Як видалити гаманець webmoney і чи можливо це?

Я, як і багато нові користувачі сайту Webmoney, відразу ж після реєстрації створив собі гаманці всіх типів

Я, як і багато нові користувачі сайту Webmoney, відразу ж після реєстрації створив собі гаманці всіх типів. Тоді я навіть не замислювався про те, чи знадобляться вони мені в майбутньому, просто хотів всього і побільше. Через місяць, вирішив видалити ті, що не використовую, але кнопки для видалення або знищення так і не знайшов. Мене зацікавило питання як видалити гаманець webmoney і чи можна взагалі це зробити.

Хтось скаже, навіщо їх прибирати, їсти не просять нехай би висіли. Знаєте, ось муляють мені очі ці гаманці і все тут. У даній статті, шановні читачі сайту zarplatawmz.ru, ми з вами розберемося з цим питанням.

Виявилося, не тільки у мене виникла проблема з видаленням, сотні людей, які по не знанню наробили собі купу гаманців, теж хочуть позбутися від них.

Але мене чекало гірке розчарування, на жаль, але на сайті webmoney на сьогоднішній день неможливо видалити жоден з існуючих гаманців.

Да уж, новина так новина. Виходить тепер мені доведеться милуватися на них вічно, навіть якщо написати в службу підтримки ніхто нічого видаляти не стане. Але чому так, адже ще до 2008 року видалення електронного гаманця було цілком реально. Насправді, керівництво webmoney зовсім не випадково відключило цю функцію.

На перший погляд, а краще сказати новому і недосвідченому користувачу, не зовсім зрозуміло таке рішення. Ну не потрібен мені цей ваш гаманець, взяв видалив і забув. А чи знаєте ви, що одночасно видаляється і історія операцій по ньому, тобто всі прибуткові і витратні дані будуть просто стерті. Звичайній людині тут приховувати нічого, поповнив, витратив, поклав на телефон, купив що-небудь і так далі.

Але багато людей стали користуватися системою webmoney для відмивання грошей, красти їх у інших користувачів, переводити на свої гаманці, а потім знімати. Щоб замести сліди потім просто видаляли той чи інший гаманець і все. Саме тому було прийнято рішення про заборону на видалення. Тепер вся історія ваших операцій буде зберігатися разом з гаманцем, з моменту його використання і назавжди.

Звичайно можна було б дозволити позбавлятися від що не використовується гаманця, але тут мабуть вирішили рубати з плеча і поставили заборону для всіх. Деякі пишуть, що система автоматично сама видаляє рівно через рік гаманці без історії операцій, не погоджуся з цим, у мене вони вже третій рік висять і ніхто їх не чіпає.

Таким чином всім тим, хто тільки зареєструвався на сайті і тільки розбирається як створити електронний гаманець WebMoney , Варто задуматися. Чи потрібні вони вам в такій кількості.

В інтернеті є безліч «фахівців», які за помірну плату готові запропонувати вам свої послуги з видалення будь-якої інформації з webmoney в тому числі і гаманця. Не потрібно вестися на це, з вас просто хочуть витягнути грошей.

Підведемо підсумок:

1. розстрою тих, хто все ще шукає як видалити гаманець webmoney, хлопці зробити це НЕ МОЖЛИВО.

2. Кожне поповнення і всі витрати автоматично зберігаються в історії, яку так само не можна видалити. Пам'ятайте про це, адже зацікавлені органи завжди, за запитом, зможуть отримати всю інформацію про вас.

3. Рекомендую створювати відразу один гаманець, наприклад WMZ (Він вам точно стане в нагоді), а потім, розібравшись з особливостями вирішити, чи потрібно вам ще пару штук.

4. Якщо ви все таки знайшли спосіб видалення обов'язково поділіться ним зі мною, хоча про що я, нагадую позбутися його не можна. Тільки якщо система webmoney поміняє правила.

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: