Як створити електронний гаманець на Вебмані і Яндекс.Деньги?

 1. Як створити електронний гаманець в Вебмані?
 2. Як завести електронний гаманець в Яндекс.Деньги?

Без електронного гаманця фрілансеру не обійтися. Зараз існує кілька платіжних систем, які здійснюють операції з електронними грошима. Найпопулярнішими в Росії є Вебмані і Яндекс.Деньги. У цій статті ми розглянемо особливості даних систем і надамо покрокову інструкцію, як зареєструвати електронний гаманець в обох системах.

Як створити електронний гаманець в Вебмані?

Щоб завести електронний гаманець в Вебмані необхідно відвідати сайт Webmoney.ru і зареєструватися.

 1. Вводимо особисті дані. На головній сторінці натискаємо кнопку «Реєстрація». Вводимо номер мобільного телефону і натискаємо «Продовжити». Заповнюємо анкету з особистими даними і натискаємо «Продовжити». Після введення інформації Вам запропонують перевірити ваші дані. Якщо є помилка, натискаємо «Повернутися», якщо все заповнено правильно - «Продовжити».
 2. Перевіряємо електронну пошту. Протягом декількох хвилин після реєстрації на вказаний Вами e-mail прийде реєстраційний код. Вводимо код у відповідне поле і натискаємо «Продовжити».
 3. Перевіряємо номер мобільного телефону. На вказаний номер мобільного Вам буде надіслано SMS-повідомлення з кодом. Вводимо код в потрібний рядок і натискаємо «Продовжити».
 4. Використовуємо пароль. вводимо пароль і підтверджуємо його. Для завершення реєстрації вводимо числа з картинки і натискаємо «ОК».
 5. Вибираємо додаток Вебмані. Після отримання доступу до сторінки, Вам буде наданий вибір клієнтського пропозиції для управління гаманцем Вебмані. Вибираємо один із запропонованих варіантів: WM Keeper Classic, WM Keeper Light, WM Keeper Mini, WM Keeper Mobile.

Якщо Ви хочете встановити додаток на комп'ютер, то вибираємо WM Keeper Classic.

Для цього:

 • Завантажуємо додаток WM Keeper Classic на комп'ютер, запускаємо додаток і слідуємо інструкціям установки. Після завантаження запускаємо WM Keeper Classic.
 • На головній сторінці програми Ви побачите вікно реєстрації. Натискаємо «Зареєструватися в WebMoney» і натискаємо «ОК».
 • У новому вікні вводимо код підтвердження, який Ви отримали по e-mail і натискаємо «Далі».
 • У наступному вікні створюємо свій пароль. Він буде потрібен для входу в WebMoney-рахунок.
 • Після введення пароля Keeper створить файл ключів і присвоїть вам особистий 12-значний WM-ідентифікатор (WMID).
 • Зберігаємо файл ключів і призначення пароля доступу до нього. Натискаємо «Далі».
 • Вводимо активаційний код, присланий на e-mail.
 • Створюємо WebMoney-гаманець. Можна створити кілька видів гаманців. Вебмані пропонує наступні типи: R-гаманець WMR - російські рублі, Z-гаманець WMZ - долари, E-гаманець WME - євро, U-гаманець WMU - гривня, B-гаманець WMB - білоруський рубль, G-гаманець WMG - біржове золото. Можна створити будь-яку кількість гаманців різних типів. Для цього вибираємо «Гаманці - Створити новий», вказуємо тип гаманця і вводимо його «Назва».

Як завести електронний гаманець в Яндекс.Деньги?

Створити електронний гаманець Яндекс.Деньги можна на сайті http://money.yandex.ru .

Для цього:

 1. Проходимо реєстрацію. Якщо необхідно, то заводимо поштову скриньку Яндекса.
 2. Заходимо на сервіс Яндекс.Деньги і натискаємо «Відкрити рахунок в Яндекс.Деньги».
 3. В сторінці придумуємо платіжний пароль і код відновлення.
 4. Заповнюємо поля для реєстрації гаманця в Яндекс.Деньги і натискаємо «Відкрити рахунок в Яндекс.Деньги».
 5. Після заповнення переходимо на сторінку, що підтверджує реєстрацію Яндекс.Гаманця і натискаємо «Почати користуватися Яндекс.Деньгами».
 6. У новій сторінці відобразиться номер вашого гаманця, виділений зеленим кольором.

Тепер Ви знаєте, як завести електронний гаманець в Вебмані і Яндекс.Деньги. Створюючи гаманці, пам'ятайте, що всі логіни, паролі та коди потрібно запам'ятовувати або записувати, робити копії файлів ключів на флешку або зовнішній жорсткий диск. Тоді робота з електронним гаманцем стане не тільки приємною, але і зручною.

Рекомендуємо

Розмовляючи з клієнтами і фрілансерами, я часто запитую: на що, по-вашому, в першу чергу звертає увагу замовник? В більшості випадків ...

Слово фріланс походить від англійського freelance. Дослівно free - вільний, lance - спис. Робота фрілансером означає працю поза штатом компаній, ...

Як створити електронний гаманець в Вебмані?
Деньги?
Як створити електронний гаманець в Вебмані?
Деньги?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: