Як видалити вебмані гаманець

  1. Атестат вебмані - спосіб захисту грошових операцій!
  2. Як видалити вебмані гаманець і WMID?
  3. Висновок.

Зміст статті:

Відео: як видалити вебмані гаманець!
1. Атестат вебмані, як засіб захисту!
2. Як видалити WMID?
3. Висновок.

Ви стали щасливим власником облікового запису і гаманців вебмані? Вітаємо! Сервіс вебмані став щасливим власником Ваших персональних даних назавжди! І так просто від гаманців і WMID Вам не позбутися. Тому на питання «як видалити вебмані гаманець?» Можна дати абсолютно точну відповідь, а ось який - розберемося трохи пізніше, а зараз по порядку.

Атестат вебмані - спосіб захисту грошових операцій!

Система ідентифікації вебмані має кілька рівнів. Відразу після реєстрації Ви отримуєте атестат псевдоніма - своєрідна перепустка в систему для ознайомлення і початкової роботи з нею. На даному етапі не вимагається надання паспортних даних. Деякі користувачі не підвищують свій атестат до наступного рівня, якщо їх не бентежить безліч обмежень з ним пов'язаних - починаючи від лімітів за операціями і закінчуючи складністю виведення грошей.

Однак слід зауважити, що це єдиний спосіб не «засвічувати» свої персональні дані в мережі. Але якщо Ви маєте намір серйозно працювати з системою, користуватися всіма її численними функціями і перевагами, доведеться підвищити свій атестат до формального, а значить - не тільки прописати дані власного паспорта та ідентифікаційного коду, а й надати скановані копії зазначених документів. Вся ця інформація разом з фотографіями документів будуть зберігатися на сервері вебмані стільки, скільки того забажає адміністрація порталу.

Як би Ви не намагалися знайти кнопку «видалити» на своєму вебмані кіпер або на сервісі платежів WebMoney Transfer, або на мобільному додатку - Ваші спроби марні, бо не існує більше такої можливості для власників будь-якого виду атестата. Це стосується як Вашого WMID (облікового запису), так і окремо взятих гаманців. Тому вибір тут невеликий: якщо не хочете залишатися вічним «заручником» системи, користуйтеся атестатом псевдоніма і змиріться з усіма подальшими незручностями і обмеженнями, пов'язаними з ним. Як би Ви не намагалися знайти кнопку «видалити» на своєму вебмані кіпер або на сервісі платежів WebMoney Transfer, або на мобільному додатку - Ваші спроби марні, бо не існує більше такої можливості для власників будь-якого виду атестата

Дещо придумати можна і для власників формальним і вище атестатів, наприклад, звернутися в службу технічної підтримки з проханням про деактивації аккаунта. Однак ніхто не дасть гарантій щодо видалення облікового запису та історії платежів, велика ймовірність того, що вони будуть продовжувати зберігатися на сервері вебмані. Можна вступити менше гуманним способом - поскаржитися в службу технічної підтримки, попередньо змінивши свої персональні дані. Достовірно не відомий результат таких маніпуляцій, однак після таких дій Ви повинні бути готові до того, що в майбутньому сервіс вебмані для Вас буде назавжди втрачено.

Таким чином, підводячи підсумок вищесказаному, можна з упевненістю стверджувати, що видалити обліковий запис вебмані (WMID) неможливо! Іноді у користувачів виникає питання, як видалити вебмані гаманець в певній валюті? Тут відповідь не менше категоричний - теж ніяк. Якщо Ви створили велику кількість гаманців в різних валютах, то єдина порада - не звертати уваги на невикористовувані гаманці. Тим більше, що платити за них не потрібно, і по суті ніякого дискомфорту з функціональної частини вони не несуть. Якщо ж це справа принципу, то єдиним рішенням тут буде створення нового WMID і відповідно - нових гаманців в необхідних титульних знаках.

Використовуючи однакові дані, людина може створити до десяти облікових записів без звернення до служби підтримки. Таким чином, не варто недооцінювати безпеку системи електронних платежів. По суті, вебмані - це та ж фінансова структура, розміщена у віртуальному просторі. А все, що стосується фінансових операцій, має бути максимально надійним і безпечним. Використовуючи однакові дані, людина може створити до десяти облікових записів без звернення до служби підтримки

Як видалити вебмані гаманець і WMID?

Все, що стосується грошей і операцій з ними, спонукає шахраїв шукати способи швидкої наживи або здійснювати незаконні фінансові операції. Це основна причина, чому сервіс вебмані закрив можливість видалення як аккаунта, так і гаманців. Вся історія платежів і дані про користувача повинні зберігатися, щоб потім була можливість обчислити зловмисників. Фатальним в цьому плані став 2008 рік - саме тоді була максимальна кількість незаконних операцій. А оскільки «замести сліди» не складало ніяких труднощів - було потрібно просто видалити WMID, то єдиним правильним рішенням адміністрації вебмані стала заборона на видалення. До цього часу процедура позбавлення від аккаунта або гаманця була перешкодою для всіх користувачів системи вебмані.

Висновок.

Підводячи підсумок, можна з упевненістю сказати, що такі передбачливі заходи - це, перш за все, крок до безпеки і збереження Ваших грошей. Високий рівень захисту грошових операцій - це хороший показник для будь-якої системи платежів. І хоч на інтернет - просторах можна знайти всіляку інформацію, в тому числі і як видалити вебмані гаманець, тепер Ви знаєте про те, що це зробити неможливо. Вебмані про це добре подбав.

ПІДПИСАТИСЯ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

ПІДПИСАТИСЯ НА НАШ VIULY КАНАЛ

Отут дають 10 токенов VIU за підтвердженням реєстрації

Вступити в закритий телеграм Чат

Вступити в закритий телеграм Чат

Якщо Вам сподобався опублікований матеріал - поділіться ним з Вашими друзями:


Рекомендовані статті:

Як видалити вебмані гаманець і WMID?
Ви стали щасливим власником облікового запису і гаманців вебмані?
Тому на питання «як видалити вебмані гаманець?
Як видалити вебмані гаманець і WMID?

Уважаемые партнеры, если Вас заинтересовала наша продукция, мы готовы с Вами сотрудничать. Вам необходимо заполнить эту форму и отправить нам. Наши менеджеры в оперативном режиме обработают Вашу заявку, свяжутся с Вами и ответят на все интересующее Вас вопросы.

Или позвоните нам по телефонам: (048) 823-25-64

Организация (обязательно) *

Адрес доставки

Объем

Как с вами связаться:

Имя

Телефон (обязательно) *

Мобильный телефон

Ваш E-Mail

Дополнительная информация: