Як поповнити Вебмані з карти Ощадбанку: онлайн, з телефону

 1. Способи збільшення балансу гаманця Webmoney
 2. Як збільшити баланс WM за допомогою карти?
 3. Як збільшити баланс WM через Ощадбанк Онлайн?
 4. Як збільшити баланс WM готівкою?
 5. Як збільшити баланс WM через обмінні пункти?

Warning: Use of undefined constant callback_thumbing_img - assumed 'callback_thumbing_img' (this will throw an Error in a future version of PHP ) in /var/www/u0648856/data/www/oplatezhah.ru/wp-content/themes/sreda-design -nocat / includes / kama_thumbnail.php on line 337

Росіянам добре знайоме сервісне обслуговування найбільшої фінансової організації - Сбербанк. Власниками зарплатних, кредитних, пенсійних карт, є 2/3 населення країни. Сьогодні поряд з фізичними гаманцями, користувачі вважають за краще заводити електронні аналоги, тому іноді доводиться з'єднувати ці дві складові бюджету. Отже, тема, як поповнити Вебмані з карти Ощадбанку обов'язково виникне в головах клієнтів платіжної системи та провідного банку РФ.

Способи збільшення балансу гаманця Webmoney

Потенційні можливості, які є у фінансовій організації, дозволяють власнику WB-рахунки поповнити його будь-яким зручним чином:

 • перекинути кошти з карти через Ощадбанк Онлайн;
 • покласти гроші на гаманець через банкомат;
 • скористатися сервісом обмінних пунктів.

На сьогоднішній день найпоширеніший і зручний в експлуатації метод, як поповнити Webmoney, - це перекладання грошей із рахунку банку на електронний гаманець за допомогою пластикового носія і доступу до Ощадбанку Онлайн.

Як збільшити баланс WM за допомогою карти?

Дана операція виконується через обліковий запис клієнта на mini.webmoney.ru. Після того як користувач авторизується, йому треба виконати наступні дії:

 1. Знайти розділ «Поповнити гаманець».
 2. Уточнити за категорією «С банківської карти».
 3. Вказати розмір переказу, реквізити платіжного інструменту (номер, термін дії, код на звороті).
 4. Підтвердити дії «ОК».

У тому випадку, якщо дані надані вірно, то система перенаправить на сторінку для введення одноразового пароля. Він прийде на прив'язаний до рахунку номер телефону. Введіть інформацію з СМС і, натисканням кнопки «Відправити», підтвердіть свої дії.

Якщо зробити переклад на суму понад 2800 рублів, то комісія банком не втримається. В інших випадках вона складе 50%.

Як збільшити баланс WM через Ощадбанк Онлайн?

Поповнення віртуального рахунку стає все простіше. Спочатку необхідно отримати доступ до особистого кабінету, зареєструвавши карту у відповідному розділі або на сайті, або через термінал. Після успішного проходження процедури, система видасть персональні дані для входу в обліковий запис - логін і пароль. При необхідності користувач може їх змінити.

Далі приступаємо до збільшення балансу Webmoney через Ощадбанк Онлайн.

Для цього:

 1. Авторізуемся профіль особистого кабінету.
 2. Переходимо в розділ «Платежі та перекази».
 3. Тут нас буде цікавити пункт «Електронні гроші», а зокрема «Вебмані».
 4. У вікні вводимо реквізити платіжного документа. Вказуємо рахунок, з якого будемо відправляти гроші, номер WMR і суму до оплати. Упевнившись в правильності наданих даних, натискаємо «Продовжити».
 5. Щоб завершити переклад, треба ввести з телефону, зазначеного при реєстрації, пароль, який надійде на нього протягом п'яти хвилин.

При успішному переказування коштів у квитанції про оплату з'явиться відповідна позначка «Виконано». Гроші надійдуть на рахунок Вебмані через Ощадбанк Онлайн в межах пари хвилин. Сервіс передбачає комісію рівну 1% від суми транзакції.

Як збільшити баланс WM готівкою?

Не завжди є можливість зробити поповнення гаманця електронним способом. Тоді доведеться вдатися до перекладу з Ощадбанку готівкою. Для цього пройдіть авторизацію на ресурсі banking.guarantee.ru, знаючи номер WM Keeper.

Далі дотримуючись алгоритму дій:

 1. Знайдіть розділ «Поповнити».
 2. Виберіть в меню «R-гаманці».
 3. Натисніть на поле «Поповнити готівкою через каси російських банків».
 4. Заповніть фінансовий документ (номер WMR і суму переказу).

Так як перевести гроші на Вебмані вибрано готівковим способом, то після закінчення введення реквізитів, потрібно роздрукувати бланк. З ним користувач йде до найближчого відділення Ощадбанку, де проводиться поповнення електронного рахунку. Кошти надійдуть на гаманець протягом трьох робочих днів. Сервіс передбачає комісію рівну 0,5%.

Як збільшити баланс WM через обмінні пункти?

Як оплатити з карти Ощадбанку, якщо немає можливості зайти в особистий кабінет? На цей випадок, є варіант, що працює в онлайн-режимі і називається він - обмінник. У просторах Інтернету знаходиться маса сервісів, що пропонують різні курси і фінансові перспективи. Проаналізувати і віддати перевагу одному з них можна на сайті bestchange.

Уважно вивчіть пропозиції і вибирайте те, де сума буде вказана більше необхідною. Значить у цього обмінника більше можливостей, ніж у конкурентів. Не забудьте почитати відгуки клієнтів на форумах, щоб не опинитися в руках шахраїв.

Сбербанк - великий фінансовий представник. Він відкриває доступ до багатьох ресурсів, в тому числі без проблем різними методами поповнити гаманець Webmoney не виходячи з дому.

Читайте також: 👩💼👨💼

Чи допомогла вам стаття?

Та ні

Як збільшити баланс WM через Ощадбанк Онлайн?
Як збільшити баланс WM готівкою?
Як збільшити баланс WM через обмінні пункти?
Як збільшити баланс WM за допомогою карти?
Як збільшити баланс WM через Ощадбанк Онлайн?
Як збільшити баланс WM готівкою?
Як збільшити баланс WM через обмінні пункти?
Як оплатити з карти Ощадбанку, якщо немає можливості зайти в особистий кабінет?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: