Як поповнити Webmoney? 9 способів

 1. 1. Термінал
 2. 2. Баланс мобільного телефону
 3. 3. Компанії
 4. 4. Салони зв'язку
 5. 5. Інші електронні гроші
 6. 6. оплачені картки «Вебмані»
 7. 7. Інтернет-банкінг і банківський переказ
 8. 8. Обмінники і міняйли
 9. 9. Поштовий переказ

Свій Вебмані-рахунок необхідно якось поповнювати. Для цього є кілька перевірених прийомів, які можна застосовувати на вибір в різних життєвих ситуаціях: переклад з карти, через термінал, з телефону, банківським і поштовим переказом, передплаченими картами.

Для цього є кілька перевірених прийомів, які можна застосовувати на вибір в різних життєвих ситуаціях: переклад з карти, через термінал, з телефону, банківським і поштовим переказом, передплаченими картами

Нижче будуть розписані всі доступні способи поповнення гаманця Вебмані (є стаття і про висновок Webmoney ). Ви можете ознайомитися з інформацією про поповнення на офіційному сайті за посиланнями:

1. Термінал

Головні його переваги - самообслуговування і швидкість, з якими працюють автомати. Знайти термінал в своєму місті можна тут - http://geo.webmoney.ru/wmobjects/map.aspx?lat=55.75&lon=37.63&z=11 .

Щоб здійснити операцію, потрібно в розділі "інтернет-комерція" відшукати відповідний сервіс «Webmoney» і ввести суму, яку ви визначили, і номер телефону, зареєстрований в системі. Після підтвердження залишиться натиснути кнопку «ОК». Гроші в лічені хвилини обов'язково потраплять на ваш рахунок. Комісійні залежать від терміналу. Залежно від атестата, є обмеження на максимальні суми поповнення (місячні і добові ліміти), ознайомиться з обмеженнями можна за посиланням https://wiki.webmoney.ru/projects/webmoney/wiki/popolnenie_wmr_nalichnymi_v_terminalah_i_v_bankomatah .

ru/projects/webmoney/wiki/popolnenie_wmr_nalichnymi_v_terminalah_i_v_bankomatah

2. Баланс мобільного телефону

Покласти гроші в електронний гаманець за допомогою телефону стільникового зв'язку можна так само оперативно і легко, як при використанні терміналу. В особистому акаунті номер прикріплюють до гаманця (це робиться тут - https://telepay.wmtransfer.com/MyPhone/ ), Потім вводять індивідуальний логін і пароль, входять до свого кабінету і роблять заявку на переклад необхідної суми. Після обробки запиту система надсилає на ваш мобільник смс-повідомлення, де пропонується підтвердити операцію. Скористатися цією послугою можуть власники телефонів, які обслуговуються такими операторами мобільного зв'язку:

 1. Білайн (комісія 8,6% + 10 руб)
 2. Мегафон (комісія 9,1%)
 3. МТС (комісія 11,6%)

Білайн (комісія 8,6% + 10 руб)  Мегафон (комісія 9,1%)  МТС (комісія 11,6%)

3. Компанії

Тільки для російських карт, комісія - 50 рублів. При поповненні більше 2800 wmr комісії немає. Здійснити онлайн-переклад з карти можна на сайті c2c.web.money .

4. Салони зв'язку

Цей варіант дуже зручний, коли немає можливості скористатися Інтернетом. Для того, щоб поповнити рахунок, досить зайти в найближчий пункт Зв'язкового або Евросети (адреси тут https://wiki.webmoney.ru/projects/webmoney/wiki/popolnenie_wmr_nalichnymi_cherez_kassy_roznichnyh_setey ). Щоб поповнити рахунок, вам необхідно назвати оператору номер гаманця і суму, все інше він зробить сам. Комісія буде від 2%.

5. Інші електронні гроші

Якщо вам потрібні Вебмані, але у вас є Я.Деньгі, наприклад, ви можете просто поміняти одне на інше. Детальніше про те, як це зробити, читайте в інших статтях на цьому сайті.

6. оплачені картки «Вебмані»

Поповнення свого електронного гаманця за допомогою передплаченого карти принципово не відрізняється від звичного нам способи поповнення рахунку мобільного телефону. Вони вільно продаються і замовляються з доставкою (подробиці за посиланням https://wiki.webmoney.ru/projects/webmoney/wiki/popolnenie_wmr_pri_pomoschi_wm_karty ). Необхідно купити одну з них, ввести код, і операція з переказу грошей пройде миттєво. Цим способом користуються багато. Він дуже простий, безвідмовний і не має додаткових витрат.

7. Інтернет-банкінг і банківський переказ

Зверніться в найближчий банк для переказу коштів або скористайтеся інтернет-банкінгом. Не у всіх банках така можливість є, дивіться скріншот нижче. Комісія при такому поповненні буде і з боку банку, і з боку Вебмані.

8. Обмінники і міняйли

Ну це "класичний" спосіб. Заходьте на bestchange.ru , Вибираєте готівку, вибираєте WMR (або будь-який інший гаманець), і вибирайте обмінник (за відгуками, рейтингу, зручності). Або на місцевій дошці оголошень, або на форумі, або в соц мережі знаходите людини, зустрічаєтеся з ним і даєте йому гроші, а він вам - вебмані. Звичайно, це незаконно.

9. Поштовий переказ

Покласти кошти на «Вебмані» поштовим переказом - процес, який вимагає певної витрати часу і клопоту. Але незважаючи на це він часом стає безальтернативним. Особливо там, де крім поштового відділення, інших комунікацій немає.

Щоб здійснити операцію, потрібно спочатку зробити заявку на сайті webmoney.ru в сторінці грошових переказів. Згідно з інструкцією повідомити необхідні дані про себе і платежах. Роздрукований бланк оплатити в касі поштового відділення. Через час ваш гаманець буде поповнений, але це може зайняти незначний час: від одного дня до п'яти діб. Ось докладна інструкція - https://wiki.webmoney.ru/projects/webmoney/wiki/popolnenie_wmr_pochtovym_perevodom .

Aspx?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: