Як поповнити Payeer без комісії і інші нюанси платіжної системи

 1. Як завести гроші?
 2. Як найвигідніше поповнити Payeer?
 3. Як вивести гроші?
 4. Як найвигідніше виводити гроші з гаманця?
 5. надійність системи
 6. Верифікація і персоналізація - в чому різниця?

Привіт, шановні читачі мого блогу. Ми вже з вами, що таке Payeer і як завести гаманець в цій платіжній системі. У цій статті я розповім вам про те, як поповнити payeer без комісії, а також як вводити і виводити гроші з гаманця найбільш вигідним способом.

Як завести гроші?

Payeer пропонує вам поповнити свій гаманець більше 150 способами в трьох валютах на вибір - доларах, гривнях або євро. Способи поповнення можна розділити на:

 • Платіжні системи (Qiwi, One Wallet, OKPAY, Paxum, Яндекс Гроші)
 • Банківські картки (Visa, MasterCard)
 • Різні банки (SWIFT, Зв'язковий, Промзв'язок, ТКС, Альфа Клік, Сбербанк Онлайн, Переклад в рублях)
 • Готівкові гроші (Зв'язковий, Альт Телеком, Евросеть і ін.)
 • Мобільний платіж (Білайн, МТС, Мегафон, Tele 2)
 • Термінали оплати (Платіжні термінали Росії)
 • Обмінники (Web Money, LIQPAY, Perfect Money , EPAY, Western Union, ВТБ24, Приват24 і ін.)

На сайті компанії сказано, що ви можете поповнити гаманець за 0% за деякими системам. Але по факту тільки по можна перекинути гроші без комісії, а також за 1% з Paxum. Інші способи поповнення припускають комісію в розмірі від 3 до 8%.

Деякі користувачі пропонують хитрі схеми з переказу грошей з різних систем і банків через свої гаманці, але я не раджу користуватися послугами незнайомців.

Деякі користувачі пропонують хитрі схеми з переказу грошей з різних систем і банків через свої гаманці, але я не раджу користуватися послугами незнайомців

Цікаво, що обмін Вебмані на Payeer все ще можливий за допомогою обмінників, список яких можна подивитися тут, хоча на сайті Payeer сказано, що Webmoney більше не доступний в системі і користувачам вкрай не рекомендується використовувати Webmoney, через постійні блокування акаунтів.

Ліміти Payeer на поповнення не вдалося знайти на сайті, але багато користувачів пишуть, що отримання і оплата за послуги не обмежені системою, на відміну від перекладів і виведення.

Верхня межа найчастіше пояснюється політикою по боротьбі з відмиванням грошей - 15 тис. Рублів для не ідентифікованих користувачів, і до 50 тис. Рублів для верифікованих операцій.

Натисніть щоб розгорнути інструкцію по поповненню гаманця Payeer

Для того щоб ввести гроші в систему натисніть кнопку «Поповнити» в особистому кабінеті, зліва.

Для того щоб ввести гроші в систему натисніть кнопку «Поповнити» в особистому кабінеті, зліва

Далі потрібно вибрати валюту і ввести суму, на яку ви хочете поповнити рахунок. Натисніть «Поповнити». На наступній сторінці система запропонує вам рахунок і кілька способів його оплати. Виберіть платіжну систему і валюту, за допомогою якої ви хочете поповнити гаманець.

Виберіть платіжну систему і валюту, за допомогою якої ви хочете поповнити гаманець

Тепер, натискаючи на кнопку «Підтвердити» Payeer перекине вас на портал обраної платіжної системи, де необхідно буде виконати оплату рахунку, виставленого Пейєра.

Тепер, натискаючи на кнопку «Підтвердити» Payeer перекине вас на портал обраної платіжної системи, де необхідно буде виконати оплату рахунку, виставленого Пейєра

Згорнути інструкцію

Як найвигідніше поповнити Payeer?

Однак не дивлячись на все різноманіття варіантів введення грошей, кращий з них - через банкомат за допомогою спеціально випущеної пластикової карти. Як це? - зараз розкажу.

Останнім часом Пейєра добре розвивається і зараз з'явилася можливість випустити реальну пластикову карту MasterCard, прив'язану до вашого рахунку. Саме завдяки їй ви зможете заводити готівку на свій гаманець безпроцентно!

Саме завдяки їй ви зможете заводити готівку на свій гаманець безпроцентно

Вартість випуску картки на сьогодні - безкоштовно, вартість обслуговування протягом перших 36 місяців (3 років) - теж 0. Єдине за що доведеться заплатити - це доставка карти. Причому на вибір є два варіанти:

 • Доставка звичайною поштою обійдеться в 9 $. Лист з картою прийде протягом 3-х тижнів
 • Доставка експрес-кур'єром DHL коштує вже 35 $, але і термін доставки скоротиться до 3-х днів

Для того щоб замовити таку карту клікніть на кнопку «Мої карти» в своєму особистому кабінеті. Далі просто заповніть всі поля, оплатіть доставку карти і чекайте листа. Ліміти по операціях з картою можна подивитися на скріншоті нижче.

Як вивести гроші?

Розглянемо способи виведення грошей з гаманця, комісії за переклад і ліміти. Припустимо, ви хочете вивести 1000 рублів зі свого Payeer-рахунку. Скільки грошей ви отримаєте?

Висновок на інші платіжні системи

Платіжні системи Комісія Payeer Комісія шлюзу Мін Макс Ви отримаєте Payeer 0% 0% 0.02 $ - 1 000.00р OKPAY 3.9% 0.5% 1 $ - 957.67р QIWI 2.9% 0.72-1.5% 15p 15000p 957.44р BTC-E Code 3.9% - 10p 500000p 962.46р Paxum 3.9% 1 $ - - 12.04 $ Яндекс.Деньги 0.9% 3.93% 10p 10000p 953.60р W1 3.9% - 10p 10000p 962.46р

Висновок на мобільний телефон

Мобільний зв'язок Комісія Payeer Комісія шлюзу Мін Макс Ви отримаєте Білайн 0% 0.64% 1p 14999p 993.64р Мегафон 0% 0% 1p 14999p 1000.00р МТС 0% 0.5% 1p 14999p 995.02р

Висновок на кредитні карти - VISA (миттєво), MasterCard (від миттєво до 1 робочого дня), Maestro / Cirrus (1 день) здійснюється на суму від 100 до 50 тис. Рублів. Комісія гаманця складе 3.9%, комісія шлюзу - 1.5% + 50 рублів. У підсумку, виводячи 1000 рублів, на руки ви отримаєте 898,97 рублів.

Готівкові гроші можна отримати через Юністрім (по РФ). Сума переказу від 1 тис. До 15 тис. Рублів. При цьому комісії гаманця і шлюзу - 3.9% і 1.23% відповідно. Тобто ви отримаєте з тисячі 950.76 рублів.

Можливості Payeer дозволяють переводити від 100 до 10 тисяч в доларах США або Євро в будь-який з 210 банків світу. Комісія Payeer - 3.9%, шлюзу - 0.2%. Якщо ви захочете вивести 1000 доларів або євро на міжнародну карту, то отримаєте 947.46 в тій валюті, яку переводите.

46 в тій валюті, яку переводите

Ну і звичайно ж, користувачі мають можливість вивести від 100 до 50 тисяч рублів на рахунки російських банків, таких як Сбербанк, Альфа-банк, ВТБ, Русский Стандарт Банк Москви і інших, заплативши Payeer 3.9% і шлюзу 1.5% + 50p. Якщо ви захочете вивести 1000 рублів, то отримаєте на рахунок 898.97 рублів.

Докладну інструкцію про виведення грошей можна подивитися тут

Щоб вивести гроші з гаманця, виберіть пункт «Перевести» в меню зліва в вашому особистому кабінеті.

Щоб вивести гроші з гаманця, виберіть пункт «Перевести» в меню зліва в вашому особистому кабінеті

Далі потрібно вибрати суму, валюту і платіжну систему, на які ви збираєтеся вивести гроші. Система автоматично покаже вам які суми ви отримаєте на той чи інший гаманець з урахуванням всіх комісій. Натисніть перехід.

Натисніть перехід

Далі необхідно ввести реквізити для обраної платіжної системи і підтвердити свій намір вивести кошти.

Далі необхідно ввести реквізити для обраної платіжної системи і підтвердити свій намір вивести кошти

Згорнути інструкцію

Як найвигідніше виводити гроші з гаманця?

Тут ситуація рівно така ж як і з введенням - кращий варіант через банкомат за допомогою випущеної пластикової карти. У більшості випадків висновок буде безпроцентним.

Ще одним частим питанням, яке мені ставлять передплатники є: «Як вивести гроші в доларах з Payeer без комісії?» Відповідь така ж - через пластикову карту. Єдина умова - банкомат повинен видавати ту валюту, яку ви запитуєте, інакше доведеться заплатити комісію за конвертацію в розмірі від 0,9% до 2,9%.

надійність системи

В цілому надійність Payeer забезпечується тими ж методами, що і у інших платіжних систем - авторизацією за допомогою логіна і пароля. Payeer рекомендує не зберігати паролі і номер гаманця на пошті, а відразу видаляти всі дані. Часто на пошту мені приходить питання: "Що робити якщо я забув пароль від гаманця Payeer". Я теж не відразу здогадався, оскільки на сайті ніде немає ні слова про відновлення пароля. Але все дуже просто.

На головній сторінці сайту, у верхньому рядку, в рядку пароль є зображення замочка. Натисніть на нього, з'явиться форма відновлення пароля. Для того щоб відновити пароль, потрібно ввести логін і секретне слово, яке вас просили придумати при реєстрації гаманця.

Якщо ви хочете забезпечити додаткову безпеку своїх транзакцій, можна налаштувати отримання коду підтвердження по SMS (правда, відправлення повідомлень на телефон платна). Також можна скористатися Master key - його потрібно буде вводити в особистому кабінеті або при оплаті послуг.

Якщо вас цікавить надійність сайту і ризик вкладення коштів зайдіть на сайт доверіевсеті.рф і почитайте основні дані перевірки сайту payeer.com, а також відгуки про систему.

Верифікація і персоналізація - в чому різниця?

На сайті компанії сказано, що персоналізація аккаунта - добровільна і не впливає на верифікацію кредитних карт, комісії або ліміти. Тобто вам не обов'язково вводити своє ім'я та паспортні дані, щоб повноцінно користуватися системою. Верифікація ж буде затребувана при поповненні рахунку за допомогою банківської карти. Її можна пройти, написавши повідомлення в Службу підтримки, вказавши номер операції і прикріпивши фото себе з паспортом і картою в руці.

Інструкція по верифікації

Щоб пройти верифікацію, перш за все потрібно заповнити свій профіль. Для цього потрібно натиснути на іконку шестерінки справа вгорі в особистому кабінеті. Далі потрібно заповнити дані на сторінці «Профіль».

Після цього потрібно вибрати метод верифікації: скан документів або фото з документами на тлі сайту. Після того як ви оберете варіант, потрібно буде завантажити документи за допомогою вебформи.

Згорнути інструкцію

Зазвичай протягом доби ваш аккаунт повинен бути верифікований системою. Якщо ж ви зробили операцію і не пройшли верифікацію, то протягом 3 днів гроші будуть повернуті на карту за мінусом комісії банку в розмірі 2,7%. Прочитати докладну інструкцію по верифікації можна нижче.

Підписуйтесь на мій блог і читайте також про інші платіжні системи в наступних моїх статтях. Можливо, це допоможе вам прийняти рішення, на якому гаманці зупинитися. Але для початку, я настійно рекомендую, перш ніж здійснювати великі угоди, самостійно переконатися на невеликих сумах грошей, що гаманець працює.

Вдалих операцій!

PS До речі, зараз я вже не так активно використовую цю платіжку як раніше, тому що переключився на набагато більш надійні інвестиційні проекти, в яких повністю контролюю більшу частину ризиків. Одним з них є мій портфель торгових роботів.

PSS Про мої успіхи можна почитати в розділі « Звіти про торгівлю »🙂

Як завести гроші?
Як найвигідніше поповнити Payeer?
Як вивести гроші?
Як найвигідніше виводити гроші з гаманця?
Як завести гроші?
Як це?
Як вивести гроші?
Скільки грошей ви отримаєте?
Ще одним частим питанням, яке мені ставлять передплатники є: «Як вивести гроші в доларах з Payeer без комісії?
Верифікація і персоналізація - в чому різниця?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: