Як поповнити вебмані в Евросети дешево

Вітаю шановних користувачів електронної платіжної системи Webmoney! Поспішаю поділитися гарною новиною: поповнення вебмані в Евросети відновлено. Думаю, це сталося не сьогодні, але я про це дізналася тільки зараз. З літа минулого року почалися викрутаси в банках і терміналах, пов'язані з поповненням електронних гаманців. Десь цю послугу взагалі зупинили або припинили, як в Ощадбанку, наприклад. Десь відновили, але підвищилася комісія. У банківських справах я не фахівець, але вважаю, що всі реформи пов'язані з набранням чинності Законом про національну валюту, а електронні платіжні системи стали повноправним учасником великої грошової машини країни.

Зверніть увагу на таку деталь: в салонах Евросети встановлені термінали Qiwi, комісія в них становить 3% плюс близько 15 рублів фіксованих до суми. Якщо переводити велику суму, то 3% - це небагато, а 14 з копійками взагалі ролі не зіграють. Але іноді потрібно покласти на гаманець вебмані трохи грошей, і тоді відсоток відразу відчутно зростає. У порівнянні з терміналом, в самій касі комісія 1,01%. Напевно, так не буває, але за 300 рублів з мене взяли 4. Порахуйте самі. Дешевше поки ніде не зустрічала.

Попутно хочу сказати про систему Contact . Виводити через неї вигідно, так само, як і відправляти перекази в будь-яку точку світу в будь-якій валюті, з якою працює банк-партнер системи Contact. А ось поповнювати гаманець вебмані коштує дуже дорого. Давно хотіла торувати доріжку, але щось різко передумала. Чи не вникала особливо, у відсотках комісії вебмані і контакту або теж комбінована, але за переклад в 310 рублів потрібно було додати ще 62 рубля для того, щоб він пішов.

Не утримаюся наостанок, щоб не продемонструвати європейський рівень Евросети. На питання «а що у вас таке з ганком», молода людина послужливо закрив за мною двері. 🙂 Часу 10 ранку. Щаслива, що і гроші перевела з невеликою комісією, і не вбилася. А зверніть увагу, вивіска яка!

А зверніть увагу, вивіска яка

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: