотримуйтесь інструкцій по завершенню оплати.

Факт внесення грошей на ваш рахунок в Skype буде відображений в ваш профіль у вигляді доставленого замовлення, а новий залишок на рахунку буде показаний в Skype. Тепер ви можете дзвонити на стаціонарні і мобільні телефони, і вартість кожного дзвінка буде списуватися з вашого рахунку.

Як повторно активувати баланс?

 1. Увійдіть до свого облікового запису.
 2. Клацніть Повторно активувати гроші на рахунку.

Повторна активація може зайняти до 15 хвилин. Коли все буде готово, ми відправимо вам повідомлення по електронній пошті.

Чим підписка відрізняється від грошей на рахунку?

Підписки - це тарифні плани на 1, 3 або 12 місяців, які дозволяють телефонувати на стаціонарні (і мобільні, де є) телефони або в рамках обмеженої кількості хвилин, або без обмежень за часом. Підписка особливо вигідна для тих, хто дзвонить часто.

Попередження!

Гроші на рахунку в Skype знімаються в міру дзвінків. Внісши гроші на рахунок в Skype, ви можете дзвонити кому завгодно за дуже низькими тарифами. Виберіть цей варіант, якщо ви телефонуєте не так часто і хочете щомісяця платити тільки за вчинені виклики.

Крім того, гроші на рахунку Skype можна використовувати для оплати інших функціональних можливостей Skype, наприклад підписок і номерів Skype, які не є безкоштовними.

Чим номер Skype відрізняється від Skype to Go?

Якщо у вас є номер Skype, друзі і близькі зможуть дзвонити вам на номер, який ви щомісяця сплачуєте, і ви зможете приймати дзвінки в Skype.

Завдяки Skype to Go ви зможете дзвонити друзям і рідним за кордоном - ми вкажемо вам місцевий номер, за яким їм можна зателефонувати. Дзвінок можна зробити безпосередньо з Skype або зі стаціонарного або мобільного телефону.

Використання безлімітних підписок і грошей на рахунку в Skype регламентується обмеженнями на використання з метою запобігання зловживань.

джерело: https://support.skype.com/ru/faq/FA570/kak-vnesti-den-gi-na-schet-v-skype

Як покласти гроші на скайп?

Для оплати послуг скайпу, вам потрібно поповнити рахунок. Щоб це зробити скористайтеся порадами викладеними нижче.

Банківські карти

Якщо у вас є кредитні або дебетові пластикові карти, ви можете скористатися ними, щоб покласти гроші на скайп. Але карти повинні бути тільки таких банків, як MasterCard або Visa, ще можлива оплата картами Diners.

Увага!

Вам нічого не потрібно буде робити, лише вказати номер своєї картки, а фірма Bibit Global Services сама все зробить.

Якщо ви втратили картку або у вас її вкрали і вам потрібен час на її відновлення, а скайп поповнити дуже потрібно, на цей рахунок компанія придумала дуже хорошу ідею. У вашому кабінеті є щомісячний ліміт для поповнення скайпу, його сума повинна бути вказана там же.

Інтернет гаманці

Покласти гроші на скайп ви також можете з віртуальних гаманців. Створити їх можна на Вебмані або Яндекс. Поповнювати віртуальний гаманець потрібно реальними грошима в найближчому відділенні банку або в терміналі для переказу грошей.

В скайпі ви повинні будете вказати номер вашого віртуального гаманця, система переведе вас на сайт, де ви зареєстровані, там ви повинні будете підтвердити оплату.

Також ви можете скористатися іншими платіжними системами, такими як PayPal, Moneybookers і PayByCash. Якщо ви хочете скористатися будь-якої з цих систем, вкажіть її в програмі скайп, вона переведе вас на вашу сторінку для підтвердження покупки.

І все ж люди хотіли б точних вказівок як покласти гроші на скайп. У цьому вам може допомогти детальна інструкція. По-перше, вам потрібно зайти в програму, ввівши логін і пароль. По-друге, потрібно натиснути на вкладку Skype, там ви побачите графу "Внести гроші на рахунок Skype", перейдіть по ній.

Після цього ви повинні будете вписати суму, на яку хотіли б поповнити рахунок. Потім вам потрібно буде вибрати спосіб оплати, по вашому вказівкам система автоматично перейде на ваш банківський реквізит.

Далі потрібно вибрати рядок «Банківський переказ», перевірте, щоб адреса одержувача грошей був правильним і після цього роздрукуйте чек, за яким в банку внесіть бажану суму. Платіж повинен прийти на ваш скайп протягом 6 днів після зарахування грошей.

термінали

Також можна покласти гроші на скайп через термінал. Можливо це таким чином: зайдіть в розділ "Телефонія, IP-телефонія", там повинна бути рядок поповнення скайпу.

Порада!

Після переходу по ній введіть свої реєстраційні дані і можете класти гроші в термінал. От і все!

Але пам'ятайте, що чек, отриманий при поповненні, краще не викидати, так як в разі затримки коштів з якої-небудь причини, за допомогою нього можна повернути свої гроші.

Безкоштовні можливості

Вище було сказано про те, що відеозв'язок надається для користувачів безкоштовно. У багатьох може виникнути питання про те, навіщо все-таки потрібно поповнювати скайп. Це потрібно для того, щоб користуватися іншими більш поліпшеними послугами. Такими є:

 • ви можете робити дзвінки на стаціонарний телефон в будь-яку точку світу, зв'язок буде без перешкод і оплата за розмови буде менше.
 • також видається спеціальна можливість - відправка смс-повідомлень. Для вас це буде дешевше, ніж відправка з одного мобільного телефону на другий. Але в такому випадку ви повинні уточнити, чи є у вашого оператора така можливість приймати повідомлення з скайпу.
 • таким же чином ви можете користуватися інтернетом через WiFi. Платити ви будете тільки за витрачений час, а не за кількість спожитої інформації.

Як ми можемо помітити, система скайп дуже вигідна для споживачів. У ній представлено безліч послуг за прийнятними цінами.

джерело: www.allwomens.ru/17065-kak-polozhit-dengi-na-skayp.html

Основні способи поповнення балансу

Skype є функціональною програмою для спілкування. Однак, розробники передбачили деякі опції, які доступні тільки в платному режимі. В такому випадку виникає питання, як перевести гроші на скайп.

Розробники передбачили кілька способів того, як це зробити. Розглянемо найбільш прості і популярні серед користувачів всього світу.

Для чого потрібні гроші на Skype

Для початку розглянемо, для чого потрібно класти гроші на Skype. Якщо у вас будуть кошти на рахунку в програмі, то функціонал додатка значно зростає. Ви зможете дзвонити на мобільні і стаціонарні телефони в будь-якої точки світу, а також відправляти sms повідомлення на мобільні телефони причому, тариф буде набагато нижче, ніж в операторів зв'язку.

Якщо ви робите дзвінок безпосередньо в програмі іншому користувачеві, то за це ніяка оплата не потрібна. А також ви можете залишати відеоповідомлення через Skype, якщо вам не вдалося додзвониться. Крім того, можна користуватися безкоштовним чатом Skype, листуючись зі своїм знайомим, незалежно від того, де він знаходиться.

Перед тим, як поповнити скайп через Яндекс гроші або будь-яким іншим способом, переконайтеся, що дійсно потребуєте платних функціях програми.

Хоча вони досить зручні і дозволять вам завжди бути на зв'язку. Наприклад, розробники пропонують переадресацію дзвінків, що надходять на Skype, на будь-який номер мобільного або стаціонарного телефону.

Оплата через мобільний

Тепер розглянемо, як поповнити рахунок скайп банківською картою або через мобільний телефон. Справа в тому, що обидва ці способи подібні між собою.

Попередження!

Відрізнятися буде лише етап, де потрібно буде вибрати варіант оплати. Відповідно, нам доведеться встановити галочку в чек-бокс поруч з тим чи іншим пропозицією.

Отже, виконуємо наступне:

 1. Відкриваємо програму.
 2. Тиснемо на кнопку Skype, розташовану вгорі ліворуч.
 3. Вибираємо в меню команду «Внести гроші ...».
 4. На що відкрилася веб-сторінці вводимо логін і пароль в спеціальному віконечку.
 5. Тиснемо кнопку Ввійти.
 6. Вибираємо суму (мінімальна 5 євро, максимум 25 євро).
 7. Вводимо свій розрахунковий адреса (знадобиться заповнити всі поля на сторінці, в тому числі поштовий індекс).
 8. Тиснемо Продовжити і вибираємо метод оплати (з рахунку мобільного зв'язку).
 9. Вводимо номер телефону (якщо він у вас введений в програмі, то він висвітиться в поле, залишиться тільки перевірити його правильність).
 10. Погоджуємося з умовами надання послуги.
 11. Натискаємо кнопку Оплатити.

Якщо ви не хочете кожен раз, коли кошти будуть закінчуватися, виконувати заново всі ці дії, то встановіть галочку поруч з пропозицією автоматичного поповнення. Таким чином, програма сама буде списувати потрібну суму кожен раз, коли це буде необхідно.

Оплата з мобільного може бути зроблена і іншим способом, для чого використовується сайт oplata-voip.ru. На цьому ресурсі можна придбати ваучери Skype, якими поповнюється рахунок програми.

Перевагою даного способу є те, що мінімальна сума, яку можна покласти на рахунок, дорівнює 1 євро (на відміну від попереднього варіанту, де менше 5 євро закинути в програму не вдасться).

 • Переходимо на ресурс.
 • Вибираємо посилання Перейти до оплати.
 • Визначаємося з потрібною сумою, яку необхідно покласти на рахунок.
 • Поруч з написом SMS оплата натискаємо кнопку Купити.
 • Вводимо свій номер телефону.
 • Додатково вписуємо адресу електронної пошти.
 • Тиснемо на кнопку Оплатити.

Після цього ви зможете переконатися, що ваучер куплений. На електронну пошту прийде додаткове підтвердження цієї дії. Але зазначений ресурс є не єдиним, який може бути корисний для поповнення рахунку Skype.

Оплата через систему PayByCash

Розглянемо, як виконати оплату за допомогою системи PayByCash. Для початку виконуємо ті ж дії, які ми робили в самому першому випадку. Інакше кажучи, знадобиться відкрити програму і вибрати в меню пункт «Поповнити рахунок ...». Потім виконуємо наступне.

 1. Вибираємо суму для поповнення.
 2. У вікні, де пропонується вибрати тип оплати, натискаємо кнопку Інші.
 3. Відзначаємо PayByCash.
 4. Тиснемо Далі.
 5. Вибираємо Банківський переказ.
 6. На сторінці з реквізитами перевіряємо коректність вказаних даних.
 7. Роздруковуємо квитанцію.
 8. У банку виконуємо оплату.
 9. Коли переклад прийде, на електронну пошту прийде повідомлення про це.

Крім того, ви можете поповнити рахунок skype через термінал. Це один з найшвидших способів, так як гроші приходять практично миттєво.

Увага!

Для того, щоб зробити подібне, необхідно просто вибрати відповідний пункт в меню, запропонованому терміналом і слідувати подальшим підказкам.

Розглянуті способи поповнення рахунку - далеко не все, що передбачили розробники. Крім перекладу з мобільного і веб-ресурсів, можна використовувати банківську карту, Яндекс.Деньги, Web.Money і інші варіанти.

джерело: http://computerologia.ru/kak-vnesti-dengi-na-schet-skype/

Як поповнити рахунок Скайп. Покласти гроші або придбати ваучер Skype

Покласти гроші на Скайп можна без труднощів. Ми перерахували декілька способів поповнення, вибирайте самий зручний і швидкий.

Skype залишається відмінним способом заощадити гроші на розмовах. Але і він просить грошей за міжнародні дзвінки на стаціонарні телефони.

Поповнивши рахунок, у вас з'явиться можливість дзвонити з комп'ютера або мобільного телефону на будь-який телефон практично в будь-якій країні світу. Для цього не потрібно, щоб у інших абонентів була встановлена ​​програма Skype.

купуємо ваучер

Ваучер - оптимальний спосіб поповнення рахунку в Скайп. Він являє собою купон, активувати його можете в будь-який момент. Крім того, ваучер можна подарувати другу або придбати іншій людині (не обов'язково поповнювати свій баланс).

Порада!

Часто skype-ваучери продаються в соціальних мережах і дрібних сайтах - ви їх бачите вперше. Купувати їх таким чином не радимо - завжди краще купувати купони через офіційний сайт.

Як це зробити. Зайдіть на сторінку, вибираєте країну проживання - з'явиться список продавців.

На жаль, офіційний список не дозволяє купити ваучер Скайпу через інтернет. Доведеться йти в банк або використовувати термінал для поповнення балансу.

Так, це вимагає 10 хвилин часу. Але у поповнення рахунку через термінал є величезний плюс: надійність і легальність. У вас на руках буде чек, і в разі помилки ви повернете гроші назад.

Чому варто купувати тільки офіційні ваучери

Для прикладу, у 2015 році був закритий відомий сервіс Skypilka. Шахраї продавали фіктивні ваучери, після чого закрилися, не повернувши гроші користувачам.

При цьому, сервіси, подібні Скайпілке, можуть пропонувати знижки, бонуси - при цьому немає гарантії, що це не черговий "розлучення на гроші".

Тому висновок: купуйте ваучери тільки через офіційний сайт Skype.

Як активувати ваучер

Для того, щоб активувати куплений ваучер Скайп (тобто покласти гроші на Скайп):

 • перейдіть на сторінку www.skype.com/voucher
 • введіть свої реєстраційні дані / пароль
 • введіть до ваучера, відзначте пункт «Активувати ваучер або карту попередньої оплати».

Як поповнити Скайп кредиткою або електронними грошима

Зайдіть в Скайп (потрібна реєстрація). Меню Skype - Внести гроші на рахунок в Skype ...

Перейшовши на сторінку "Гроші на рахунку в Skype", вкажіть суму поповнення.

Перейшовши на сторінку Гроші на рахунку в Skype, вкажіть суму поповнення

Примітка. Якщо при цьому відзначити галочкою пункт "Автоматично поповнювати рахунок при низькому балансі", автоматично будуть списуватися гроші для поповнення. Будьте уважні, можете не помітити, що гроші йдуть!

Справа виберіть валюту поповнення (зручно вказати валюту вашої кредитної картки - USD або євро, щоб уникнути невигідною конверсії). Натисніть Продовжити.

Увійдіть в систему через логін і пароль. Потрібно вибрати метод оплати: кредитка, webmoney, paypal, яндекс гроші або ін.

Потрібно вибрати метод оплати: кредитка, webmoney, paypal, яндекс гроші або ін

Мінус в тому, що ви не зможете поповнити Skype іншої людини, адже для оплати потрібні логін і пароль. Звичайно, якщо це ваш найближчий родич, не проблема дістати у нього пароль. Але краще все ж купити ваучер і пояснити, як його активувати в Скайпі.

джерело: http://softdroid.net/popolnit-schet-skayp-polozhit-dengi-vaucher

Ще кілька популярних способів

На сьогоднішній день Skype найпоширеніша програма для спілкування в мережі. Її зручність просто безмежно: можна спілкуватися з людьми з усього світу, причому безкоштовно. Але буває, що з Skype потрібно зателефонувати на домашній або мобільний телефон. І тут виникає питання: а як це зробити?

Існує 2 способи поповнити рахунок в Skype:

 1. Через мережу Інтернет, не виходячи з дому. Відмінний спосіб поповнення, особливо якщо не хочеться нікуди йти. Щоб скористатися цим способом, потрібно мати гаманець в популярних електронних системах платежів (Яндекс Гроші, WebMoney та ін.) Або кредитну карту будь-якого банку (Visa або MasterCard).
 2. Поповнення через платіжний термінал. Для роботи з терміналом не потрібно карток банку або чого-небудь іншого. Тільки готівку.

Як поповнити рахунок Skype через Інтернет?

Для цього необхідна наявність кредитної карти або гаманця в одній з платіжних систем і необхідна сума на рахунку. Робиться все дуже просто. Потрібно зайти в Skype і відкрити свій обліковий запис.

Попередження!

Потім на панелі інструментів відкрити вкладку Skype і вибрати пункт «Внести гроші на рахунок в Skype».

Після цього система автоматично перенаправляє вас на сервісну сторінку поповнення балансу.

Після цього система автоматично перенаправляє вас на сервісну сторінку поповнення балансу

На цій сторінці потрібно вибрати потрібну суму поповнення і валюту, в якій будете поповнювати. Зазвичай вибирають долари (USD), але можна скористатися й іншою, запропоновану в списку. Після того, як всі вибрано і перевірено, натисніть н кнопку «Продовжити».

Потім система дасть запит на заповнення нескладних інформації. Заповнюйте відповідно до своїх даними. Коли все заповнено, натискаємо «Продовжити».

Після цього будуть запропоновані способи оплати: PayPal, банківська карта або ж WebMoney. Виберіть той, яким будете оплачувати і слідуйте підказкам на екрані.

Для наочності можна розглянути приклад оплати за допомогою банківської карти. Вибираємо «Оплатити карткою» і заповнюємо відкрилося вікно.

Потрібно ввести: номер карти (з якої будуть зняті гроші), ім'я власника (воно написано на кредитці), рік і місяць, до якого дійсна карта і код верифікації - (CVV) - тризначне число, вказане на зворотному боці картки.

Потрібно ввести: номер карти (з якої будуть зняті гроші), ім'я власника (воно написано на кредитці), рік і місяць, до якого дійсна карта і код верифікації - (CVV) - тризначне число, вказане на зворотному боці картки

Потім поставити галочку в рядку «Я приймаю умови користування Skype» і натиснути «Сплатити».

Цей спосіб дуже легко і швидко допоможе поповнити баланс в Skype.

Поповнення рахунку через термінал

Цей спосіб ще простіше. Більшість терміналів підтримують переказ коштів на рахунок skype. Для поповнення рахунку знайдіть термінал, в ньому виберіть розділ «Телефонія», а потім пункт «IP-телефонія» - голосовий зв'язок через Інтернет.

Вибираємо Skype, вводимо логін і пароль облікового запису, який ви хочете поповнити. Потім потрібно внести гроші в купюроприймач. Щоб гроші прийшли на рахунок потрібно кілька годин.

За цей час банк обробляє заявку і перенаправляє кошти на ваш особистий рахунок. Термінал видасть чек, який потрібно зберегти поки гроші не надійдуть на рахунок. Якщо виникнуть якісь проблеми, то можна зателефонувати в тех.підтримку, і чек може стати в нагоді.

Обидва способи нескладні. Вибір за вами.

джерело: http://besplatnye-programmy.com/blog/blog-pro-internet/912-kak-polozhit-dengi-na-skype-neskolko-populyarnyh-sposobov.html

Як покласти гроші на Скайп декількома способами

Skype - це багатофункціональна програма для спілкування, в якій крім стандартних функцій (спілкування в чаті, голосові і відеодзвінки між користувачами, обмін мультимедійним контентом і документами) є платні опції (дзвінки на стаціонарні, мобільні і міжнародні номери, відправка sms-повідомлень на телефони) .

Увага!

Щоб користуватися всіма можливостями софта, слід поповнити рахунок Скайп. Існує кілька варіантів поповнення і ви можете скористатися будь-яким з них, вибравши найбільш зручний.

Перед тим, як внести кошти на свій електронний рахунок, переконайтеся, що ви дійсно потребуєте платних можливості додатки, оскільки вивести гроші з програми буде вже неможливо.

через термінал

Знайдіть термінал, який приймає оплату за послуги телефонії (це можуть бути магазинні термінали або спеціальні пристрої, що знаходяться в банках). У головному меню виберіть розділ «Телефонія і IP», після відкрийте пункт Skype.

Тепер слід ввести свій логін і бажану суму поповнення. Вкладіть купюри в грошовий приймач або вставте кредитну карту (якщо обраний такий спосіб оплати). Ваш рахунок поповниться через деякий час.

Оплата Skype через WebMoney

 1. Зайдіть на сайт програми і перейдіть в розділ «Мій обліковий запис». Якщо сервіс автоматично не зайшов в ваш аккаунт, слід пройти процедуру авторизації.
 2. Клацніть по команді «Внеси гроші на рахунок».
 3. Перед вами відкриється сторінка, на якій слід перевірити чи правильно внесені всі розрахункові дані (і при необхідності змінити країну перебування).
 4. Вибирайте спосіб «WebMoney» і тисніть «Вперед».
 5. Метод оплати обраний, і тепер вам залишається переконатися, що для конвертації на рахунку є необхідна сума.
 6. Після того, як відкриється сервіс Вебмані, вам слід перерахувати необхідну суму на рахунок Global Collect.
 7. Поверніться на свою сторінку Скайп і перевірте, чи пройшов платіж (зазвичай для цього достатньо кількох хвилин).

Як виконується оплата Skype через Qiwi

Даний спосіб відрізняється швидкістю і зручністю, адже вказаний сервіс вже не перший рік користується великою популярністю.

Він передбачає два варіанти поповнення: через термінал і за допомогою онлайн-гаманця.

Оскільки перший метод ми розглядали вище, зупинимося на перерахування грошей за допомогою гаманця:

 • Відкрийте офіційний сайт сервісу, зайдіть в свій аккаунт або зареєструйтеся в ньому.
 • Виберіть необхідну дію.
 • Введіть логін Скайп і суму, а після натисніть «Ок».

банківською картою

Для здійснення цієї операції вам буде потрібно не менше 5 $ на одному з рахунків. Слід увійти в свій Skype-аккаунт і вибрати команду «Внести гроші на рахунок», а після - заповнити контактну інформацію, вказавши поштову адресу та ім'я.

Після - додаток запропонує внести номер банківської карти і вибрати суму для поповнення. Надайте необхідну інформацію і через деякий час гроші з'являться на ваш обліковий запис.

джерело: https://skypefree.info/faq/369-kak-polozhit-dengi-na-skayp.html

Тарифи скайпу - огляд, як покласти гроші

У наш час всі знають, что за удовольствие треба платіті І, например, для комфортної и легкої гри в безкоштовно ММОРПГ необходимо Заплатити за прівілеї.

Порада!

Скайп теж користується цими методами, надаючи особливі послуги за гроші: досить просто поповнити рахунок в програмі, вибрати тариф, платити і насолоджуватися спілкуванням.

Але не всі знають про таку прекрасну можливість, а деякі обізнані, але не можуть знайти цю функцію в клієнті, тому не підняти цю тему в статті не можна.

Що таке тарифи в скайп, як їх оплачувати

Скайп споживає величезну кількість інтернет-з'єднання, до того ж, вимагає його міцності, стійкості. ВІН НЕ допускає ніякіх збоїв - во время Дзвінка ви повінні буті «онлайн» шкірних секунду. Звичайно, радує, що це безкоштовно, але таке ось стійке з'єднання є не завжди і не у кожного.

До того ж, іноді і хочеться поговорити з дівчиною, яка поїхала в глухе село без інтернету. Користуватись мобільним зв'язком НЕ всегда вігідно - іноді це вілівається в космічні суми.

Тоді-то на допомогу и приходять тарифи skype. Тариф - це плата за хвилини Дзвінка. «Але дзвінкі Аджея безкоштовні Вимоги?!» - скажете ви. І матімете рацію. Альо частково.

Справа в тому, що skype дозволяє дзвонити і на номери звичайних мобільних і стаціонарних телефонів, взимая за це певну плату - як правило, дешевше, ніж якби ви користувалися послугами оператора.

Досить просто оплатіті рахунок або повніті баланс - и розмовляю, скільки душі завгодно (точніше, скільки грошей вистача). Відгуки про Цю послугу только Позитивні. Хоча ... Є варіанти - читаємо: "як дзвонити по скайпу безкоштовно".

Ну і если Вже я торкнуло цієї тими, що не Можна не розповісті про тарифи докладніше.

Попередження!

Які є тарифи скайп по Росії. Природно, «купити» таку послугу в різніх странах можна за зовсім Різні суми. Інакше це Було б просто несправедливо, з Огляду на Різні Рівні життя и Різні Середні зарплати.

В России діють Такі тарифи (плата стягується за шкірних хвилин):

 1. 2.3 цента за дзвінки в Москву.
 2. 2.3 цента за дзвінки в Санкт-Петербург.
 3. 4.9 центів за з'єднання (тобто, вилучаються відразу ж при початку розмови).
 4. 10 центів за інші дзвінки на мобільний з платою 8.9 центів за з'єднання.

Перевести в рублі ЦІ суми ви зможете, вікорістовуючі поточний курс. Оскількі ВІН Постійно змінюється, переводіті суми в статті Було б зайве витрати як вашого, так и мого часу.

Тарифи могут змінітіся. Більш точно подивіться на офіційне сайті.

Щоб користуватись послуги, нужно знаті, як правильно покласти гроші на своєрідну карту клієнта.

Як платити за skype тарифи і де платити. Насправді оплата цих дзвінків - легке, практично хвилинна справа. Альо для цього вам спочатку необходимо вібрато платіжну систему, найти термінал и внести на свой рахунок (можна банківський) кошти.

После цього зробіть вісь что:

 • Знайдіть на офіційному сайті skype посилання, що веде на оплату.
 • Зверху виберіть країну, на дзвінки в яку хочете купити тариф.
 • Виберіть план оплати (або підписка з постійними безкоштовними дзвінками, або похвилинна оплата).
 • Натисніть на «Внести гроші на рахунок».
 • Виберіть суму, що вноситься.
 • Якщо вам важливо завжди бути на зв'язку, поставте галочку внизу. Тоді skype сам буде знімати гроші з вашого рахунку, як тільки ви вимовити все.
 • Введіть свої контактні дані.
 • Виберіть те, з чого будете поповнювати.
 • Підтвердіть платіж будь-яким доступним способом.
 • Зайдіть в термінал вашої платіжної системи, увійти в гаманець і вибрати послугу «skype» там.

Ніколи НЕ кажіть «ложить на рахунок». Це невірно и вважається Ознакою малограмотного людини.

Ну а тепер ще трохи поговоримо про тарифи.

Увага!

Які бувають мтс скайп тарифи. Як правило, найпоширеніший оператор в Росії - це МТС. Саме тому багатьох цікавить: а скільки коштує дзвонити на МТС? Дорожча або дешевше? Поспішаю заспокоїті (або розчарувати) - ніякої різниці в операторах немає, и skype НЕ требует более только тому, что це, например, Білайн. «Класти» на рахунок придется однаково.

Альо все, сказання вищє, в більшій мірі вірно для неосяжної России и ее регіонів. А що з тарифами дзвінків на Україні?

Про тарифи скайпу на Україну. Люди помилково вважають, що такого напрямку в дзвінках не існує - країна не винесена на верхню, помітну панельку. Але насправді все трохи заплутаніше. Щоб дізнатіся Точні тарифи, та патенти, пройти по ПОСИЛАННЯ, что веде на оплату послуги, и ввести «Україна» в поле поиска.

Сейчас так:

 1. Плата за з'єднання - 8.9 центів.
 2. Дзвінки до Києва - 10 центів.
 3. Дзвінки до Львова - 10 центів.
 4. Дзвінки на мобільний в інші міста - 20 центів.

Як правило, все одно виходить дешевше, ніж міжмісто.

Skype надає різноманітні можливості, але не всі хочуть користуватися ними чесно.

Розлучення по скайпу на гроші - що робити

За допомогою клієнта дуже легко заробити, нижче навіть описані способи і методи, але для цього потрібно працювати, а не у всіх є бажання щось робити. Куди легше побудуваті свой заробіток на розлучення.

Например, пише вам будь-який контакт. Звісно ж адміністрацією и требует грошей. Або ж вас розвела дівчина, пообіцявши щось натомість. Що робити в таких випадка?

У вас є два виходи. Перший - це Написати в технічну підтрімку. Повернути кошти таким методом навряд чи вдастся. Тому до них слід звертатися в разі спробуй шантажу або розлучення.

Другий - подати заяву в милицию. Альо Врахуй, там вас могут и Розгорнутим, сказавши, что винні Самі.

Тому найкращий захист - це та, яка забезпечен заздалегідь. Чи не роздавайте свои телефони, які не вірте чужим и дорожите своими готівкою, які не погоджусь перевести комусь невідомому гроші и не платите за ті, щоб отріматі безкоштовна роздачу.

А іноді таким ось здирником стає - несподівано - сам skype.

Чому скайп просить гроші - причини і рішення

Це означає только Одне: на Ваші готівку зазіхають Шахраї. Если skype НЕ дает собі скачати, предлагает платний торрент, вімагаючі за це Заплатити, то ви просто качаєте з неофіційного сайту. Це ні до чого доброго не приведе - в кращий випадки ви скачаєте вірус, а в гіршому - Втрата аккаунт або готівку.

Порада!

Если ж skype просити Заплатити в процесі - например, агресивна реклама, - це значить, что вам нужно Програми скачати безкоштовно антивірус. В саму програму підступно вклинитися Інша.

Ще є питання, Пожалуйста пов'язане з грошима, - це Висновок так и не стали в нагоді готівкі.

Як вівесті гроші з скайпу

Але, на жаль, отримати свої гроші назад непросто. Деякі люди звертаються в техпідтримку, але зазвичай їм радять бути більш уважним перед поповненням і не дозволяють вивести їх.

Так що залишається тільки одне: витягування грошей допоможе продаж акаунтів. Дізнатіся про це можна з оголошення типу: «Куплю акаунти, регіон: весь світ». Детальніше про це написано вищє.

Ну а тепер немного докладніше поговоримо для прийому поповнення, зазначеним вищє.

Як поповнити баланс скайпу з телефону

Це дуже і дуже просто. Вам необходимо пройти за ПОСИЛАННЯ, зазначеної вищє, и Виконати весь прописаний там алгоритм - ВІН Досить простий.

После цього віберіть зверху «З Рахунку мобільного зв'язку». Вкажіть правильну (обов'язково) и в Сейчас включень (обов'язково) номер мобільного телефону. Після цього поставте галочку і при бажанні прочитайте умови послуги.

Попередження!

Ви можете оплатіті и через СПЕЦІАЛЬНІ сайти (іноді смороду обіцяють знижку). Альо робіть це на свой страх и ризико - зняти вітрачені кошти нельзя, повернутися не Вийди. Смороду могут даже писати «connect free», обіцяючі сделать все безкоштовно, но це швідше за все обман.

Звичайно, кроме цього є ще маса різніх варіантів.

Як покласти гроші на скайп - спосіб

Закинути гроші на Особова рахунок ви зможете и с помощью:

 • Терміналу.
 • Яндекс Грошей.
 • Банківської картки.
 • Готівкового розрахунку.

Що ж, поговоримо про все це.

Як покласти гроші на скайп через термінал. Найпростіший і доступний для кожного спосіб - це скористатися автоматом. Для цього Використовують термінали ківі - смороду рясно розставлені по всій России, Україні и Білорусії. До того ж, при використанні такого методу не потрібно підключення до інтернету - платіж пройде автоматично.

Ві просто входите в свой гаманець, здійснюєте процедуру внесення грошей на рахунок, если нужно, и вібіраєте в меню послугу. Вводите свои Особисті skype-дані. Далі все стане Вже на автопілоті, без Вашої участия.

Як оплатити скайп через ощадбанк онлайн. На жаль, оплатити послугу через ощадбанк онлайн неможливо. З незрозуміліх причин организации НЕ бажають співпрацюваті. Альо з цього положення є ціліх два виходи.

Перший: перевести на яндекс-гроші потрібну суму. Другий: скористати банківською картою того ж Ощадбанку. Ні ті, ні інше НЕ требует ніякої складної настройки або маніпуляцій.

Ну, або ж на свій страх і ризик скористайтеся сторонніми сайтами.

Чи можна оплатити скайп через Яндекс гроші. Поповнити через яндекс - взагалі неймовірно просто і легко. Все, что вам нужно, - це пройти за ПОСИЛАННЯ вищє, скористати алгоритмом и дійті до Вибори способу оплати.

Увага!

После цього у верхній панелі меню віберіть «Яндекс-гроші», введіть всі необхідні для оплати дані І, підтвердіть оплату запропонованім способом.

Як оплатити скайп банківською картою. З банківською карткою все одно, як і з телефоном або з Яндексом. Альо тут є один Невеликий нюанс: вам необходимо буті Вкрай уважний при внесенні особістом Даних. Одна помилка у прізвищі, неправильну адресу - і платіж не пройде, а обзаведетеся проблемами на кшталт необхідності поїздки в банк.

Про оплату skype через webmoney. І, Щоб не повторюватіся, просто скажу - вебмані вікорістовує точно такий же алгоритм. Webmoney вважається найпростішім способом оплати, так як ВІН повсюдне Поширення и дуже популярні.

Ну, як втратити на skype ми вже розібралися. Тепер же поговоримо про те, як на цьому ж самому skype заробити.

Як заробіті на скайпі

Способів дуже и дуже много. Ви можете як Проводити консультації и уроки по skype - но для цього потрібна освіта в будь-якої популярної сфере, - або працювати по будь-Якій Програмі. ВІДПОВІДАТИ на дзвінкі, буті консультантом, займатіся спамом - можливий дуже и дуже багато, перерахуваті їх все Неможливо.

Давайте Зупинимо на основних.

Що таке skype money. Skype money - це Особливий курс заробітку с помощью skype, описів ЛЮДИНОЮ на имя Павло Саковцев. За его словами, ВІН продає відеокурс, детально и наочно пояснює, як Виводити з skype Великі суми.

Більш докладно подівіться на его Офіційному сайті.

Як налаштувати заробіток в скайпі на автоматі? Такі Способи Досить різіковані, в Деяк роді даже небезпечні. Ві погоджуєтеся дати повний доступ до свого облікового запису и Ніяк НЕ перешкоджаті ніякім діям.

После цього ваш аккаунт задіюється в якіх махінаціях, а вам за це капає невелика копієчка. Такі ось «чіті» хакерам, а вам работа без вложений.

Порада!

Які бувають партнерські програми для заробітку в skype? Партнерських програм Взагалі мільярді, перераховуваті їх всі - справа не одного дня. Просто наберіть в гуглі запит «партнерські програми skype» и ризики.

Де взяти курс з автоматичного вилучення грошей з скайпу? Відео з таким курсом можна купити за цілком реальні гроші. Знайдіть его за запит, описаного нами, або скорістайтеся найпопулярнішімі.

Як заробити на скайп розсилці? У розсілці вам допоможуть партнерські програми. Неважливо, спам Ви самі, або ж за вас це Робить робот. Важліво, что ві отрімуєте за це непогані суми.

Чи можна купити skype з балансом? Так, це легко. Знаходиться в гуглі за відповіднім запит. Там же ви можете продати свой.

Як дізнатися свій особовий рахунок в скайпі? За суті, Ніяк. Альо вам це и не Знадоби.

Висновки. Skype - річ різнобічна и дуже корисна. Плюси и мінусі. Серед плюсів: недорого, зручність. Мінусів немає.

джерело: https://nashkomp.ru/sposobyi-popolneniya-balansa-v-skype-problemyi

Як внести гроші на рахунок в Skype?
Як повторно активувати баланс?
Чим підписка відрізняється від грошей на рахунку?
Чим номер Skype відрізняється від Skype to Go?
Як покласти гроші на скайп?
Хочете дізнатися, як покласти гроші на Скайп?
Як повторно активувати баланс?
Чим підписка відрізняється від грошей на рахунку?
Чим номер Skype відрізняється від Skype to Go?
І тут виникає питання: а як це зробити?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: