Як покласти гроші на Вебмані: через термінал, з телефону, через Ощадбанк

 1. Як працює система WebMoney
 2. Як покласти гроші на рахунок

Ми живемо в час просунутих технологій, активно впроваджуються в усі сфери людської діяльності Ми живемо в час просунутих технологій, активно впроваджуються в усі сфери людської діяльності. Не уникла цього і така важлива галузь, як банківська справа. Все більшого значення набувають безготівкові розрахунки в цілому і електронна валюта зокрема. Однак вільно поводитися з електронними грошима можуть не всі. Тому в цій статті ми висвітлимо деякі аспекти взаємодії з вельми популярним сервісом - Вебмані. Як відомо, WebMoney перекладається з англійської на російську, як «мережеві гроші», а значить, мова піде про користування електронним гаманцем, гроші на якому зберігаються в мережі, тобто в Інтернеті.

Як працює система WebMoney

Принцип роботи системи досить простий - кожен бажаючий (при наявності у нього, зрозуміло, базового пакета документів, наприклад, паспорта) може отримати індивідуальний особовий рахунок WMID, тобто Вебмані-ідентифікатор, що складається з 12 цифр і є абсолютно унікальним. Усередині нього користувач може відкривати різні гаманці, відповідні певній валюті. Зараз підтримуються наступні види грошових коштів:

 • гривня;
 • Російський рубль;
 • євро;
 • долар;
 • білоруський рубль;
 • золото.

Вебмані гаманців присвоюються літерні позначення - U, R, E, Z, B і G відповідно. Особовий рахунок прив'язується до телефону, зазначеному користувачем, що дозволяє оперативно отримувати інформацію про маніпуляції з коштами.

Для полегшення управління гаманцями було розроблено спеціальне програмне забезпечення, яке існує в таких випадках:

 1. У вигляді програми для ОС Windows.
 2. У вигляді стандартної і полегшеної браузерної версії.
 3. Як додаток для мобільних пристроїв.

Ці програми дозволяють переводити гроші на інші гаманці всього за пару кліків, стежити за історією, робити виписки і багато інших корисних речей.

Як покласти гроші на рахунок

Найбільша складність найчастіше виникає при необхідності покласти гроші на вже створений рахунок. Зазвичай використовують чотири варіанти. Перший - найбільш простий - через друзів і знайомих, що володіють вільними коштами Вебмані. Вони переводять кошти на ваш рахунок, а ви їм віддаєте відповідну суму готівкою. Метод зручний і вигідний тим, що при ньому комісія мінімальна, а переклад відбувається вкрай швидко. Спеціально для подібного роду перекладів придуманий код протекції - ви переводите (або вам переводять) гроші, закривши переклад кодом, і якщо протягом зазначеного при перекладі часу код не буде введений, переклад повернеться назад, а значить, той, хто переказує гроші, може назвати код, тільки отримавши готівку.

Читайте також: Поповнення мобільного рахунку картою Ощадбанку

Другий спосіб - покласти кошти через платіжний термінал. Їх можна знайти де завгодно, а покласти гроші на гаманець з їх допомогою не складніше, ніж поповнити телефонний рахунок. Мінусом є досить висока комісія і термін виконання перекладу в 1-2 дня. Але, з іншого боку, що може бути простіше банкомату, інтерфейс якого настільки очевидна, що розібратися може навіть школяр (хоча і не рекомендуємо школярам балуватися рахунками дорослих, зрозуміло).

Третій спосіб - покласти готівку (або навіть безнал) через відділення Ощадбанку. На офіційному сайті Вебмані необхідно заповнити відповідний розділ, роздрукувати чек і оплатити його в будь-якому найближчому банківському відділенні. Цей спосіб досить надійний, проте банки знімають додаткову комісію. Плюс не всім охота чекати кілька днів для завершення транзакції.

Читайте також: Чи належить під час відпустки лікарняний

Ну і четвертий, найбільш надійний і зручний спосіб покласти гроші - в обмінних пунктах Вебмані. Комісія невелика, операція проводиться швидко. Однак далеко не у всіх містах є такі пункти, а навіть якщо і є, то вони можуть перебувати досить далеко від користувача системи. Втім, якщо ви вже знайшли обмінний пункт і домовилися з його співробітниками, інформація щодо коду протекції вам стане у нагоді.

Також існують додаткові методи - наприклад, інтернет-банкінг. Якщо ваш банк надає вам можливість розпоряджатися коштами через Інтернет, ви можете перевести гроші з рахунку на гаманець прямо з дому. Поповнити гаманець можна навіть поштовим переказом, було б бажання і поштове відділення поблизу. Вся детальна інформація вказана на офіційному сайті WebMoney, у якого є, зрозуміло, російськомовна версія. Тепер ви знаєте, що таке Вебмані і з чим його їдять - так користуйтеся відмінною міжнародною системою на здоров'я.

Найпопулярніше:

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: